Renginių kalendorius
P A T K Pn Š S
01020304050607
08091011121314
15161718192021
22232425262728
29300102030405
Lapkritis
    2021     

 

ZIGMONTUI ŠIMKUI ĮTEIKTAS LIETUVOS TAUTINIO OLIMPINIO KOMITETO (LTOK) MEDALIS „UŽ NUOPELNUS OLIMPIZMUI“

Šis apdovanojimas yra teikiamas sportininkams, treneriams, sporto organizatoriams, sporto rėmėjams už nuopelnus skleidžiant olimpines idėjas, olimpinę dvasią, už paruoštus aukšto meistriškumo sportininkus garbingai atstovavusius Lietuvą aukšto rango tarptautinėse varžybose.

Nepriklausomos Lietuvos sunkiosios atletikos pradininkas, nusipelnęs ilgametis sunkiosios atletikos treneris, Lietuvos sunkiosios atletikos federacijos prezidiumo narys Zigmontas Šimkus yra paruošęs visą būrį sportininkų Lietuvos rinktinės sudėtyse  garsinusių Lietuvą Europoje ir pasaulyje. Jo auklėtiniai yra užėmę aukštas prizines vietas Europos jaunimo čempionatuose (V. Rubinas, I. Kačinskas), laimėję prizines vietas Pasaulio studentų (M. Šimkus) ar Lietuvos sunkiosios atletikos vyrų čempionatuose (L.Kvietkauskis), daug jo auklėtinių yra dalyvavę  universiadose, Europos ir Pasaulio suaugusių čempionatuose. 

Apdovanojimą Zigmontui Šimkui antradienio popietę Savivaldybėje garbingai įteikė Lietuvos sunkiosios  atletikos federacijos prezidento pareigas einantis Vytautas Čepas ir Savivaldybės meras Kęstutis Gusarovas.

 „Neabejotini Zigmonto nuopelnai populiarinant sunkiąją atletiką ne tik Žemaitijoje, bet ir visoje Lietuvoje. Jo dėka Telšiai yra tapę vienu iš sunkiosios atletikos sportininkų kalvių kur nuolatos išugdomi aukšto meistriškumo atletai, sėkmingai atstovaujantys Lietuvą aukščiausio rango varžybose“, -  antradienį kalbėjo Savivaldybėje apsilankęs Lietuvos sunkiosios  atletikos federacijos prezidento pareigas einantis Vytautas Čepas.

Sveikiname Zigmontą Šimkų ir linkime kuo didžiausios sėkmės ir ateityje.

Taip pat skaitykite:
Atgal Spausdinimo versija Archyvas
Dalintis
Facebook
Jūsų komentaras
Vardas:
El. pašto adresas:
komentarų nėra