Renginių kalendorius
P A T K Pn Š S
27282930010203
04050607080910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
Liepa
    2022     
 

Turizmo sezonas nenumaldomai artėja, kai vis daugiau laiko praleisime gryname ore aktyviai leisdami laisvalaikį

Norintiems atrasti įdomių vietų, inovatyvių ekskursijų, kuriose pasisemsite istorinių žinių ir gausite visa reikalingą informaciją, ką aplankyti Telšių rajone, puikiausia vieta atsinaujinęs ir turistų laukiantis – Žemaitijos turizmo informacijos centras. Čia Jūsų laukia visada gerai nusiteikusi, draugiška ir žiniomis norinti pasidalinti komanda, kuri kiekvienam, dideliam ir mažam padės atrasti patinkančią veiklą ir gilinti žinias apie mūsų krašto istoriją.

Centras intensyviai ruošiasi artėjančiam turizmo sezonui ir keliautojams siūlys nemažai naujovių, konkursų ir naujų maršrutų pasiryžusiems turiningai praleisti vasarą.

Visas naujienas galite sekti Facebook paskyroje – Žemaitijos turizmo informacijos centras arba https://visit.telsiai.lt/ 

Atsinaujinusį Žemaitijos turizmo informacijos centrą aplankė ir Savivaldybės administracijos direktorius Tomas Katkus. Direktorius apžiūrėjo patalpų pokyčius, o centro direktorius pristatė 2021 m. nuveiktus darbus, ateities vizijas, planuojamus darbus, supažindino su naujais ekskursijų maršrutais, pateikė naujus siūlymus galinčius pritraukti daugiau turistų bei pasidalino kylančiais iššūkiais.

Susitikimo metu Administracijos direktorius pasveikino centro direktorių Egidijų Vaškelevičių, kuris pirmasis Žemaitijos TIC istorijoje išrinktas į Lietuvos turizmo informacijos centrų asociacijos tarybą ir atstovaus visą Telšių regioną. Linkime direktoriui kuo daugiau inovatyvių ir kryptingas permainas turizmo sektoriuje darančių sprendimų, garsinant ne tik Žemaitijos sostinę Telšius, bet ir visa regioną.

Su trupučiu centro statistikos kviečiame susipažinti ir Jus

  • 2021 m. Žemaitijos turizmo informacijos centre apsilankė 21465 lankytojai, užsakytos ir pravestos 195 ekskursijos.
  • Įgyvendinti centro atnaujinimo darbai: sukurtus naujas logotipas, atnaujintos centro patalpos (perdažytos sienos, pagaminti nauji baldai), sukurtas interaktyvus žaidimas „Galvasukis“, atnaujinti lankstukai, sukurti nauji maršrutai ir teminės ekskursijos. Centre įkurtas meškų muziejus, kuriame jau galite išvysti virš 3000 meškučių atkeliavusių iš visos Lietuvos.
  • Žemaitijos turizmo informacijos centro darbuotojai dalyvavo turizmo parodose (Lietuvoje, Pracūzijoje).
  • Gavo finansavimą iš Europos Komisijos projektui „EUROPE DIRECT Telšiai“ ir projektui „Žemaičių egzaminas“. Į 2022-uosius Žemaitijos informacijos turizmo centras žengė taip pat su laimėjimais – Lietuvos kultūros taryba priėmė sprendimą finansuoti projektą „Telšių senamiestis: nukelti stogai“.

Šiuo metu, nors turizmo sezonas dar neprasidėjo, tačiau norinčių ekskursijų netrūksta. Savaitgaliais gidai vidutiniškai praveda po 10-12 ekskursijų, o Žemaitijos turizmo informacijos centras bendradarbiauja net su 16 gidų.

Kviečiame ne tik atvykstančius svečius, bet ir rajono gyventojus apsilankyti TIC ir pasiruošti praleisti turiningai vasaros atostogas bei įsigyti žemaitiškų suvenyrų, kurie primins apie Žemaitijos sostinę - Telšius.

Taip pat skaitykite:
Atgal Spausdinimo versija Archyvas
Dalintis
Facebook
Jūsų komentaras
Vardas:
El. pašto adresas:
komentarų nėra