Renginių kalendorius
P A T K Pn Š S
27282930010203
04050607080910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
Liepa
    2022     

 

TELŠIŲ RAJONO SAVIVALDYBĖS SPORTO TARYBOS PIRMININKAS TOMAS LEKAVIČIUS KVIEČIA TEIKTI PARAIŠKAS SPORTO PROJEKTŲ FINANSAVIMUI GAUTI

Telšių rajono savivaldybės Sporto tarybos pirmininkas Tomas Lekavičius kviečia juridinius asmenis teikti prašymus siekiant gauti Sporto rėmimo fondo finansavimą sporto projektams įgyvendinti. Finansavimas skiriamas projektams, susijusiems su šiomis veiklų sritimis:

1. Sporto inventoriaus ir įrangos įsigijimu ( 40 proc.).
2. Sporto renginių organizavimu (15 proc.).
3. Asmenų, dirbančių ar teikiančių paslaugas sporto srityje, kvalifikacijos tobulinimu ir sporto informacijos sklaida (5 proc.).
4. Fizinio aktyvumo veiklomis, skatinančioms fizinio aktyvumo plėtrą (40 proc.).
5. Esamų sporto paskirties pastatų arba sporto paskirties inžinerinių statinių plėtra, priežiūra ir remontu (20 proc.).

Reikalavimai projektams

Sporto projekto veiklos, kurioms vykdyti siekiama gauti finansavimą, turi būti vykdomos Lietuvos Respublikos teritorijoje. Sporto projektui įgyvendinti skiriama Sporto rėmimo fondo lėšų suma ne mažesnė kaip 3 000 Eur, išskyrus esamų sporto bazių plėtros, priežiūros ir remonto atveju – 8 000 Eur, ir ne didesnė kaip 450 000 Eur. Sporto projekto vykdytojai turi prisidėti prie projekto nuosavomis ar kitų šaltinių lėšomis ne  mažiau kaip 10 proc. nuo sporto projekto sąmatos.

Sporto projekto įgyvendinimo trukmė gali būti ne ilgesnė nei 4 metai. Projekto administravimo išlaidoms gali būti numatyta ne daugiau kaip 15 procentų prašomų skirti fondo lėšų.

Paraiškų teikimo tvarka

Pareiškėjas turi pateikti ministro nustatytos formos užpildytą paraišką. Sporto projekto sąmatoje nurodoma būsimų ir (ar) esamų pajamų ir išlaidų sumą, būtina sporto projektui įgyvendinti, ir teikiama atsakingai institucijai kartu su sporto projekto paraiška (kaip jos sudedamoji dalį).

Vienas pareiškėjas vienai finansuojamai veiklos sričiai gali teikti tik vieną paraišką. Pareiškėjui pateikus daugiau kaip vieną paraišką tai pačiai veiklos sričiai, visos pareiškėjo pateiktos paraiškos nevertinamos (nebent pareiškėjas pateikdamas paraišką raštu atsisako anksčiau pateiktos paraiškos).

Reikalavimai sporto projektų vykdytojams

Sporto rėmimo fondo lėšos skiriamos tik tinkamoms projekto išlaidoms apmokėti. Lėšos negali būti skiriamos ir naudojamos sporto projektų veikloms, kurios yra bendrojo ugdymo, profesinio mokymo ar aukštojo mokslo studijų programų dalis. Taip pat naujos infrastruktūros (objektų (-o) komplekso arba jo nedalomos dalies) statybai ir kt.
 
Sporto projekto vykdytojui numatoma pareiga naudoti įsigytą, remontuotą, atnaujintą (modernizuotą) ir (arba) rekonstruotą turtą projekto tikslais sutartyje nurodytą laikotarpį.

Kvietimai paraiškoms teikti bus skelbiami artimiausiu metu, sekite informaciją internetiniuose portaluose www.smm.lt, www.cpva.lt.

„Kviečiu visus drauge mūsų rajone kurti sporto infrastruktūrą, populiarinti sportines veiklas ir fizinio aktyvumo palaikymą, teikti paraiškas tuos, kurie to dar niekada nedarė",  ragina Telšių rajono savivaldybės Sporto tarybos pirmininkas T. Lekavičius.

Taip pat skaitykite:
Atgal Spausdinimo versija Archyvas
Dalintis
Facebook
Jūsų komentaras
Vardas:
El. pašto adresas: