DALYVAUJAMASIS BIUDŽETAS

 .

 

 

 

Renginių kalendorius
P A T K Pn Š S
31010203040506
07080910111213
14151617181920
21222324252627
28293001020304
Birželis
    2021     

 

Telšių rajono savivaldybės mero padėkos vakaras verslo bendruomenei

„Tai idėja, kurią įgyvendinti norėta jau kurį laiką. Kiekvienas rajone plėtojamas verslas – svarus ir neatsiejamas indėlis, prisidedantis prie Telšių augimo ir stiprinimo. Čia veiklą vykdančios įmonės yra mūsų rajono verslo ambasadoriai tiek nacionaliniu, tiek tarptautiniu lygmenimis, sporto, kultūros, švietimo renginių rėmėjai. Vieni savo verslą jau pradėjo, kiti, sukaupę didžiulę patirtį, turi nuosavą sėkmės istoriją, treti –  novatoriai, kurie drąsiai dar tik žengia į rinką. Visi skirtingi, turintys unikalią verslo formulę, tačiau vienodai svarbūs rajonui“, – „Padėkos bijūnas 2020“ renginio atidarymo metu į susirinkusią verslo bendruomenę kreipėsi Telšių rajono savivaldybės meras Kęstutis Gusarovas.

Paskutinį kartą renginys, skirtas atkreipti dėmesį į rajone veikiančias įmones ir padėkoti už jų veiklą bei nuopelnus rajone, buvo organizuotas daugiau nei prieš dešimt metų. Todėl šių metų vasario 17 dieną tokia tradicija atgaivinta Telšiuose. Simboliška, jog padėkos renginys vyko būtent tą pačią dieną, kai gimtadienį švenčia Telšių vyskupas ordinaras Kęstutis Kėvalas.

Rajone daugiausia didmenine bei mažmenine prekyba užsiimančių smulkių įmonių, kuriose dirba nuo 1 iki 4 darbuotojų. Žemaitijos sostinėje yra įsikūrusi viena didžiausių įmonių Lietuvoje - „Žemaitijos pienas“, o visai netrukus rajonas sulauks naujo starto – veiklą pradės farmacijos įmonė „Escolit“. Telšiai nėra priskiriami prie didžiausių miestų Lietuvoje, todėl ir verslo tendencija aiški – vyrauja nedidelės įmonės, kurios ateityje, tikimasi, sėkmingai vystysis ir peraugs į konkurencingas ir stiprias rinkos dalyves. Pagal pastarųjų metų statistiką, Telšių rajone vienam gyventojui tenkančių tiesioginių užsienio investicijų rodiklis beveik padvigubėjo – išaugo 45 proc.  Tačiau vis dar  pasigendama spartesnio augimo ir plėtros. „Ne visada viskas vyksta kaip galbūt norėtųsi. Kalbant apie tai, ko rajone trūksta siekiant sudaryti palankesnes sąlygas pramonės ir verslo aplinkai kurti ar jo plėtrai, manu, kad tampresnio bendradarbiavimo. Ir šis vakaras tebus pirmasis, bet ne vienintelis žingsnis į tai“, –  sveikindamas susirinkusiuosius bei kalbėdamas apie tai, ko trūksta verslo plėtrai rajone, akcentavo Telšių rajono savivaldybės meras.

Specialiai šiam „Padėkos bijūnas 2020“ renginiui sukurti unikalūs stikliniai Telšių miesto gėlės – bijūno formos apdovanojimai, kurių tikslas – padėkoti už verslo idėjas, rezultatus bei nuopelnus rajone. Apdovanojimų autorius – iš Telšių kilęs tikras žemaitis garsus stiklo menininkas Vygantas Paulauskas. Apdovanojimų skaičius taip pat simbolinis – mieste ant septynių kalvų įsteigtos būtent septynios nominacijos: „Metų investicija į Telšių rajoną“, „Šeimos plėtojamas verslas“, „Moteris – lyderė“,  „Metų verslo plėtra“, „Verslininkas maksimalistas“, „Metų kultūros rėmėjas“, „Metų darbdavys“.

Nominacija „Metų investicija į rajoną“ suteikta už naujų darbo vietų atsiradimą, investicijas bei verslo kūrimą rajone. Jos nugalėtoja – UAB „Levandula“. Tai Viešvėnų miestelyje neseniai veiklą pradėjusi maitinimo bei apgyvendinimo paslaugas teikianti įmonė, kuri prisideda stiprinant ir plėtojant Telšių patrauklumą Lietuvoje. Šio verslo įkūrėjai – Adomaičių šeima, jauni, entuziastingi, idėjų, gražinant miestelį ir skatinant bendruomenės aktyvumą, nestokojantys gyventojai, kurie sėkmingai išvystę verslą užsienyje, nusprendė ir Telšių rajone pasiūlyti naujų paslaugų, sukurti darbo vietų ir prisidėti prie rajono garsinimo.

Nominacijos „Metų investicija į rajoną“ nugalėtoja - UAB „Levandula“

Nominacija „Moteris – lyderė“ skiriama už sėkmingą vadovavimą verslui – suburti komandą, ugdyti jos narių pasitikėjimą savimi ir savo kolegomis, būti lydere ir tuo pat metu išlikti žavesį ir charizmą spinduliuojančia moterimi. Šia nominacija apdovanota UAB „Scandye“ , skandinavų kapitalo tekstilės dažymo ir baigiamosios apdailos įmonės, generalinė direktorė Violeta Jurkevičienė. Nominacija „Šeimos plėtojamas verslas“ skirta už gebėjimą sujungti dvi šeimos kartas bendro verslo plėtojimo link. Nominacijos nugalėtoja – spaustuvės įmonė, kurioje šiandien tėvai kartu su savo vaikais sutelkę bendras jėgas ir patirtį sėkmingai vykdo verslą. Tai – UAB „Spaudos lankas“.

Apdovanojimą už „Šeimos plėtojamą verslą“ Telšių rajono savivaldybės administracijos direktorius I.Motiejūnas įteikia UAB „Spaudos lankas“ įkūrėjui

„Metų verslo plėtra“ – nominacija už veiklą vykdžiusios įmonės atnaujinimą ir didžiausią per 2019 metus sukurtų naujų darbo vietų skaičių Telšių rajone. Padėkos bijūno apdovanojimas skirtas UAB „Telsoda“ už sukurtas 12 naujų darbo vietų bei investiciją į gamybos modernizavimą.  

Nominacijos „Metų verslo plėtra“ nugalėtoja - UAB „Telsoda“

„Verslininku maksimalistu“ pripažintas MB „Sporto vitaminas“ direktorius Tomas Jogminas. Apdovanojimas skirtas už aktyvumą versle ir visuomeninėje veikloje. T. Jogminas įkūrė sporto klubą „Vitaminas“, nuo 2019 m. Telšiuose atidarė ir visuomenei pasiūlė dar vieną aktyvaus laisvalaikio praleidimo pramogą – vandenlenčių parką. Taip pat Tomas Jogminas aktyviai dalyvauja organizuojant bei įgyvendinant visuomeninius renginius.

Metų „Verslininku maksimalistu“ pripažintas MB „Sporto vitaminas“ direktorius Tomas Jogminas

Šeštoji nominacija „Metų kultūros rėmėjas“ – už iniciatyvą kuriant Telšių miesto ir rajono socialinį ir kultūrinį įvaizdį, už nuoširdžią finansinę pagalbą organizuojant renginius. Parama bei palaikymas kultūriniams renginiams suteikia visam rajonui platesnių galimybių reklamuotis ir reklamą panaudoti kaip priemonę, turinčią teigiamos įtakos ilgalaikiam ekonomikos augimui, urbanizacijos plėtrai, tiesioginėms investicijoms pritraukti bei kultūriniam turizmui, kuris garsina Telšius, skatinti. Nugalėtoju paskelbtas UAB „Sidonas ir Ko“, kuriai simbolinį padėkos bijūną įteikė Telšių vyskupas Kęstutis Kėvalas.

„Metų kultūros rėmėju“ paskeltas UAB „Sidonas ir Ko“, kuriai simbolinį padėkos bijūną įteikė Telšių vyskupas Kęstutis Kėvalas.

Renginį vainikavo apdovanojimas „Metų darbdavys“, kuris įteiktas daugiausiai žmonių per 2019 m. rajone įdarbinusiai įmonei. Ši nominacija atspindi ne tik momentinį įvertinimą, bet ir per daugelį metų sukauptus rezultatus. Didelė komanda ir darbuotojų skaičius – be galo didelis iššūkis įmonės savininkams. Jis reikalauja gerai apgalvotų, kompleksiškai įvertintų sprendimų, profesionalaus potencialių rizikų valdymo ir perspektyvių įžvalgų. Tai ilgametė sėkmės istorija, kurią šiandien galime drąsiai vadinti neatsiejama Žemaitijos sostinės įvaizdžio dalimi. Renginyje dalyvavusiam AB „Žemaitijos pienas“ įkūrėjui Algirdui Pažemeckui padėkos bijūną įteikė Telšių rajono savivaldybės meras Kęstutis Gusarovas.

Nominacija „Metų darbdavys“ apdovanota AB „Žemaitijos pienas“, kurios įkūrėjui Algirdui Pažemeckui simbolinį padėkos bijūną įteikė Telšių meras Kęstutis Gusarovas

Baigiantis renginiui rajono meras dėkodamas susirinkusiems svečiams sakė, kad esame viena didelė komanda, vienaip ar kitaip prisidedanti prie bendrų mūsų rajono siekių. Meras pažadėjo, kad kartu su Telšių rajono savivaldybės tarybos nariais stengsis, jog toks renginys taptų tradicija, kaskart sukviečiančia vis daugiau verslo atstovų bei vienijančia verslo bendruomenės narius.

Dar kartą dėkojame visiems dalyvavusiesiems bei sveikiname nominacijų nugalėtojus visai verslo bendruomenei linkėdami sėkmingų pergalių versle.

Taip pat skaitykite:
Atgal Spausdinimo versija Archyvas
Dalintis
Facebook
Jūsų komentaras
Vardas:
El. pašto adresas: