Renginių kalendorius
P A T K Pn Š S
27282930010203
04050607080910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
Liepa
    2022     
 

TELŠIŲ RAJONE SIEKIAMA UŽTIKRINTI SĖKMINGĄ SPORTO UGDYMO PRIEINAMUMĄ

„Esama padėtis Telšių rajono sporto paslaugų srityje – tobulintina. Daugiausia trūksta finansų, žmogiškųjų išteklių, profesionalaus ir mėgėjiško sporto skatinimo, komunikacijos, technologijų diegimo ir kt. Mano nuomone, turime siekti bendro tikslo – užtikrinti sėkmingą sporto ugdymo prieinamumą rajono gyventojams ir identifikuoti kylančias problemas bei rasti būdų joms spręsti.

Noriu pasidžiaugti, kad Savivaldybės mero Kęstučio Gusarovo potvarkiu sudaryta darbo grupė Telšių rajono sporto strategijai parengti. Pagrindinis darbo grupės tikslas – sukoordinuoti ir parengti sporto strategiją, kuri padėtų pritrauktų daugiau sporto srities specialistų, populiarinti fizinį aktyvumą, vykdyti veiksmingą stebėseną ir siekti, kad fizinis aktyvumas taptų rajono kultūros dalimi.

Gegužės 17 d. įvyko pirmas darbo grupės pasitarimas. Jo metu išryškintos Telšių rajono sporto pagrindinės problemos, aptarti tolimesni sporto strategijos rengimo etapai. Darbo grupės narių nutarimu, bus atliekama sporto aplinkos ir situacijos Telšių rajone analizė, reguliariai organizuojami sporto strategijos rengimo darbo grupės posėdžiai. Kartu su Savivaldybės administracijos, Sporto ir rekreacijos centro specialistais, sporto tarybos nariais, viešojo sektoriaus sporto atstovais, ir kitais į sporto strategijos parengimą įsitrauksiančiais asmenimis, sieksime išsiaiškinti vaikų, jaunimo, suaugusiųjų, sporto specialistų poreikius rajone ir išanalizuoti paklausiausias sporto šakas. Norime, kad parengta strategija padėtų gerinti sporto sąlygas skirtingose amžiaus grupėse (mėgėjų ir profesionalų), skatinti rajono vaikų bei jaunimo aktyvumą lankant popamokinius užsiėmimus. Parengta sporto strategija turėtų patobulinti sporto bendruomenės veiklą, o rajono sportas tapti labiau bendradarbiaujantis su kitomis įstaigomis ir organizacijomis.

Manau, kad kiekvienam Telšių rajono gyventojui turi būti sudarytos sąlygos rasti labiausiai patinkančią sporto šaką, o jų pasirinkimas turi būti ne tik platus, bet ir kokybiškas. Tikimės, kad Telšių rajone pavyks išugdyti vis daugiau talentingų sportininkų, o sukurta sporto strategija prisidės prie jų nuoseklaus sportinio meistriškumo vystymosi.“ – apie Telšių rajono sporto strategijos parengimą kalbėjo mero pavaduotojas Mantas Serva.

 


 

Taip pat skaitykite:
Atgal Spausdinimo versija Archyvas
Dalintis
Facebook
Jūsų komentaras
Vardas:
El. pašto adresas:
komentarų nėra