Renginių kalendorius
P A T K Pn Š S
01020304050607
08091011121314
15161718192021
22232425262728
Vasaris
    2021     
 

 

 

  

DALYVAUJAMASIS BIUDŽETAS

 .

 

 

 

Darbuotojų informacija
TARYBA Spausdinti skyriaus darbuotojų informaciją
Žemaitės g. 14, Telšiai, Lietuva
Pareigos Vardas, pavardė Aprašymas Kabineto nr. Telefonai
Meras Kęstutis Gusarovas
kestutis.gusarovas@telsiai.lt
Rodyti 8 650 50420
Mero pavaduotojas Kazys Lečkauskas
kazys.leckauskas@telsiai.lt
Rodyti 8 687 81048
Tarybos narys Rimantas Adomaitis
rimukasa@gmail.com
Rodyti 8 676 44211
Tarybos narys Imantas Motiejūnas
imantas.motiejunas@telsiai.lt
Rodyti 8-612 43418
Tarybos narys Algirdas Bacevičius
algirdas.bacevicius@telsiai.lt
Rodyti 8 614 83313
Tarybos narė Janina Bucevičė
janina.bucevice@telsiai.lt
Rodyti 8 682 27662
Tarybos narys Stanislovas Čekanauskas
stanislovas.cekanauskas@telsiai.lt
Rodyti 8 687 76304
Tarybos narys Martynas Gedvilas
martynas.gedvilas@telsiai.lt
Rodyti 8 645 38555
Tarybos narys Petras Kuizinas
p.kuizinas@gmail.com
Rodyti 8 686 27107
Tarybos narys Tomas Lekavičius
tomas.lekavicius@telsiai.lt
Rodyti 8 685 75669
Tarybos narys Martinas Leščiauskas
martinas.lesciauskas@gmail.com
Rodyti 8 626 02039
Tarybos narys Remigijus Macas
remigijus.macas@telsiai.lt
Rodyti 8 686 37410
Tarybos narys Sigitas Motuzas
sigitasmotuzas@gmail.com
Rodyti 8 686 73227
Tarybos narys Remigijus Juška
remigijus.juska@telsiai.lt
Rodyti 8 659 11929
Tarybos narė Giedrė Nagienė
giedre.nagiene@telsiai.lt
Rodyti 8 604 30031
Tarybos narys Remigijus Puplauskas
remigijus.puplauskas@telsiai.lt
Rodyti 8 698 71512
Tarybos narė Vilma Rumšienė
rumsiene.vilma@gmail.com
Rodyti 8 615 15718
Tarybos narys Jolanta Rupeikienė
jolanta.rupeikiene@telsiai.lt
Rodyti 8 699 17261
Tarybos narys Mantas Serva
mantas.serva@telsiai.lt
Rodyti 8 621 47609
Tarybos narė Simona Simaitytė
simona.simaityte@telsiai.lt
Rodyti 8 698 84837
Tarybos narys Linas Šedvilas
linas.sedvilas@telsiai.lt
Rodyti 8 686 02120
Tarybos narys Algirdas Tarvainis
algirdas.tarvainis@gmail.com
Rodyti 8 616 32201
Tarybos narys Kęstutis Trečiokas
kestutis.treciokas@telsiai.lt
Rodyti 8 686 29095
Tarybos narys Evelina Lenkauskienė
zelbaite.evelina@gmail.com
Rodyti 8 694 41958
Tarybos narys Algirdas Žebrauskas
studija.arch@gmail.com
Rodyti 8 652 32515
Spausdinti visų skyrių darbuotojų informacijąSpausdinti visų skyrių darbuotojų informaciją