Renginių kalendorius
P A T K Pn Š S
29300102030405
06070809101112
13141516171819
20212223242526
27282930310102
Gruodis
    2021     

 

Savivaldybės meras: „naujieji mokslo metai pareikalaus visų mūsų susitelkimo“

Penktadienio rytą Telšių rajono savivaldybėje vyko kasmetinis rajono švietimo įstaigų pasitarimas. Kiekvienais metais prieš mokslo metų pradžią visų rajone esančių švietimo įstaigų vadovai susitinka su Telšių rajono savivaldybės meru, administracijos vadovais aptarti prasidedantį darbą, iššūkius bei pokyčius.

Planuojama, kad į pirmąją klasę mokyklos skambutis šiemet pakvies apie 360 rajono pirmokų, tačiau iš viso mokinių rajone šiemet apie 170 mažiau nei pernai. Todėl tinklo optimizavimo veiksmai vis dar nesibaigia ir rajonas naujus mokslo metus pasitinka šiek tiek pasikeitęs. Optimizuojant švietimo įstaigų tinklą pasitarimo metu už ilgametį vadybinį pedagoginį darbą Telšių rajono savivaldybės meras Kęstutis Gusarovas padėkas įteikė Telšių dailės mokyklos direktoriui Valdemarui Eitučiui, Telšių r. Upynos pagrindinės mokyklos direktorei Stanislavai Grigolienei, Telšių r. Rainių lopšelio – darželio direktorei Laimutei Klevinskienei, Telšių „Saulėtekio“ pradinės mokyklos direktorei Jadvygai Vaitkienei ir Telšių suaugusiųjų mokyklos direktoriui Gediminui Simanavičiui.

Sveikindamas pasitarimo dalyvius Telšių rajono savivaldybės meras akcentavo, kad šie mokslo metai pareikalaus stipraus darbų koordinavo dėl viruso plitimo grėsmės, savivaldybės administracijos Švietimo ir sporto skyrius yra įpareigotas parengti naują Mokyklų tinklo pertvarkos planą, suderinti jį su bendruomenėmis, profesine sąjunga ir pateikti savivaldybės vadovams, o po to ir Tarybai. Savivaldybės meras taip pat pažymėjo, kad nuo rugsėjo kyla mokytojų atlyginimai, ypač ikimokyklinio ugdymo: suvienodinti  bendrojo ugdymo,  ikimokyklinio bei priešmokyklinio ugdymo mokytojų atlyginimai.

Telšių rajono savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotojas, šiuo metu einantis direktoriaus pareigas, Almantas Lukavičius pasveikino susirinkimo dalyvius, įteikė padėkos raštus  už ilgametį vadybinį pedagoginį darbą Telšių r. Luokės muzikos ir dailės mokyklos direktorei Vilijai Benešienei ir Telšių r. Eigirdžių pagrindinės mokyklos direktorei Danutei Juškienei.

Taip pat A.Lukavičius pasveikino ir sėkmės palinkėjo pareigas eiti pradėjusiai savivaldybės administracijos Švietimo ir sporto skyrius vedėjai Linai Leinartienei, kuri dirbti pradėjo prieš pat naujus mokslo metus, nuo rugpjūčio 27 dienos.

Telšių rajono savivaldybės administracijos Švietimo ir sporto skyriaus vedėja Lina Leinartienė ir Telšių rajono savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotojas, šiuo metu einantis direktoriaus pareigas, Almantas Lukavičius

Toliau pasitarimo metu L.Leinartienė pristatė didžiausius naujų mokslo metų prioritetus ir galimybes, buvo aptartas LR Sveikatos apsaugos ministerijos pateiktų rekomendacijų įgyvendinimas mokyklose ir saugių sąlygų jose užtikrinimas.

Taip pat skaitykite:
Atgal Spausdinimo versija Archyvas
Dalintis
Facebook
Jūsų komentaras
Vardas:
El. pašto adresas: