Renginių kalendorius
P A T K Pn Š S
27282930010203
04050607080910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
Liepa
    2022     
 

Savivaldybės meras informuoja apie įvykusį Tarybos posėdį ir jame priimtus sprendimus

Gegužės 25 d. Telšių savivaldybės tarybos posėdyje buvo svarstomi 52 tarybos sprendimų projektai. Visi sprendimai priimti.

Daug diskusijų sukėlė Solidarumo, tolerancijos ir savivaldos deklaracijos projektas, dėl kurio turinio kilo įvairių klausimų: samprotauta, ką reiškia tolerancija kitoniškumui, ar mes patys esame tolerantiški kitų nuomonėms ir pan. Reiktų pažymėti, kad ši deklaracija yra atsiųsta iš Lenkijos miesto – mūsų partnerio (Minsk Mazowiecki), kuriame tokio turinio deklaraciją ketinu pasirašyti kartu su kitais Minsk Mazowiecki miesto partneriais ir svečiais per šio miesto š00 metų jubiliejaus baigiamąjį renginį.  Deklaracijos teksto negalime kaitalioti kaip panorėję, po juo arba pasirašome, arba ne.

Svarstant klausimą dėl prekybos ir paslaugų teikimo viešose vietose rinkliavų, dar kartą aptarėme, kokios yra galimybės padėti mažojo turgelio prekeiviams, pageidaujantiems likti ir prekiauti miesto centre, kai mažojo turgelio teritorijoje prasidės statybos (noriu priminti gyventojams, kad ši teritorija yra privati, ir joje planuojami statiniai, kurie bus skirti laisvalaikio reikmėms). Kitoje teritorijos dalyje, anksčiau numatytoje įrengti naujas prekyvietes, draudžia tai daryti Kultūros paveldo departamentas. Taigi, kol kas duotas leidimas prekeiviams savo veiklą tęsti šalia esančios automobilių stovėjimo aikštelės ribose.  

Taryba nustatė sveikatos priežiūros įstaigų vadovų atlyginimų kintamąją dalį. Kai kuriems tarybos nariams pasirodė, kad mūsų ligoninės ir pirminės sveikatos priežiūros centro vadovų atlyginimai yra per dideli, tačiau dauguma tarybos narių vertindami vadovų darbų apimtis ir atsakomybės mastą, patvirtino 20 proc. atlyginimo kintamosios dalies dydį.

Priimti sprendimai dėl rajono nekilnojamojo turto ir kitų nekilnojamųjų daiktų sąrašo papildymo,  patalpų nuomos, dėl šilumos tinklų išvystymo specialaus plano atnaujinimo, vietinio reguliaraus susisiekimo maršrutų pakeitimo, dėl socialinio būsto nuomos tvarkos, dėl planuojamų statyti, rekonstruoti ir remontuoti objektų sąrašo patvirtinimo ir kt.

Taip pat skaitykite:
Atgal Spausdinimo versija Archyvas
Dalintis
Facebook
Jūsų komentaras
Vardas:
El. pašto adresas:
komentarų nėra