Renginių kalendorius
P A T K Pn Š S
28293001020304
05060708091011
12131415161718
19202122232425
26272829303101
Liepa
    2021     
 

 

 

DALYVAUJAMASIS BIUDŽETAS

 .

 

 

 

ŠAŠKĖS - PROTŲ MANKŠTA

   Jau keletą metų vykdoma neformalaus vaikų švietimo programa “Šaškės-protų mankšta“.  Programa skirta pradinių klasių vaikams, kurie nori sužinoti šio žaidimo paslapčių ir  gudrybių. Vaikai užsiėmimo metu žaisdami šaškėmis mokosi jos strategijos ir taktikos, greitai ir objektyviai vertinti susidariusias situacijas ir priimti teisingus sprendimus. Taip pat sprendžia įvairias šaškių užduotis, kurios laviną gebėjimą susikaupti, orientacinį ir loginį mastymą, geriną atmintį, vaikas mokinasi priimti iššūkius, numatyti tolimesnius žingsnius.

 

   Kaip ir daugeliui, šitie metai buvo kitokie, sukaustyti karantino, užsiėmimus  teko perkelti į virtualią erdvę. Tai dar vienas iššūkis tapo vaikams ir tėveliams jungtis prie įvairių programėlių, bet tampant tokiai mūsų kasdienybei tai įveikti nebuvo jau taip sunku. Vaikai noriai sprendė užduotis tiesioginiu metu ir siųsdavo savarankiškų užduočių atsakymus. Dalyvavo šaškių varžybose skirtoms tik šių mokyklų vaikams, o pajėgiausiems teko galimybė susirungti „Lietuvos taurė 2021“ šaškių turnyruose (mergaitėms ir berniukams), kuriuose dalyvavo vaikai iš įvairių Lietuvos miestų ir miestelių.

Turnyrų pasiekimai puikūs, iškovotos net dvi prizinės vietos. Prizininkams atiteko Lietuvos šaškių federacijos įsteigti medaliai ir pakvietimai į vyksiantį Lietuvos Respublikos vaikų šaškių čempionatą. Kad čempionatas įvyktu lieka laukti  karantino pabaigos ar jo švelninimo sąlygų.                                                                                                                            

    Programai baigiantis vaikai atliko žinių patikrinimo testą, sudalyvavo draugiškose varžybose. Visiems vaikams dalyvavusiems programoje buvo įteikti atminimo medaliai su šūkiu  „Šaškės-protų mankšta“. Dabar visi nekantriai laukiame rudens ir tikimės, kad pandemija stebuklingai išnyks ir veiklą be jokių apribojimų galėsime vykdyti mokyklose, ten susitikti su vaikais ir paspausti jiems ranką.

Informacija dalijasi -Laisvasis mokytojas Saulius Urbonas.

Taip pat skaitykite:
Atgal Spausdinimo versija Archyvas
Dalintis
Facebook
Jūsų komentaras
Vardas:
El. pašto adresas:
komentarų nėra