DALYVAUJAMASIS BIUDŽETAS

 .

 

 

 

Renginių kalendorius
P A T K Pn Š S
31010203040506
07080910111213
14151617181920
21222324252627
28293001020304
Birželis
    2021     

 

pasirašyta teritorinė kolektyvinė sutartis su Lietuvos švietimo ir mokslo profesine sąjunga

 Kovo 12 d. Telšių rajono švietimo įstaigose buvo surengta Lietuvos švietimo  ir mokslo profesinės sąjungos (LŠMPS) diena „Socialinis dialogas – skaidrumo ir darnių santykių pagrindas švietimo įstaigoje“ bei pasirašyta teritorinė kolektyvinė sutartis tarp Telšių rajono savialdybėsm atstovaujamos savivaldybės mero Kęstučio Gusarovo, bei  Lietuvos švietimo  ir mokslo profesinės sąjungos, atstovaujamos Telšių skyriaus pirmininkės Linos Dijokienės.

LMŠPS vadovai ir komandos susitiko su rajono mokyklų bendruomenėmis, aptarė abiems pusėms rūpimus klausimus. Po pietų susitikimas persikėlė į Telšių savivaldybės salę, kur rajono savivaldybės meras Kęstutis Gusarovas ir LMŠPS Telšių skyriaus pirmininkė Lina Dijokienė pasirašė teritorinę kolektyvinę sutartį.

Sutarties pasirašymo momentas

Ši sutartis, kaip svarbus socialinio dialogo vyksmui dokumentas, prieš tai buvo gerai išdiskutuotas: derybas vedė maro potvarkiu sudaryta darbo grupė, sutarties turinys du kartus svarstytas savivaldybės tarybos Švietimo, kultūros ir sporto komitete, pasiūlymus turėjo galimybę ir teikė švietimo įstaigos. Taip pat pasidalinta įspūdžiais iš dienos susitikimų: profesinės sąjungos nariai kėlė spręstinus klausimus, pristatė, kokias jie mato problemas, tačiau didžiuma LMŠPS komandų palankiai atsiliepė apie Telšių rajono švietimo įstaigų vadovų ir mokytojų profesinės sąjungos narių bendradarbiavimą, pastebėjo gerą įdirbį šioje srityje, šiltus palinkėjimus ir toliau taip bendradarbiauti mokyklų bei savivaldybės lygmeniu išsakė buvusi LMŠPS Telšių skyriaus pirmininkė Zofija Jesinienė.

 

 

Taip pat skaitykite:
Atgal Spausdinimo versija Archyvas
Dalintis
Facebook
Jūsų komentaras
Vardas:
El. pašto adresas:
komentarų nėra