DALYVAUJAMASIS BIUDŽETAS

 .

 

 

 

Renginių kalendorius
P A T K Pn Š S
31010203040506
07080910111213
14151617181920
21222324252627
28293001020304
Birželis
    2021     

 

Telšių rajono savivaldybės MERAS

KęSTUTIS GUSAROVAS

ATLIKTI TELŠIŲ RAJONO MAUDYKLŲ VANDENS KOKYBĖS TYRIMAI BIRŽELIO 16 D.

Informuojame, kad 2021 m. birželio 11 d. buvo paimti Germanto ir Lūksto ežerų maudyklų vandens mėginiai ir atlikti mikrobiologiniai tyrimai.

Tyrimų rezultatai parodė, kad maudyklų vandens kokybės rodikliai atitinka Lietuvos higienos norma HN 92:2018 „Paplūdimiai ir jų maudyklų vandens kokybė“ (TAR, 2018-01-25, Nr. 1091) reglamentuotus vandens kokybės reikalavimus ir maudyklose maudytis galima. Nuolaužų plūduriuojančių medžiagų, dervų likučių, stiklo, plastiko, gumos ir kitų atliekų nepastebėta.

Plačiau
VAKCINACIJA BE REGISTRACIJOS – JAU ŠĮ KETVIRTADIENĮ VISOJE LIETUVOJE

Ketvirtadienį, birželio 17 d., vakcinacijos centrai visoje Lietuvoje kviečia gyventojus skiepytis be išankstinės registracijos. Pasirinkti bus galima bet kurią vakcinacijos centre esančią vakciną.

Vakcinacija visose šalies savivaldybėse vyks nuo 8 iki 20 val., tai reiškia, kad kai kurie vakcinacijos centrai šios iniciatyvos metu dirbs ilgiau nei įprasta. Vykstant skiepytis reikia turėti asmens tapatybę patvirtinantį dokumentą. Gyventojai kviečiami atkreipti dėmesį į nuorodas, esančias vakcinacijos centre: atvykstantiesiems be registracijos gali būti sudaryta atskira „gyva“ eilė. Žmonėms, kurie iš anksto registravosi vakcinai – laukti bendroje eilėje nereikės, vakcinavimo centrai planuoja sudaryti atskirą srautą.

Telšiuose vakcinacija vyks adresu Birutės g. 60, Telšiai (Telšių sporto ir rekreacijos centras, iš šoninio įėjimo) nuo 8.00 – 20.00 val.  Skiepijami bus asmenys nuo 12 m., į vakcinavimo centrą  12-15 m. vaiką turi atlydėti bent vienas iš tėvų (globėjų).

Plačiau
NUO 2019 IKI 2021 M. VYKDYTAS ES PROJEKTAS „DALIES UBIŠKĖS MOKYKLOS-DARŽELIO PASTATO KAPITALINIS REMONTAS, PRITAIKANT STACIONARIOS STOVYKLOS VEIKLAI“ ĮGYVENDINTAS

Nuo 2019 iki 2021 m. vykdytas ES projektas „Dalies Ubiškės mokyklos-darželio pastato kapitalinis remontas, pritaikant stacionarios stovyklos veiklai“ įgyvendintas. Nuo 2021 m. liepos mėn. įstaiga  pasirengusi įgyvendinti vaikų ir jaunimo vasaros metu užimtumo veiklas.

Ubiškės mokykloje-daugiafunkciame centre lankėsi ir atliktais darbais domėjosi Telšių rajono savivaldybės meras Kęstutis Gusarovas, administracijos direktorius Tomas Katkus, mero patarėja Danutė Mažeikienė, administracijos Švietimo ir sporto skyriaus vedėja Lina Leinartienė.

Plačiau
PRASIDĖJO DALYVAUJAMOJO BIUDŽETO MOKYMAI

Telšių rajono savivaldybė yra viena iš devynių Lietuvos savivaldybių (iš viso šalyje jų yra 60), kurios jau pradėjo įgyvendinti Dalyvaujamąjį biudžetą. Savivaldybė jau antrus metus siekia sėkmingai įgyvendinti Dalyvaujamąjį biudžetą rajone ir skatina gyventojus aktyviai dalyvauti teikiant projektų idėjas. Būtent šiuo tikslu birželio 15-29 dienomis mieste ir rajono seniūnijose vyksta skirtingi mokymai „Bendruomenės iniciatyvų įgyvendinimas per dalyvaujamąjį biudžetą“. Šie mokymai, kuriuos organizuoja Telšių švietimo centras, skirti Telšių miesto ir rajono gyventojams, Telšių miesto ir rajono bendruomenių, seniūnijų, NVO atstovams, kurie 2021 m. taps dalyvaujamojo biudžeto ambasadoriais.

Plačiau
Dalyvaujamasis biudžetas, kuris keičia

Projekto „Dalyvaujamojo biudžeto taikymas Baltijos jūros regione” (EmPaci) partneriai pristato įrodymais paremtą sėkmingą dalyvaujamo biudžeto įgyvendinimo patirtį iš skirtinų pasaulio vietų – Dalyvaujamojo biudžeto gerųjų praktikų gidą. Šis vadovas buvo parengtas glaudžiai bendradarbiaujant Klaipėdos universiteto ir Rostoko universitetų mokslininkams.

Šis DB planavimo vadovas yra ypatingas tuo, kad jame analizuojami sėkmingos DB iniciatyvos Baltijos jūros regione ir jos ribų. Taip pat minėtajame dokumente nagrinėjami jau esami DB metodai kitose šalyse bei pristatoma geriausios praktikos atvejai. Pristatomi sėkmingi DB atvejai Vokietijoje, Lenkijoje, Portugalijoje, Rumunijoje, Prancūzijoje, Kanadoje, Kinijoje, Islandijoje bei Brazilijoje. Pateikti pavyzdžiai gali būti puiki įžvalga ir įkvėpimas vietinės valdžios atstovams ateities DB iniciatyvoms, nes jie išryškina specifines savybes, dizaino principus ir novatoriškas idėjas, dėl kurių pasirinkti PB atvejai ir įkvepia.

Plačiau
Skelbiamas buto pirkimas

                                                                 SKELBIAMAS BUTO PIRKIMAS

Perkančioji organizacija: Telšių rajono savivaldybės administracija (įmonės kodas 180878299).
Adresas, telefonas, faksas: Žemaitės g.14, Telšiai, (8 444) 52229.
Pirkimo būdas: skelbiamos derybos.
Perkamas gyvenamosios paskirties butas
Pasiūlymai su reikalaujamais dokumentais priimami iki 2021 m. liepos 7 d. 17:00 val.
Vokai su pasiūlymais atplėšiami komisijos posėdyje, kuris įvyks 2021 m. liepos 8 d.  

Plačiau
Gyvenamųjų namų pirkimas

                                                SKELBIAMAS NEKILNOJAMŲJŲ DAIKTŲ PIRKIMAS

Perkančioji organizacija: Telšių rajono savivaldybės administracija (įmonės kodas 180878299).
Adresas, telefonas, faksas: Žemaitės g.14, Telšiai, (8 444) 52229.
Pirkimo būdas: skelbiamos derybos.
Perkami nekilnojamieji daiktai (gyvenamieji namai):
I.pirkimo dalis – gyvenamasis namas Telšių mieste.
II.pirkimo dalis – gyvenamasis namas Telšių mieste.
III.pirkimo dalis – gyvenamasis namas Telšių mieste.
IV pirkimo dalis – gyvenamasis namas Telšių priemiestinėse apylinkėse, nutolusiose nuo Telšių miesto ne daugiau kaip 10 km atstumu.
Pasiūlymai su reikalaujamais dokumentais priimami iki 2021 m. liepos 7 d. 17:00 val.
Vokai su pasiūlymais atplėšiami komisijos posėdyje, kuris įvyks 2021 m. liepos 8 d.  

Plačiau
Gyvenamųjų namų pirkimas

                                           SKELBIAMAS NEKILNOJAMŲJŲ DAIKTŲ PIRKIMAS

Perkančioji organizacija: Telšių rajono savivaldybės administracija (įmonės kodas 180878299).
Adresas, telefonas, faksas: Žemaitės g.14, Telšiai, (8 444) 52229.
Pirkimo būdas: skelbiamos derybos.
Perkami nekilnojamieji daiktai (gyvenamieji namai):
I.pirkimo dalis – gyvenamasis namas Telšių mieste arba Telšių priemiestinėse apylinkėse (Degaičiuose, Rainiuose, Viešvėnuose, Ryškėnuose), nutolusiose nuo Telšių miesto ne daugiau kaip 10 km.
II.pirkimo dalis – gyvenamasis namas Telšių mieste arba Telšių priemiestinėse apylinkėse (Degaičiuose, Rainiuose, Viešvėnuose, Ryškėnuose), nutolusiose nuo Telšių miesto ne daugiau kaip 10 km.
Pasiūlymai su reikalaujamais dokumentais priimami iki 2021 m. liepos 8 d. 17:00 val.
Vokai su pasiūlymais atplėšiami komisijos posėdyje, kuris įvyks 2021 m. liepos 9 d.  

Plačiau
BIRŽELIO 15 D. AKTUALI INFORMACIJA APIE KORONAVIRUSĄ RAJONEMobiliojo punkto koordinatoriaus (VšĮ Telšių r. PSPC) ir Lietuvos Statistikos departamento duomenimis:
Birželio 15 d. Telšių mobiliajame punkte mėginiai paimti iš 18 asmenų.


Iš birželio 14 d. imtų ėminių Telšių rajone nustatytas 1 naujas susirgimo atvejis.


Telšių rajone šiuo metu serga – 11 asmenų, pasveiko – 2  652.

Plačiau
SVARBI INFORMACIJA NUKENTĖJUSIEMS NUO COVID-19 DĖL 25 PROC. LENGVATOS TAIKYMO

Atsižvelgdama į tai, kad dėl COVID-19 situacijos Lietuvos Respublikos Vyriausybė 2020 m. lapkričio 4 d. nutarimu Nr.1226 „Dėl karantino  Lietuvos Respublikos teritorijoje  paskelbimo“ apribojo ar uždraudė tam tikras privataus sektoriaus veiklas, Telšių rajono savivaldybės taryba priėmė sprendimą  atleisti mokesčių mokėtojus, patenkančius į Valstybinės mokesčių inspekcijos prie Lietuvos Respublikos finansų ministerijos 2021 metais sudarytą mokesčių mokėtojų, nukentėjusių nuo COVID-19, sąrašą, nuo 25 proc. nekilnojamojo turto mokesčio, žemės mokesčio, valstybinės žemės nuomos mokesčio ir mokesčio už paviršinių (lietaus) nuotekų transportavimą Telšių miesto lietaus nuotekų tinklais už 2021 metus mokėjimo. Ši valstybinės žemės nuomos mokesčio, žemės mokesčio bei mokesčio už paviršinių (lietaus) nuotekų transportavimą Telšių miesto lietaus nuotekų tinklais lengvata bus pritaikyta verslo subjektams, nereikalaujant pateikti papildomų dokumentų. Asmenys, atitinkantys aukščiau minimas sąlygas, pildydami Nekilnojamojo turto mokesčio deklaraciją už 2021 metų mokestinį laikotarpį, patys apsiskaičiuoja ir įrašo taikytiną 25 proc. mokesčio lengvatą, papildomų dokumentų pateikti nereikia.

Plačiau
 1 2 3 4 5 6 7 8 9 ... 38 Toliau ->