DALYVAUJAMASIS BIUDŽETAS

 .

 

 

 

Renginių kalendorius
P A T K Pn Š S
31010203040506
07080910111213
14151617181920
21222324252627
28293001020304
Birželis
    2021     

 

Telšių rajono savivaldybės MERAS

KęSTUTIS GUSAROVAS

BIRŽELIO 22 D. AKTUALI INFORMACIJA APIE KORONAVIRUSĄ RAJONEMobiliojo punkto koordinatoriaus (VšĮ Telšių r. PSPC) ir Lietuvos Statistikos departamento duomenimis:
Birželio 22 d. Telšių mobiliajame punkte mėginiai paimti iš 22 asmenų.


Iš birželio 21  d. imtų ėminių Telšių rajone naujų susirgimo atvejų nenustayta.


Telšių rajone šiuo metu serga – 10 asmenų, pasveiko – 2  657.


Iki birželio 2 d. Telšių rajone paskiepyta – 14 574 asmenys.

Plačiau
DĖL SOCIALINĖS PARAMOS MOKINIAMS TEIKIMO

        Informuojame, kad nuo šių metų liepos 1 d. įsigalioja Lietuvos Respublikos (toliau – LR) socialinės paramos mokiniams įstatymo pakeitimai. Numatoma, kad nuo 2021 m. rugsėjo 1 d. nemokami pietūs bus teikiami nevertinant pajamų ne tik mokiniams, besimokantiems pagal priešmokyklinio ugdymo programą bei pagal pradinio ugdymo programą pirmoje klasėje, bet ir besimokantiems antroje klasėje. Naujovė – minėtų mokinių tėvams (globėjams) nebereikia teikti prašymų dėl nemokamų pietų. Ugdymo įstaigos sudarys ir pateiks mokinių sąrašus. Nepageidaujantys gauti šios paramos turėtų kreiptis į ugdymo įstaigos administraciją, kurioje mokinys mokosi, ir pateikti atsisakymą. Atkreiptinas dėmesys, kad pageidaujant gauti šiems mokiniams socialinę paramą mokinio reikmenims įsigyti, reikalingi prašymai ir vertinamos pajamos.

Plačiau
VISUOMENĖS INFORMAVIMAS APIE NUMATOMĄ PASTATO, RESPUBLIKOS G. 53, TELŠIŲ M., PASKIRTIES KEITIMO IŠ MOKSLO Į ADMINISTRACINĘ PASKIRTĮ, SU VIEŠBUČIŲ PASKIRTIES PATALPOMIS, KAPITALINIO REMONTO PROJEKTAVIMĄ

Vadovaujantis Statybos techninio reglamento STR 1.04.04:2017 „Statinio projektavimas, projekto ekspertizė“ VIII skyriaus „Visuomenės informavimas apie numatomą statinių projektavimą ir visuomenės dalyvavimas svarstant statinių projektinius pasiūlymus” nuostatomis, informuojame apie Pastato un. Nr. 7892-5002-9011, adresu Respublikos g. 53, Telšiai paskirties keitimo iš mokslo į administracinę paskirtį su viešbučių paskirties patalpomis, kapitalinio remonto projektiniai pasiūlymai.

Plačiau
ĮTEIKTI TELŠIŲ MIESTO GARBĖS PILIEČIO VARDO APDOVANOJIMAI


Telšiuose yra daug rajono, miesto ir bendruomenės labui dirbančių piliečių. Labiausiai nusipelniusieji apdovanojami Telšių miesto garbės piliečio titulu. Šis titulas yra skiriamas Savivaldybės tarybos sprendimu. Telšių rajono savivaldybės meras Kęstutis Gusarovas ir Telšių miesto seniūnas Česlovas Ubartas šiuos garbingus apdovanojimus įteikė Stanislavai Kochanauskaitei, Vytautui Adolfui Puplauskui ir  Kęstučiui Kėvalui.

Plačiau
BIRŽELIO 21 D. AKTUALI INFORMACIJA APIE KORONAVIRUSĄ RAJONE

Mobiliojo punkto koordinatoriaus (VšĮ Telšių r. PSPC) ir Lietuvos Statistikos departamento duomenimis:
Birželio 21 d. Telšių mobiliajame punkte mėginiai paimti iš 33 asmenų.


Iš birželio 19  d. imtų ėminių Telšių rajone patvirtintas 1 naujas susirgimo atvejis.


Telšių rajone šiuo metu serga – 11 asmenų, pasveiko – 2  656.


Iki birželio 21 d. Telšių rajone paskiepyta – 14 527 asmenys.

Plačiau
KEIČIAMOS SĄLYGOS POPIERINIŲ RECEPTŲ IŠRAŠYMUI MIGDOMIESIEMS IR RAMINAMIESIEMS VAISTAMS

Skatinant racionalesnį psichotropinių vaistų vartojimą, nuo liepos 1 d. keičiamos jų išrašymo popieriniais receptais sąlygos. Pradėjus naudoti specialiąją popierinio recepto blanko formą, vaistų skyrimas taps skaidresnis, o padirbti receptą bus itin sudėtinga.

Plačiau
EUROPOJE MAŽĖJA ŠALIŲ, IŠ KURIŲ ATVYKUS TAIKOMI RIBOJIMAI

Reikšmingai pagerėjus epidemiologinei situacijai dešimt Europos šalių ir trys salos yra išbraukiamos iš paveiktų šalių sąrašo. Tai reiškia, kad atvykstantiems iš jų nereikės nei tirtis dėl koronaviruso (COVID-19), nei atvykus izoliuotis.

Į atnaujintą paveiktų šalių sąrašą, kuris įsigalios birželio 21 d., nepateko Austrija, Bulgarija, Čekija, Islandija, Lenkija, Malta, Rumunija, Slovakija, Suomija, Vengrija, taip pat Taso, Maljorkos ir Madeiros salos. Šios šalys ir salos pateko į žalią zoną sergamumo žemėlapyje, kurį kiekvieną savaitę atnaujina Europos ligų prevencijos ir kontrolės centras (ECDC).

COVID-19 tyrimas ir 10 dienų izoliacija privaloma atvykstantiems iš sustiprintos kontrolės šalių, taip pat iš raudonosios ir pilkosios zonos valstybių ir teritorijų, o atvykstantiems iš geltonosios zonos privalomas tik tyrimas (žr. lentelę apačioje).

Plačiau
SUSITIKIMAS LIETUVOS RESPUBLIKOS PREZIDENTO RŪMUOSE

 Nuo 2005 m. Telšių lopšelis-darželis „Eglutė“ yra tarptautinės programos „Zipio draugai“ metodinis centras. Lietuvoje programa įgyvendinama jau 20 metų. Šia proga birželio 11 dieną Lietuvos Respublikos Prezidento patarėja Vilma Bačkiūtė pakvietė programos ekspertus ir 7 rajonų programos savanorius dalyvauti susitikime Prezidento rūmuose. Susitikime dalyvavo Telšių lopšelio-darželio „Eglutė“ direktorė Vita Gailienė.

Plačiau
TELŠIŲ RAJONO SAVIVALDYBĖS ADMINISTRACIJA KVIEČIA GYVENTOJUS SUSIPAŽINTI SU TELŠIŲ MIESTO MASČIO GATVĖS VYKDOMAIS KAPITALINIO REMONTO PROJEKTAVIMO DARBAIS

Telšių rajono savivaldybės administracija vykdo projektavimo darbus Telšių miesto Masčio gatvės kapitaliniam remontui.

Šiuo metu yra parengti pirminiai projektiniai sprendiniai, kuriuose numatyta nutiesti pėsčiųjų ir dviračių taką nuo Vilniaus g. iki „Kranto“ progimnazijos ir Kauno g.

Numatyta įrengti automobilių stovėjimo aikšteles, atnaujinti asfalto dangą, apšvietimą.

Šių metų birželio 22 d. 16 val. visi norintys Masčio g. gyventojai galės prisijungti per nuotolinę zoom platformą ir užduoti rūpimus klausimus projekto rengėjams dėl gatvės sprendinių.

Nuoroda į prisijungimą: https://us02web.zoom.us/j/87813904138?pwd=Ry94Y3VsaW16ZjBtRVhpVW9sUS9xQT09

Meeting ID: 878 1390 4138

Passcode: 943829

Plačiau
BIRŽELIO 18 D. VYKSTA TELŠIŲ RAJONO SAVIVALDYBĖS NEEILINIS TARYBOS POSĖDIS
Penktadienį, birželio 18 dieną, 10:00 val., nuotoliniu būdu vyksta neeilinis Telšių rajono savivaldybės tarybos posėdis.
Stebėti posėdžio tiesioginę transliaciją galima paspaudus nuorodą:
https://youtu.be/t-234sPakjQ Plačiau
 1 2 3 4 5 6 7 8 9 ... 37 Toliau ->