DALYVAUJAMASIS BIUDŽETAS

 .

 

 

 

Renginių kalendorius
P A T K Pn Š S
31010203040506
07080910111213
14151617181920
21222324252627
28293001020304
Birželis
    2021     

 

Naujienos
BIRŽELIO 22 D. AKTUALI INFORMACIJA APIE KORONAVIRUSĄ RAJONEMobiliojo punkto koordinatoriaus (VšĮ Telšių r. PSPC) ir Lietuvos Statistikos departamento duomenimis:
Birželio 22 d. Telšių mobiliajame punkte mėginiai paimti iš 22 asmenų.


Iš birželio 21  d. imtų ėminių Telšių rajone naujų susirgimo atvejų nenustayta.


Telšių rajone šiuo metu serga – 10 asmenų, pasveiko – 2  657.


Iki birželio 2 d. Telšių rajone paskiepyta – 14 574 asmenys.

Plačiau
VISUOMENĖS INFORMAVIMAS APIE NUMATOMĄ PASTATO, RESPUBLIKOS G. 53, TELŠIŲ M., PASKIRTIES KEITIMO IŠ MOKSLO Į ADMINISTRACINĘ PASKIRTĮ, SU VIEŠBUČIŲ PASKIRTIES PATALPOMIS, KAPITALINIO REMONTO PROJEKTAVIMĄ

Vadovaujantis Statybos techninio reglamento STR 1.04.04:2017 „Statinio projektavimas, projekto ekspertizė“ VIII skyriaus „Visuomenės informavimas apie numatomą statinių projektavimą ir visuomenės dalyvavimas svarstant statinių projektinius pasiūlymus” nuostatomis, informuojame apie Pastato un. Nr. 7892-5002-9011, adresu Respublikos g. 53, Telšiai paskirties keitimo iš mokslo į administracinę paskirtį su viešbučių paskirties patalpomis, kapitalinio remonto projektiniai pasiūlymai.

Plačiau
ĮTEIKTI TELŠIŲ MIESTO GARBĖS PILIEČIO VARDO APDOVANOJIMAI


Telšiuose yra daug rajono, miesto ir bendruomenės labui dirbančių piliečių. Labiausiai nusipelniusieji apdovanojami Telšių miesto garbės piliečio titulu. Šis titulas yra skiriamas Savivaldybės tarybos sprendimu. Telšių rajono savivaldybės meras Kęstutis Gusarovas ir Telšių miesto seniūnas Česlovas Ubartas šiuos garbingus apdovanojimus įteikė Stanislavai Kochanauskaitei, Vytautui Adolfui Puplauskui ir  Kęstučiui Kėvalui.

Plačiau
BIRŽELIO 21 D. AKTUALI INFORMACIJA APIE KORONAVIRUSĄ RAJONE

Mobiliojo punkto koordinatoriaus (VšĮ Telšių r. PSPC) ir Lietuvos Statistikos departamento duomenimis:
Birželio 21 d. Telšių mobiliajame punkte mėginiai paimti iš 33 asmenų.


Iš birželio 19  d. imtų ėminių Telšių rajone patvirtintas 1 naujas susirgimo atvejis.


Telšių rajone šiuo metu serga – 11 asmenų, pasveiko – 2  656.


Iki birželio 21 d. Telšių rajone paskiepyta – 14 527 asmenys.

Plačiau
KEIČIAMOS SĄLYGOS POPIERINIŲ RECEPTŲ IŠRAŠYMUI MIGDOMIESIEMS IR RAMINAMIESIEMS VAISTAMS

Skatinant racionalesnį psichotropinių vaistų vartojimą, nuo liepos 1 d. keičiamos jų išrašymo popieriniais receptais sąlygos. Pradėjus naudoti specialiąją popierinio recepto blanko formą, vaistų skyrimas taps skaidresnis, o padirbti receptą bus itin sudėtinga.

Plačiau
EUROPOJE MAŽĖJA ŠALIŲ, IŠ KURIŲ ATVYKUS TAIKOMI RIBOJIMAI

Reikšmingai pagerėjus epidemiologinei situacijai dešimt Europos šalių ir trys salos yra išbraukiamos iš paveiktų šalių sąrašo. Tai reiškia, kad atvykstantiems iš jų nereikės nei tirtis dėl koronaviruso (COVID-19), nei atvykus izoliuotis.

Į atnaujintą paveiktų šalių sąrašą, kuris įsigalios birželio 21 d., nepateko Austrija, Bulgarija, Čekija, Islandija, Lenkija, Malta, Rumunija, Slovakija, Suomija, Vengrija, taip pat Taso, Maljorkos ir Madeiros salos. Šios šalys ir salos pateko į žalią zoną sergamumo žemėlapyje, kurį kiekvieną savaitę atnaujina Europos ligų prevencijos ir kontrolės centras (ECDC).

COVID-19 tyrimas ir 10 dienų izoliacija privaloma atvykstantiems iš sustiprintos kontrolės šalių, taip pat iš raudonosios ir pilkosios zonos valstybių ir teritorijų, o atvykstantiems iš geltonosios zonos privalomas tik tyrimas (žr. lentelę apačioje).

Plačiau
SUSITIKIMAS LIETUVOS RESPUBLIKOS PREZIDENTO RŪMUOSE

 Nuo 2005 m. Telšių lopšelis-darželis „Eglutė“ yra tarptautinės programos „Zipio draugai“ metodinis centras. Lietuvoje programa įgyvendinama jau 20 metų. Šia proga birželio 11 dieną Lietuvos Respublikos Prezidento patarėja Vilma Bačkiūtė pakvietė programos ekspertus ir 7 rajonų programos savanorius dalyvauti susitikime Prezidento rūmuose. Susitikime dalyvavo Telšių lopšelio-darželio „Eglutė“ direktorė Vita Gailienė.

Plačiau
TELŠIŲ RAJONO SAVIVALDYBĖS ADMINISTRACIJA KVIEČIA GYVENTOJUS SUSIPAŽINTI SU TELŠIŲ MIESTO MASČIO GATVĖS VYKDOMAIS KAPITALINIO REMONTO PROJEKTAVIMO DARBAIS

Telšių rajono savivaldybės administracija vykdo projektavimo darbus Telšių miesto Masčio gatvės kapitaliniam remontui.

Šiuo metu yra parengti pirminiai projektiniai sprendiniai, kuriuose numatyta nutiesti pėsčiųjų ir dviračių taką nuo Vilniaus g. iki „Kranto“ progimnazijos ir Kauno g.

Numatyta įrengti automobilių stovėjimo aikšteles, atnaujinti asfalto dangą, apšvietimą.

Šių metų birželio 22 d. 16 val. visi norintys Masčio g. gyventojai galės prisijungti per nuotolinę zoom platformą ir užduoti rūpimus klausimus projekto rengėjams dėl gatvės sprendinių.

Nuoroda į prisijungimą: https://us02web.zoom.us/j/87813904138?pwd=Ry94Y3VsaW16ZjBtRVhpVW9sUS9xQT09

Meeting ID: 878 1390 4138

Passcode: 943829

Plačiau
BIRŽELIO 18 D. VYKSTA TELŠIŲ RAJONO SAVIVALDYBĖS NEEILINIS TARYBOS POSĖDIS
Penktadienį, birželio 18 dieną, 10:00 val., nuotoliniu būdu vyksta neeilinis Telšių rajono savivaldybės tarybos posėdis.
Stebėti posėdžio tiesioginę transliaciją galima paspaudus nuorodą:
https://youtu.be/t-234sPakjQ Plačiau
VISUOMENĖS INFORMAVIMAS APIE NUMATOMĄ GYVENAMOSIOS PASKIRTIES (ĮVAIRIOMS SOCIALINĖMS GRUPĖMS) PASTATO, PERVAINIŲ G. 40, UBIŠKĖS MSTL., TELŠIŲ R. SAV., PAPRASTOJO REMONTO IR PASTATO PASKIRTIES KEITIMO Į GYVENAMĄJĄ (VIENO BUTO) PROJEKTAVIMĄ

Vadovaujantis Statybos techninio reglamento STR 1.04.04:2017 „Statinio projektavimas, projekto ekspertizė“ VIII skyriaus „Visuomenės informavimas apie numatomą statinių projektavimą ir visuomenės dalyvavimas svarstant statinių projektinius pasiūlymus” nuostatomis, informuojame apie Gyvenamosios paskirties (įvairioms socialinėms grupėms) pastato, Pervainių g. 40, Ubiškė, Telšių r. sav., paprastojo remonto aprašo, keičiant pastato paskirtį į gyvenamąją (vieno buto) parengtus projektinius pasiūlymus.

Plačiau
BIRŽELIO 17 D. AKTUALI INFORMACIJA APIE KORONAVIRUSĄ RAJONE

Mobiliojo punkto koordinatoriaus (VšĮ Telšių r. PSPC) ir Lietuvos Statistikos departamento duomenimis:

Birželio 17 d. Telšių mobiliajame punkte mėginiai paimti iš 25 asmenų.

Iš birželio 16 d. imtų ėminių Telšių rajone naujų susirgimo atvejų nenustatyta.

Telšių rajone šiuo metu serga – 8 asmenys, pasveiko – 2  655.

Iki birželio 17 d. Telšių rajone paskiepyta – 14 366 asmenys.

Plačiau
VISUOMENĖS INFORMAVIMAS APIE NUMATOMĄ NEGYVENAMOSIOS PATALPOS - LOŠIMO AUTOMATŲ SALONO PASKIRTIES KEITIMO Į PREKYBOS, RESPUBLIKOS G. 20, TELŠIŲ M., PROJEKTAVIMĄ

Vadovaujantis Statybos techninio reglamento STR 1.04.04:2017 „Statinio projektavimas, projekto ekspertizė“ VIII skyriaus „Visuomenės informavimas apie numatomą statinių projektavimą ir visuomenės dalyvavimas svarstant statinių projektinius pasiūlymus” nuostatomis, informuojame apie Gyvenamosios paskirties (trijų ir daugiau butų-daugiabučio) pastato Respublikos g. 20, Telšiai, negyvenamosios patalpos – lošimo automatų salono (patalpos unikalus Nr. 4400-1562-3155:29860) Respublikos g. 20-72, Telšiai, pagrindinės naudojimo paskirties keitimas į prekybos projekto parengtus projektinius pasiūlymus.

Plačiau
ATLIKTI TELŠIŲ RAJONO MAUDYKLŲ VANDENS KOKYBĖS TYRIMAI BIRŽELIO 16 D.

Informuojame, kad 2021 m. birželio 11 d. buvo paimti Germanto ir Lūksto ežerų maudyklų vandens mėginiai ir atlikti mikrobiologiniai tyrimai.

Tyrimų rezultatai parodė, kad maudyklų vandens kokybės rodikliai atitinka Lietuvos higienos norma HN 92:2018 „Paplūdimiai ir jų maudyklų vandens kokybė“ (TAR, 2018-01-25, Nr. 1091) reglamentuotus vandens kokybės reikalavimus ir maudyklose maudytis galima. Nuolaužų plūduriuojančių medžiagų, dervų likučių, stiklo, plastiko, gumos ir kitų atliekų nepastebėta.

Plačiau
VAKCINACIJA BE REGISTRACIJOS – JAU ŠĮ KETVIRTADIENĮ VISOJE LIETUVOJE

Ketvirtadienį, birželio 17 d., vakcinacijos centrai visoje Lietuvoje kviečia gyventojus skiepytis be išankstinės registracijos. Pasirinkti bus galima bet kurią vakcinacijos centre esančią vakciną.

Vakcinacija visose šalies savivaldybėse vyks nuo 8 iki 20 val., tai reiškia, kad kai kurie vakcinacijos centrai šios iniciatyvos metu dirbs ilgiau nei įprasta. Vykstant skiepytis reikia turėti asmens tapatybę patvirtinantį dokumentą. Gyventojai kviečiami atkreipti dėmesį į nuorodas, esančias vakcinacijos centre: atvykstantiesiems be registracijos gali būti sudaryta atskira „gyva“ eilė. Žmonėms, kurie iš anksto registravosi vakcinai – laukti bendroje eilėje nereikės, vakcinavimo centrai planuoja sudaryti atskirą srautą.

Telšiuose vakcinacija vyks adresu Birutės g. 60, Telšiai (Telšių sporto ir rekreacijos centras, iš šoninio įėjimo) nuo 8.00 – 20.00 val.  Skiepijami bus asmenys nuo 12 m., į vakcinavimo centrą  12-15 m. vaiką turi atlydėti bent vienas iš tėvų (globėjų).

Plačiau
NUO 2019 IKI 2021 M. VYKDYTAS ES PROJEKTAS „DALIES UBIŠKĖS MOKYKLOS-DARŽELIO PASTATO KAPITALINIS REMONTAS, PRITAIKANT STACIONARIOS STOVYKLOS VEIKLAI“ ĮGYVENDINTAS

Nuo 2019 iki 2021 m. vykdytas ES projektas „Dalies Ubiškės mokyklos-darželio pastato kapitalinis remontas, pritaikant stacionarios stovyklos veiklai“ įgyvendintas. Nuo 2021 m. liepos mėn. įstaiga  pasirengusi įgyvendinti vaikų ir jaunimo vasaros metu užimtumo veiklas.

Ubiškės mokykloje-daugiafunkciame centre lankėsi ir atliktais darbais domėjosi Telšių rajono savivaldybės meras Kęstutis Gusarovas, administracijos direktorius Tomas Katkus, mero patarėja Danutė Mažeikienė, administracijos Švietimo ir sporto skyriaus vedėja Lina Leinartienė.

Plačiau
PRASIDĖJO DALYVAUJAMOJO BIUDŽETO MOKYMAI

Telšių rajono savivaldybė yra viena iš devynių Lietuvos savivaldybių (iš viso šalyje jų yra 60), kurios jau pradėjo įgyvendinti Dalyvaujamąjį biudžetą. Savivaldybė jau antrus metus siekia sėkmingai įgyvendinti Dalyvaujamąjį biudžetą rajone ir skatina gyventojus aktyviai dalyvauti teikiant projektų idėjas. Būtent šiuo tikslu birželio 15-29 dienomis mieste ir rajono seniūnijose vyksta skirtingi mokymai „Bendruomenės iniciatyvų įgyvendinimas per dalyvaujamąjį biudžetą“. Šie mokymai, kuriuos organizuoja Telšių švietimo centras, skirti Telšių miesto ir rajono gyventojams, Telšių miesto ir rajono bendruomenių, seniūnijų, NVO atstovams, kurie 2021 m. taps dalyvaujamojo biudžeto ambasadoriais.

Plačiau
Dalyvaujamasis biudžetas, kuris keičia

Projekto „Dalyvaujamojo biudžeto taikymas Baltijos jūros regione” (EmPaci) partneriai pristato įrodymais paremtą sėkmingą dalyvaujamo biudžeto įgyvendinimo patirtį iš skirtinų pasaulio vietų – Dalyvaujamojo biudžeto gerųjų praktikų gidą. Šis vadovas buvo parengtas glaudžiai bendradarbiaujant Klaipėdos universiteto ir Rostoko universitetų mokslininkams.

Šis DB planavimo vadovas yra ypatingas tuo, kad jame analizuojami sėkmingos DB iniciatyvos Baltijos jūros regione ir jos ribų. Taip pat minėtajame dokumente nagrinėjami jau esami DB metodai kitose šalyse bei pristatoma geriausios praktikos atvejai. Pristatomi sėkmingi DB atvejai Vokietijoje, Lenkijoje, Portugalijoje, Rumunijoje, Prancūzijoje, Kanadoje, Kinijoje, Islandijoje bei Brazilijoje. Pateikti pavyzdžiai gali būti puiki įžvalga ir įkvėpimas vietinės valdžios atstovams ateities DB iniciatyvoms, nes jie išryškina specifines savybes, dizaino principus ir novatoriškas idėjas, dėl kurių pasirinkti PB atvejai ir įkvepia.

Plačiau
Gyvenamųjų namų pirkimas

                                                SKELBIAMAS NEKILNOJAMŲJŲ DAIKTŲ PIRKIMAS

Perkančioji organizacija: Telšių rajono savivaldybės administracija (įmonės kodas 180878299).
Adresas, telefonas, faksas: Žemaitės g.14, Telšiai, (8 444) 52229.
Pirkimo būdas: skelbiamos derybos.
Perkami nekilnojamieji daiktai (gyvenamieji namai):
I.pirkimo dalis – gyvenamasis namas Telšių mieste.
II.pirkimo dalis – gyvenamasis namas Telšių mieste.
III.pirkimo dalis – gyvenamasis namas Telšių mieste.
IV pirkimo dalis – gyvenamasis namas Telšių priemiestinėse apylinkėse, nutolusiose nuo Telšių miesto ne daugiau kaip 10 km atstumu.
Pasiūlymai su reikalaujamais dokumentais priimami iki 2021 m. liepos 7 d. 17:00 val.
Vokai su pasiūlymais atplėšiami komisijos posėdyje, kuris įvyks 2021 m. liepos 8 d.  

Plačiau
BIRŽELIO 15 D. AKTUALI INFORMACIJA APIE KORONAVIRUSĄ RAJONEMobiliojo punkto koordinatoriaus (VšĮ Telšių r. PSPC) ir Lietuvos Statistikos departamento duomenimis:
Birželio 15 d. Telšių mobiliajame punkte mėginiai paimti iš 18 asmenų.


Iš birželio 14 d. imtų ėminių Telšių rajone nustatytas 1 naujas susirgimo atvejis.


Telšių rajone šiuo metu serga – 11 asmenų, pasveiko – 2  652.

Plačiau
SVARBI INFORMACIJA NUKENTĖJUSIEMS NUO COVID-19 DĖL 25 PROC. LENGVATOS TAIKYMO

Atsižvelgdama į tai, kad dėl COVID-19 situacijos Lietuvos Respublikos Vyriausybė 2020 m. lapkričio 4 d. nutarimu Nr.1226 „Dėl karantino  Lietuvos Respublikos teritorijoje  paskelbimo“ apribojo ar uždraudė tam tikras privataus sektoriaus veiklas, Telšių rajono savivaldybės taryba priėmė sprendimą  atleisti mokesčių mokėtojus, patenkančius į Valstybinės mokesčių inspekcijos prie Lietuvos Respublikos finansų ministerijos 2021 metais sudarytą mokesčių mokėtojų, nukentėjusių nuo COVID-19, sąrašą, nuo 25 proc. nekilnojamojo turto mokesčio, žemės mokesčio, valstybinės žemės nuomos mokesčio ir mokesčio už paviršinių (lietaus) nuotekų transportavimą Telšių miesto lietaus nuotekų tinklais už 2021 metus mokėjimo. Ši valstybinės žemės nuomos mokesčio, žemės mokesčio bei mokesčio už paviršinių (lietaus) nuotekų transportavimą Telšių miesto lietaus nuotekų tinklais lengvata bus pritaikyta verslo subjektams, nereikalaujant pateikti papildomų dokumentų. Asmenys, atitinkantys aukščiau minimas sąlygas, pildydami Nekilnojamojo turto mokesčio deklaraciją už 2021 metų mokestinį laikotarpį, patys apsiskaičiuoja ir įrašo taikytiną 25 proc. mokesčio lengvatą, papildomų dokumentų pateikti nereikia.

Plačiau
VISUOMENĖS INFORMAVIMAS APIE NUMATOMĄ SANDĖLIAVIMO PASKIRTIES PASTATO, ŠIAULIŲ PL.18, TELŠIŲ M., KAPITALINIO REMONTO IR PASKIRTIES KEITIMO PROJEKTAVIMĄ

Vadovaujantis Statybos techninio reglamento STR 1.04.04:2017 „Statinio projektavimas, projekto ekspertizė“ VIII skyriaus „Visuomenės informavimas apie numatomą statinių projektavimą ir visuomenės dalyvavimas svarstant statinių projektinius pasiūlymus” nuostatomis, informuojame apie Sandėliavimo paskirties pastato, Šiaulių pl. 18, Telšių m., Telšių r. sav., kapitalinio remonto projekto, keičiant pastato paskirtį į prekybos parengtus projektinius pasiūlymus.

Plačiau
BIRŽELIO 14 D. AKTUALI INFORMACIJA APIE KORONAVIRUSĄ RAJON


Mobiliojo punkto koordinatoriaus (VšĮ Telšių r. PSPC) ir Lietuvos Statistikos departamento duomenimis:
Birželio 14 d. Telšių mobiliajame punkte mėginiai paimti iš 52 asmenų.


Iš birželio 12 d. imtų ėminių Telšių rajone naujų susirgimo atvejų nenustatyta.


Telšių rajone šiuo metu serga – 11 asmenų, pasveiko – 2  652.


Iki birželio 14 d. Telšių rajone paskiepyta – 14 213 asmenys.

Plačiau
LIETUVOJE VĖL STARTUOJA „MISIJA: ŠVARI VASARA!“

Pakelti svetimą šiukšlę – jau nebe tabu. Vis daugiau Lietuvos žmonių įsitraukia į aplinkos tvarkymą ir stengiasi mažinti taršą, todėl birželį Lietuvoje vėl prasideda „Misija: švari vasara!“, skatinanti gamtoje pakelti svetimą šiukšlę, nepalikti savų ir tokiu pavyzdžiu dalytis socialiniuose tinkluose.

Plačiau
PASISKIEPYTI NUO KORONAVIRUSO JAU GALI IR VAIKAI NUO 12 METŲ AMŽIAUS

Europos vaistų agentūrai leidus „Comirnaty“ vakcina nuo koronaviruso skiepyti 12–15 metų asmenis, šios amžiaus grupės vakcinacija startuoja ir Lietuvoje. Nuo pirmadienio registruoti vaikus skiepijimui gali tėvai (įtėviai), globėjai arba rūpintojai.

Plačiau
TELŠIŲ RAJONO SAVIVALDYBĖ KVIEČIA REGISTRUOTIS Į DALYVAUJAMOJO BIUDŽETO MOKYMUS

📑 Savivaldybė jau antrus metus siekia sėkmingai įgyvendinti Dalyvaujamąjį biudžetą rajone ir skatinti gyventojus aktyviai dalyvauti teikiant projektų idėjas. Būtent šiuo tikslu birželio 15-29 dienomis mieste ir rajono seniūnijose vyks skirtingi mokymai „Bendruomenės iniciatyvų įgyvendinimas per dalyvaujamąjį biudžetą“. Mokymai skirti Telšių miesto ir rajono gyventojams, Telšių miesto ir rajono bendruomenių, seniūnijų, NVO atstovams, kurie 2021 m. taps dalyvaujamojo biudžeto ambasadoriais. Mokymus organizuoja Telšių švietimo centras.

PATEIKIAME MOKYMŲ TVARKARAŠČIUS:

Plačiau
VŠĮ ŽEMAITIJOS TURIZMO INFORMACIJOS CENTRO DIREKTORIAUS PAREIGAS EITI PRADEDA EGIDIJUS VAŠKELEVIČIUS.

Direktorius 2010 metais baigė kultūros vadybos studijas, šiemet baigė studijas Klaipėdos universitete, kuriose įgijo rekreacijos ir turizmo vadybos magistro laipsnį, taip pat nuolat gilina bei tobulina įgytas žinias įvairiuose seminaruose. Egidijus Vaškelevičius turi 9 metų vadovavimo darbo patirtį, dirbo neformaliojo švietimo organizatoriumi, neformaliojo švietimo ir profesijos mokytoju, sektorinio – praktinio mokymo centro vadovu, paskutinius du metus dirbo Plungės atvirojo jaunimo centro direktoriumi.

Naujasis įstaigos direktorius teigė, jog nors pastarieji metai turizmo sektoriui buvo kritiniai, bet turizmo sektorius pamažu atsigauna, todėl sieks kokybiškos įstaigos veiklos, ypatingą dėmesį skiriant turizmo turiniui, rinkodaros priemonėmis bei informacine veikla didins Telšių rajono atvykstamojo ir vietinio turizmo srautus.

Linkime sėkmės ir neblėstančio kūrybinio polėkio į priekį vedant Žemaitijos turizmo informacijos centrą!

Plačiau
BIRŽELIO 14 D. GEDULO IR VILTIES DIENA

BIRŽELIO 14 D. GEDULO IR VILTIES DIENOS PAMINĖJIMAS
▪️10 val. malda ir dainos prie paminklo tremties aukoms Telšių geležinkelio prieigose.
▪️18 val. Šv. Mišios Švc. Mergelės Marijos Ėmimo į dangų bažnyčioje.

Plačiau
BIRŽELIO 12 D. AKTUALI INFORMACIJA APIE KORONAVIRUSĄ RAJONE


Mobiliojo punkto koordinatoriaus (VšĮ Telšių r. PSPC) ir Lietuvos Statistikos departamento duomenimis:
Birželio 12 d. Telšių mobiliajame punkte mėginiai paimti iš 36 asmenų.


Iš birželio 11 d. imtų ėminių Telšių rajone naujų susirgimo atvejų nenustatyta.


Telšių rajone šiuo metu serga – 12 asmenų, pasveiko – 2  651.


Iki birželio 12 d. Telšių rajone paskiepyta – 14 156 asmenys.

Plačiau
MINISTERIJA ĮSPĖJA: UŽ BANDYMUS NETEISĖTAI GAUTI VAKCINACIJOS ĮRAŠĄ GRESIA BAUDŽIAMOJI ATSAKOMYBĖ

Vakcinaciją nuo COVID-19 ligos (koronaviruso infekcijos) atliekančios įstaigos susiduria su gyventojų bandymais gauti skiepijimo faktą patvirtinantį dokumentą nesuleidžiant vakcinos. Sveikatos apsaugos ministerija (SAM) primena, kad tokie veiksmai yra neteisėti ir gali užtraukti baudžiamąją atsakomybę.

Ministerijoje gauta pranešimų apie atvejus, kai gyventojai prašo sukurti vakcinacijos faktą patvirtinantį įrašą, bet nesuleisti pačios vakcinos. Už tai kartais siūlomas ir atlygis.

Plačiau
BIRŽELIO 10 D. AKTUALI INFORMACIJA APIE KORONAVIRUSĄ RAJONE


Mobiliojo punkto koordinatoriaus (VšĮ Telšių r. PSPC) ir Lietuvos Statistikos departamento duomenimis:
Birželio 10 d. Telšių mobiliajame punkte mėginiai paimti iš 25 asmenų.


Iš birželio 9 d. imtų ėminių Telšių rajone patvirtintas 2 nauji susirgimo atvejai.


Telšių rajone šiuo metu serga – 16 asmenų, pasveiko – 2  648.


Iki birželio 10 d. Telšių rajone paskiepyta – 14 008 asmenys.

Plačiau
BIRŽELIO 9 D. AKTUALI INFORMACIJA APIE KORONAVIRUSĄ RAJONE

Mobiliojo punkto koordinatoriaus (VšĮ Telšių r. PSPC) ir Lietuvos Statistikos departamento duomenimis: 

Birželio 9 d. Telšių mobiliajame punkte mėginiai paimti iš 33 asmenų.  

Iš birželio 8 d. imtų ėminių Telšių rajone patvirtintas 1 naujas susirgimo atvejis. 

Telšių rajone šiuo metu serga – 15 asmenų, pasveiko – 2  646. 

Iki birželio 9 d. Telšių rajone paskiepyti – 13 919 asmenys. 

Plačiau
TELŠIŲ RAJONO SAVIVALDYBĖS VISUOMENĖS SVEIKATOS RĖMIMO SPECIALIOSIOS PROGRAMOS 2021 M. PROJEKTŲ KONKURSAS PRATĘSIAMAS
Telšių rajono savivaldybės bendruomenės sveikatos taryba skelbia projektų, kurie finansuojami iš Telšių rajono savivaldybės visuomenės sveikatos rėmimo specialiosios programos (toliau – Programa) konkursą. Programos lėšomis finansuojami tie projektai, kurių tikslai, uždaviniai ir veiklos susijusios su visuomenės sveikata, sveikatos išsaugojimu ir stiprinimu, skirti Telšių rajono gyventojams. Plačiau
VISUOMENĖS INFORMAVIMAS APIE NUMATOMĄ VĖJO ELEKTRINĖS (VE11), MEDINIŲ K., DEGAIČIŲ SEN., TELŠIŲ R. SAV., PROJEKTAVIMĄ

Vadovaujantis Statybos techninio reglamento STR 1.04.04:2017 „Statinio projektavimas, projekto ekspertizė“ VIII skyriaus „Visuomenės informavimas apie numatomą statinių projektavimą ir visuomenės dalyvavimas svarstant statinių projektinius pasiūlymus” nuostatomis, informuojame apie Kitos paskirties inžinerinio statinio (vėjo elektrinės), Medinių k., Degaičių sen., Telšių r. sav. (sklypo kad. Nr. 7815/0005:520), statybos projekto parengtus projektinius pasiūlymus.

Plačiau
VISUOMENĖS INFORMAVIMAS APIE NUMATOMĄ VĖJO ELEKTRINĖS (VE10), JONAIČIŲ K., DEGAIČIŲ SEN., TELŠIŲ R. SAV., PROJEKTAVIMĄ

Vadovaujantis Statybos techninio reglamento STR 1.04.04:2017 „Statinio projektavimas, projekto ekspertizė“ VIII skyriaus „Visuomenės informavimas apie numatomą statinių projektavimą ir visuomenės dalyvavimas svarstant statinių projektinius pasiūlymus” nuostatomis, informuojame apie Kitos paskirties inžinerinio statinio (vėjo elektrinės), Jonaičių k., Degaičių sen., Telšių r. sav. (sklypo kad. Nr. 7815/0005:522), statybos projekto parengtus projektinius pasiūlymus.

Plačiau
VISUOMENĖS INFORMAVIMAS APIE NUMATOMĄ VĖJO ELEKTRINĖS (VE9), MEDINIŲ K., DEGAIČIŲ SEN., TELŠIŲ R. SAV., PROJEKTAVIMĄ

Vadovaujantis Statybos techninio reglamento STR 1.04.04:2017 „Statinio projektavimas, projekto ekspertizė“ VIII skyriaus „Visuomenės informavimas apie numatomą statinių projektavimą ir visuomenės dalyvavimas svarstant statinių projektinius pasiūlymus” nuostatomis, informuojame apie Kitos paskirties inžinerinio statinio (vėjo elektrinės), Medinių k., Degaičių sen., Telšių r. sav. (sklypo kad. Nr. 7815/0006:251), statybos projekto parengtus projektinius pasiūlymus.

Plačiau
VISUOMENĖS INFORMAVIMAS APIE NUMATOMĄ VĖJO ELEKTRINĖS (VE8), GINTAUČIŲ K., DEGAIČIŲ SEN., TELŠIŲ R. SAV., PROJEKTAVIMĄ

Vadovaujantis Statybos techninio reglamento STR 1.04.04:2017 „Statinio projektavimas, projekto ekspertizė“ VIII skyriaus „Visuomenės informavimas apie numatomą statinių projektavimą ir visuomenės dalyvavimas svarstant statinių projektinius pasiūlymus” nuostatomis, informuojame apie Kitos paskirties inžinerinio statinio (vėjo elektrinės), Gintaučių k., Degaičių sen., Telšių r. sav. (sklypo kad. Nr. 7815/0006:249), statybos projekto parengtus projektinius pasiūlymus.

Plačiau
VISUOMENĖS INFORMAVIMAS APIE NUMATOMĄ VĖJO ELEKTRINĖS (VE7), GINTAUČIŲ K., DEGAIČIŲ SEN., TELŠIŲ R. SAV., PROJEKTAVIMĄ

Vadovaujantis Statybos techninio reglamento STR 1.04.04:2017 „Statinio projektavimas, projekto ekspertizė“ VIII skyriaus „Visuomenės informavimas apie numatomą statinių projektavimą ir visuomenės dalyvavimas svarstant statinių projektinius pasiūlymus” nuostatomis, informuojame apie Kitos paskirties inžinerinio statinio (vėjo elektrinės), Gintaučių k., Degaičių sen., Telšių r. sav. (sklypo kad. Nr. 7805/0003:258), statybos projekto parengtus projektinius pasiūlymus.

Plačiau
VISUOMENĖS INFORMAVIMAS APIE NUMATOMĄ VĖJO ELEKTRINĖS (VE6), GINTAUČIŲ K., DEGAIČIŲ SEN., TELŠIŲ R. SAV., PROJEKTAVIMĄ

Vadovaujantis Statybos techninio reglamento STR 1.04.04:2017 „Statinio projektavimas, projekto ekspertizė“ VIII skyriaus „Visuomenės informavimas apie numatomą statinių projektavimą ir visuomenės dalyvavimas svarstant statinių projektinius pasiūlymus” nuostatomis, informuojame apie Kitos paskirties inžinerinio statinio (vėjo elektrinės), Gintaučių k., Degaičių sen., Telšių r. sav. (sklypo kad. Nr. 7805/0003:254), statybos projekto parengtus projektinius pasiūlymus.

Plačiau
VISUOMENĖS INFORMAVIMAS APIE NUMATOMĄ VĖJO ELEKTRINĖS (VE5), GINTAUČIŲ K., DEGAIČIŲ SEN., TELŠIŲ R. SAV., PROJEKTAVIMĄ

Vadovaujantis Statybos techninio reglamento STR 1.04.04:2017 „Statinio projektavimas, projekto ekspertizė“ VIII skyriaus „Visuomenės informavimas apie numatomą statinių projektavimą ir visuomenės dalyvavimas svarstant statinių projektinius pasiūlymus” nuostatomis, informuojame apie Kitos paskirties inžinerinio statinio (vėjo elektrinės), Gintaučių k., Degaičių sen., Telšių r. sav. (sklypo kad. Nr. 7805/0003:253), statybos projekto parengtus projektinius pasiūlymus.

Plačiau
VISUOMENĖS INFORMAVIMAS APIE NUMATOMĄ VĖJO ELEKTRINĖS (VE4), DEGAIČIŲ K., DEGAIČIŲ SEN., TELŠIŲ R. SAV., PROJEKTAVIMĄ

Vadovaujantis Statybos techninio reglamento STR 1.04.04:2017 „Statinio projektavimas, projekto ekspertizė“ VIII skyriaus „Visuomenės informavimas apie numatomą statinių projektavimą ir visuomenės dalyvavimas svarstant statinių projektinius pasiūlymus” nuostatomis, informuojame apie Kitos paskirties inžinerinio statinio (vėjo elektrinės), Degaičių k., Degaičių sen., Telšių r. sav. (sklypo kad. Nr. 7805/0003:256), statybos projekto parengtus projektinius pasiūlymus.

Plačiau
VISUOMENĖS INFORMAVIMAS APIE NUMATOMĄ VĖJO ELEKTRINĖS (VE3) GINTAUČIŲ K., DEGAIČIŲ SEN., TELŠIŲ R. SAV., PROJEKTAVIMĄ

Vadovaujantis Statybos techninio reglamento STR 1.04.04:2017 „Statinio projektavimas, projekto ekspertizė“ VIII skyriaus „Visuomenės informavimas apie numatomą statinių projektavimą ir visuomenės dalyvavimas svarstant statinių projektinius pasiūlymus” nuostatomis, informuojame apie Kitos paskirties inžinerinio statinio (vėjo elektrinės), Gintaučių k., Degaičių sen., Telšių r. sav. (sklypo kad. Nr. 7805/0003:259), statybos projekto parengtus projektinius pasiūlymus.

Plačiau
VISUOMENĖS INFORMAVIMAS APIE NUMATOMĄ VĖJO ELEKTRINĖS (VE2) BIRIKŲ K., DEGAIČIŲ SEN., TELŠIŲ R. SAV., PROJEKTAVIMĄ

Vadovaujantis Statybos techninio reglamento STR 1.04.04:2017 „Statinio projektavimas, projekto ekspertizė“ VIII skyriaus „Visuomenės informavimas apie numatomą statinių projektavimą ir visuomenės dalyvavimas svarstant statinių projektinius pasiūlymus” nuostatomis, informuojame apie Kitos paskirties inžinerinio statinio (vėjo elektrinės), Birikų k., Degaičių sen., Telšių r. sav. (sklypo kad. Nr. 7805/0003:249), statybos projekto parengtus projektinius pasiūlymus.

Plačiau
VISUOMENĖS INFORMAVIMAS APIE NUMATOMĄ VĖJO ELEKTRINĖS (VE1) BIRIKŲ K., DEGAIČIŲ SEN., TELŠIŲ R. SAV., PROJEKTAVIMĄ

Vadovaujantis Statybos techninio reglamento STR 1.04.04:2017 „Statinio projektavimas, projekto ekspertizė“ VIII skyriaus „Visuomenės informavimas apie numatomą statinių projektavimą ir visuomenės dalyvavimas svarstant statinių projektinius pasiūlymus” nuostatomis, informuojame apie Kitos paskirties inžinerinio statinio (vėjo elektrinės), Birikų k., Degaičių sen., Telšių r. sav. (sklypo kad. Nr. 7805/0003:251), statybos projekto parengtus projektinius pasiūlymus.

Plačiau
BIRŽELIO 8 D. AKTUALI INFORMACIJA APIE KORONAVIRUSĄ RAJON

Mobiliojo punkto koordinatoriaus (VšĮ Telšių r. PSPC) ir Lietuvos Statistikos departamento duomenimis:

Birželio 8 d. Telšių mobiliajame punkte mėginiai paimti iš 32 asmenų.

Plačiau
VISUOMENĖS INFORMAVIMAS APIE NUMATOMĄ PREKYBOS PASKIRTIES PASTATO, SEDOS G. 16A, TELŠIUOSE, REKONSTRAVIMO, GRIAUNANT PREKYBOS PASKIRTIES PASTATĄ IR PASTATĄ-KATILINĘ, PROJEKTAVIMĄ

Vadovaujantis Statybos techninio reglamento STR 1.04.04:2017 „Statinio projektavimas, projekto ekspertizė“ VIII skyriaus „Visuomenės informavimas apie numatomą statinių projektavimą ir visuomenės dalyvavimas svarstant statinių projektinius pasiūlymus” nuostatomis, informuojame apie Prekybos paskirties pastato (unikalus Nr. 7897-2008-3021) Sedos g. 16A, Telšių m., rekonstravimo, griaunant prekybos paskirties pastatą ir pastatą – katilinę, projekto parengtus projektinius pasiūlymus.

Plačiau
NAUJA DOKUMENTO FORMA KELIONĖMS PO EUROPĄ: LIETUVOS GYVENTOJAMS IŠDUODAMI PIRMIEJI ES SKAITMENINIAI COVID PAŽYMĖJIMAI

Liepos 1-ąją visa Europa turi būti pasiruošusi ES Skaitmeninio COVID pažymėjimui. Lietuva viena iš pirmųjų Europos Sąjungos šalių suteikia savo gyventojams galimybę pasinaudoti šiuo pažymėjimu ir laisviau kirsti ES ir Šengeno erdvės valstybių sienas. Šiuo metu sugeneruoti jau pirmieji 300 tūkst. ES Skaitmeninių COVID pažymėjimų. Kaip ir planuota, toliau darbai vyksta etapais. Numatoma, kad visa informacija apie vakcinuotus, persirgusius ar tyrimus atlikusius asmenis e.sveikatos platformoje bus sukelta per dvi savaites.

E.sveikata platformoje išduodami trijų tipų pažymėjimai:

  • ES Skaitmeninis COVID pažymėjimas (vakcinavimo);
  • ES Skaitmeninis COVID pažymėjimas (PGR tyrimo rezultatų);
  • ES Skaitmeninis COVID pažymėjimas (persirgimo fakto). Plačiau
LIETUVĄ PASIEKĖ DVIDEŠIMT PENKTOJI „COMIRNATY“ VAKCINŲ SIUNTA


Gamintojas „BioNTech ir Pfizer“ pirmadienį pristatė į Lietuvą dvidešimt penktąją vakcinų nuo koronaviruso (COVID-19) siuntą, kurią sudaro 141570 „Comirnaty“ vakcinos dozių.

Nauja siunta bus paskirstyta savivaldybėms atsižvelgiant į nepaskiepytų gyventojų skaičių ir skiepijimo tempą. Taip pat daugiau vakcinų skiriama toms savivaldybėms, kuriose fiksuojamas didžiausias sergamumas COVID-19 liga.

Savivaldybės yra iš anksto informuojamos apie joms planuojamus paskirti vakcinų kiekius, kad galėtų sklandžiai organizuoti skiepijimo procesą.

Viena arba dviem vakcinos dozėmis Lietuvoje jau paskiepyta 1,11 mln. gyventojų, arba 39,8 proc. visuomenės.

Plačiau
BIRŽELIO 7 D. AKTUALI INFORMACIJA APIE KORONAVIRUSĄ RAJONE


Mobiliojo punkto koordinatoriaus (VšĮ Telšių r. PSPC) ir Lietuvos Statistikos departamento duomenimis:
Birželio 7 d. Telšių mobiliajame punkte mėginiai paimti iš 35 asmenų.

Plačiau
VISUOMENĖS INFORMAVIMAS APIE NUMATOMĄ 30/110 kV DEGAIČIŲ VE TP INŽINERINIŲ STATINIŲ IR GAMYBOS, PRAMONĖS PASKIRTIES PASTATO, ŠAŠAIČIŲ K. 7, DEGAIČIŲ SEN., TELŠIŲ R. SAV. PROJEKTAVIMĄ

Vadovaujantis Statybos techninio reglamento STR 1.04.04:2017 „Statinio projektavimas, projekto ekspertizė“ VIII skyriaus „Visuomenės informavimas apie numatomą statinių projektavimą ir visuomenės dalyvavimas svarstant statinių projektinius pasiūlymus” nuostatomis, informuojame apie 30/110 kV Degaičių VE TP inžinerinių statinių ir gamybos, pramonės paskirties pastato, Šašaičių k. 7, Degaičių sen., Telšių r. sav., statybos projekto parengtus projektinius pasiūlymus.

Plačiau
SKELBIAMAS TELŠIŲ RAJONO SAVIVALDYBĖS VISUOMENĖS SVEIKATOS RĖMIMO SPECIALIOSIOS PROGRAMOS 2021 M. PROJEKTŲ KONKURSAS
Telšių rajono savivaldybės bendruomenės sveikatos taryba skelbia projektų, kurie finansuojami iš Telšių rajono savivaldybės visuomenės sveikatos rėmimo specialiosios programos (toliau – Programa) konkursą. Programos lėšomis finansuojami tie projektai, kurių tikslai, uždaviniai ir veiklos susijusios su visuomenės sveikata, sveikatos išsaugojimu ir stiprinimu, skirti Telšių rajono gyventojams. Plačiau

Archyvas