Telšių rajono savivaldybė - Straipsniai

Renginių kalendorius
P A T K Pn Š S
27282930010203
04050607080910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
Spalis
    2021     

 

Telšių rajono savivaldybės MERAS

KęSTUTIS GUSAROVAS

SOCIALINĖS PARAMOS IR RŪPYBOS SKYRIUS ĮSIKŪRĖ NAUJOSE PATALPOSE

Telšių rajono savivaldybės administracijos Socialinės paramos ir rūpybos skyrius jau veikia naujose patalpose. Ketvirtadienį į Džiugo g. 6 (buvę vaikų globos namai) persikėlusį skyrių apžiūrėjo ir Savivaldybės administracijos direktorius Tomas Katkus, kuris domėjosi, kaip sekėsi įsikurti, kaip jaučiasi darbuotojai naujose patalpose.

Apžiūrėjęs patalpas direktorius teigė, kad džiaugiasi naujomis, šviesiomis, ir modernesnėmis patalpomis ir, žinoma, sukurtomis geresnėmis darbo sąlygomis.

Plačiau
STEAM ATVIROS PRIEIGOS CENTRŲ TINKLO VEIKLOS PRADŽIOS

Siekiant ugdyti mokinių gamtos mokslų, matematinį, technologinį ir inžinerinį raštingumą, nuo 2021 m. spalio 27 d. Lietuvoje startuoja STEAM atviros prieigos centrų (toliau – Centrai) tinklas, apimantis regioninius centrus Telšiuose, Alytuje, Marijampolėje, Panevėžyje, Šiauliuose, Tauragėje, Utenoje bei metodinius centrus Vilniuje, Kaune ir Klaipėdoje.

Plačiau
STEAM ATVIROS PRIEIGOS CENTRŲ TINKLO VEIKLOS PRADŽIOS

Siekiant ugdyti mokinių gamtos mokslų, matematinį, technologinį ir inžinerinį raštingumą, nuo 2021 m. spalio 27 d. Lietuvoje startuoja STEAM atviros prieigos centrų (toliau – Centrai) tinklas, apimantis regioninius centrus Telšiuose, Alytuje, Marijampolėje, Panevėžyje, Šiauliuose, Tauragėje, Utenoje bei metodinius centrus Vilniuje, Kaune ir Klaipėdoje.

Plačiau
KETVIRTADIENĮ TELŠIUOSE SU OFICIALIU VIZITU LANKOSI JAV AMBASADORIUS LIETUVOJE ROBERT S. GILCHRIST

Susitikime taip pat dalyvavo ir JAV Kultūros atašė Caitlin Nettleton, Ambasados viešųjų programų koordinatorė Greta Armonaitytė. Priėmimo metu Savivaldybės meras Kęstutis Gusarovas, Administracijos direktorius Tomas Katkus su JAV Ambasadoriumi aptarė esamą situaciją dėl COVID-19 pandemijos valdymo rajone, vakcinavimo procesą bei pasidalino gerąja patirtimi, kaip būtų galima esamą situaciją pagerinti.

Susitikimo metu taip pat aptartas Telšių ješiboto pastato išsaugojimo projektas. JAV Ambasadorius pasidžiaugė šiuo projektu ir atkreipė dėmesį, jog pastato išsaugojimas bei įveiklinimas labai svarbus visai žydų bendruomenei, o šiemet Savivaldybei skirta Tautinių mažumų departamentas prie Lietuvos Respublikos Vyriausybės padėka už Telšių ješiboto pastato išsaugojimą ir pritaikymą edukacinėms, visuomeninėms, kultūrinėms veikloms tai dar kartą patvirtino.

Plačiau
Telšių rajono savivaldybės administracija organizuoja gaminių atliekų surinkimą iš įmonių, įstaigų ir organizacijų

2021 m. spalio 26 d. Telšių rajono savivaldybėje, įgyvendinant Aplinkos ministerijos nustatytus aplinkosauginius reikalavimus, organizuojama gaminių atliekų surinkimo akcija, kurios metu iš gyventojų, įmonių, įstaigų ir organizacijų nemokamai bus surenkamos:

• Elektros ir elektroninės įrangos atliekos.

• Nešiojamųjų baterijų ir akumuliatorių atliekos.

• Vidaus degimo variklių tepalo, kuro ir oro filtrų atliekos.

Sumokant atliekų turėtojui bus surenkamos:

• Automobilių hidraulinių (tepalinių) amortizatorių atliekos (yra išimčių).

• Automobilinių ir pramoninių akumuliatorių atliekos.

• Eksploatuoti netinkamos transporto priemonės.

Plačiau
TELŠIŲ RAJONO SAVIVALDYBEI – ENERGETIKOS MINISTERIJOS AUKSINĖ KRIVULĖ „PAŽABOJĘ VĖJĄ“

Lietuvos savivaldybių asociacija kasmet rengia „Auksinės krivulės laureatų ir riterių“ apdovanojimus, kurių tikslas – pagerbti fizinius ir juridinius asmenis, nusipelniusius Lietuvos savivaldai, jos plėtrai ir stiprinimui, įvertinti didžiausią pažangą atskirose srityse padariusias savivaldybes.

Iš viso apdovanojimų ceremonijoje, vykusioje Nacionaliniame dramos teatre, tradiciškai visų 14 šalies ministerijų, Europos Komisijos atstovybės Lietuvoje bei Lietuvos verslo konfederacijos vadovai įteikė 16 –a „Auksinės krivūlės“ statulėlių.

Telšių rajono savivaldybė yra lyderė pagal 2021 m. vėjo elektrinių įrengtosios galios pokyčius savivaldybėse: 2020 m. vėjo elektrinių įrengtoji galia buvo 9,66 MW, o 2021 m., įrengus Pabalvės 70 MW vėjo elektrinių parką, vėjo elektrinių įrengtoji galia padidėjo iki 79,66 MW.

Plačiau
MINISTERIJA KVIEČIA SKIEPYTIS SMS PRANEŠIMAIS

Siekiant išvengti epidemiologinės COVID-19 ligos situacijos blogėjimo Lietuvoje, šiandien Sveikatos apsaugos ministerijos vardu 16 metų amžiaus ir vyresniems šalies gyventojams, nepaskiepytiems vakcina nuo COVID-19 ligos ir nepersirgusiems koronaviruso infekcija, kuri būtų patvirtinta PGR tyrimu, bus siunčiami vienkartinio pobūdžio SMS pranešimai, informuojant juos apie galimybes pasiskiepyti.

Plačiau
 1 2 3 4 5 6 7 8 9 ... 41 Toliau ->