Renginių kalendorius
P A T K Pn Š S
31010203040506
07080910111213
14151617181920
21222324252627
28293001020304
Birželis
    2021     
 

 

 

DALYVAUJAMASIS BIUDŽETAS

 .

 

 

 

KVIETIMAS TEIKTI VIETOS PROJEKTUS Nr. 21

 Telšių rajono vietos veiklos grupė kviečia teikti kaimo vietovių vietos projektus pagal kaimo vietovių vietos plėtros strategijos „Telšių ir Rietavo savivaldybių vietos plėtros 2014 – 2020 metų strategija“ (toliau – VPS) priemonę:

 

VPS priemonė „Jaunimui skirtų paslaugų kūrimas ir plėtra“

(kodas LEADER-19.2-SAVA-5)

Projektais siekiama spręsti jaunų žmonių problemas, susijusias su jų iniciatyvos ir informacijos trūkumu, nepakankamu papildomu mokinių ugdymu ir ribota mokinių poreikius užsiimti norima veikla pasiūla, bei menkai išvystyta laisvalaikio praleidimo infrastruktūra, darbo vietų trūkumu, per daug tradiciniu neformaliu ugdymu ir kt.

Didžiausias dėmesys bus skirtas jaunimui ir jaunimo organizacijoms skirtoms paslaugoms kurti ir plėtoti, bei didinti jų įvairovę ir paslaugų prieinamumą.

Tinkami vietos projektų vykdytojai: viešieji juridiniai asmenys.

Paramos gavėjo pobūdis: nevyriausybinė organizacija, bendruomeninė organizacija (išskyrus VVG).

Kvietimui skiriama VPS paramos lėšų suma  5946,00 Eur

didžiausia galima parama vienam vietos projektui įgyvendinti

2 939,20 Eur

Paramos vietos projektui įgyvendinti lyginamoji dalis:

  • Iki 80 proc. visų tinkamų finansuoti vietos projektų išlaidų (įsigyjant naujas prekes ir kitą ilgalaikį turtą);
  • Iki 95 proc. visų tinkamų finansuoti vietos projektų išlaidų, kai įgyvendinamas veiklos projektas (įsigyjant įvairias paslaugas, kurių rezultatas nėra ilgalaikis turtas).

Finansavimo šaltiniai: EŽŪFKP ir Lietuvos Respublikos valstybės biudžeto lėšos

 

Bendra kvietimo teikti vietos projektus suma 5946,00 Eur  iš EŽŪFKP ir Lietuvos Respublikos valstybės biudžeto lėšų.

Vietos projektų finansavimo sąlygų aprašas skelbiamas šiose interneto svetainėse www.trvvg.lt ir www.nma.lt, taip pat VPS vykdytojos būstinėje adresu Sedos g. 6, Telšiai.

Kvietimas teikti vietos projektus galioja nuo 2021 m. gegužės 7 d., 8.00 val. iki 2021 m. birželio 3 d. 15.00 val.

Vietos projektų paraiškos priimamos Telšių rajono vietos veiklos grupės būstinėje adresu Sedos g. 6, Telšiai arba naudojantis įrengta „paraiškų dėžute“ (taikoma karantino ir ekstremaliosios situacijos dėl COVID-19 ligos (koronaviruso infekcijos) metu) arba el. paštu telsiurajonovvg@gmail.com pasirašius elektroniniu parašu.

Vietos projektų paraiškos priimamos Telšių rajono vietos veiklos grupės būstinėje adresu Sedos g. 6, Telšiai. Paraiška ir (arba) papildomi dokumentai turi būti pateikti asmeniškai pareiškėjo vadovo arba jo įgalioto asmens. Visi vietos projekto paraiškos lapai ir priedai turi būti patvirtinti pareiškėjo, jo vadovo arba įgalioto asmens parašu ir antspaudu (jeigu toks yra ar jį privaloma turėti), jeigu su vietos projekto paraiška teikiamos dokumentų kopijos, jos turi būti patvirtintos pareiškėjo, jo vadovo arba įgalioto asmens parašu ir antspaudu (jeigu toks yra ar jį privaloma turėti). Juridinio asmens įgaliojimas laikomas tinkamu, jeigu jis pasirašytas juridinio asmens vadovo ir ant jo uždėtas to juridinio asmens antspaudas, jeigu jis antspaudą privalo turėti.  Jeigu vietos projektą teikia fizinis asmuo, vietos projekto paraišką turi pasirašyti ir pateikti pats arba vietos projekto paraišką pateikti tinkamai įgaliotas kitas asmuo (fizinio asmens įgaliojimas laikomas tinkamu, jeigu jis patvirtintas notaro). Kitokiu būdu (pvz., paštu, per kurjerį) pateiktos paraiškos nepriimamos.

Paraiškos ir jų priedai turi būti užpildyti lietuvių kalba, kartu su vietos projekto paraiška teikiami priedai turi būti sudaryti lietuvių kalba arba kartu turi būti pateiktas oficialus vertimų biuro, įmonės ar vertėjo (fizinio asmens) pasirašytas vertimas į lietuvių kalbą.

Per vieną konkrečios VPS priemonės ir (arba) veiklos srities paramos paraiškų priėmimo laikotarpį vietos projekto paraiškos teikėjas gali pateikti vieną vietos projekto paraišką (išskyrus išimtis, nurodytas Vietos projektų administravimo taisyklių 69 punkte).

Informacija apie kvietimą teikti vietos projektus ir vietos projektų įgyvendinimą teikiama Telšių rajono vietos veiklos grupės būstinėje Sedos g.6, Telšiai ir telefonais +370 616 38 484; +370 616 57 746 darbo dienomis nuo 8.00 val. iki 16.00 val.

   

Taip pat skaitykite:
Atgal Spausdinimo versija Archyvas
Dalintis
Facebook
Jūsų komentaras
Vardas:
El. pašto adresas:
komentarų nėra