Renginių kalendorius
P A T K Pn Š S
27282930010203
04050607080910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
Spalis
    2021     
 

Klausimai-atsakymai
Bendrieji klausimai
Laba diena, norėjau paklausti, nusipirkau buta ar reikia man gauti kokį leidimą buto remontui? Spausdinti
2021-01-07 paklausė: Vaida Juškienė

Laba diena, gerb Vaida. Planuojantys statybos, remonto, montavimo darbus gyvenamosiose teritorijose, privalo ne vėliau kaip prieš 7 kalendorines dienas iki šių darbų pradžios nustatytos formos pranešimu pateikti Savivaldybės administracijai informaciją apie triukšmo šaltinių naudojimo vietą, planuojamą triukšmo lygį ir jo trukmę per parą, triukšmo mažinimo priemones. Minimo pranešimo formą rasite Telšių rajono savivaldybės interneto svetainėje - https://www.telsiai.lt/go.php/lit/Prasymai/14. Užpildytą formą Savivaldybei galite pateikti el. paštu info.gyventojai@telsiai.lt. 

Ar reikalingi kiti dokumentai priklauso nuo to, kokius darbus planuojama atlikti: remontas bus kapitalinis, ar paprastasis, ar bus keičiama pastato fasado išvaizda ir kt. 


Laba diena, kur reikėtų kreiptis norint sužinoti ar esame sudarę sutartį su žalių atliekų išvežimo įmone. TRATC patarė kreiptis į savivaldybę. Spausdinti
2020-10-16 paklausė: Donata
Laba diena, jeigu turite žaliųjų atliekų surinkimo konteinerį, vadinasi esate sudarę sutartį ir galite naudotis atliekų žaliųjų atliekų surinkimo paslauga iš individualių namų. Jeigu individualaus konteinerio žaliosioms atliekoms rinkti neturite, prašome dėl konteinerio suteikimo kreiptis į UAB „Telšių regiono atliekų tvarkymo centras“ tel.  8 68563751 Rasa Varpučianskienė. 
 
Laba diena. Gal butu galima suzinoti kada sildys mokyklas , darzelius o ir namuose vaikams ir seneliams salta, ne visi turi ir gali isigyti el.sildytuvus. Spausdinti
2020-10-14 paklausė: JOANA

Laba diena, gerb. Joana, atsižvelgiant į vėstančius orus bei artimiausių dienų orų prognozes, Telšiuose nuo šiandien pradedamas 2020-2001 m. šildymo sezonas. Savivaldybės įstaigos pradedamos šildyti nuo šiandien, spalio 14 d.

 
 
Labas,noriu nupjauti sodyboi senus medzius,prasau patarti kur man kreiptis del leidimo.ACIU Spausdinti
2020-09-25 paklausė: Stanislovas

Laba diena, gerb. Stanislovai. Planuojant  kirsti, genėti ar pertvarkyti saugotinus želdinius turite pateikti nustatytos formos prašymą Telšių rajono savivaldybei ir gauti leidimą. Prašymo formą rasite savivaldybės interneto svetainėje (Savivaldybė-->Paslaugos-->Aplinkos apsauga) arba atvykęs į savivaldybę adresu Žemaitės g.14, LT-87133 Telšiai. Prašymą pateikti galite įvardintu adresu arba el. p. info.gyventojai@telsiai.lt. 

Sveiki, norėjau pasiteirauti apie naminiu gyvunų vedžiojima ir maudyma vandens telkiniuose Telšiuose? kokie yra įstatymai ar nuosatatos tam? Spausdinti
2020-06-29 paklausė: Šeimininkas

Laba diena, vesti, neštis gyvūnus, eiti su gyvūnais ar juos su savimi turėti teritorijose, patalpose ir kitose vietose, pažymėtose draudžiamuoju ženklu, yra draudžiama. Taip pat – vedžioti arba leisti gyvūnams bėgioti masinio žmonių susibūrimo vietose, švietimo ir ikimokyklinių įstaigų teritorijose, sveikatos apsaugos įstaigų, sporto ir vaikų žaidimo aikštelėse, paplūdimiuose, parkuose ir skveruose (išskyrus tuos, kuriuose įrengtos vedžiojimo aikštelės) bei vietose, pažymėtose ženklu su užrašu „Šunis vedžioti draudžiama“. Griežtai draudžiama vedžioti šunis paplūdimiuose prie Masčio, Lūksto, Germanto ežerų.
 
Maudyti gyvūnus pliažuose, poilsiavietėse ir kitose žmonių maudymosi vietose yra draudžiama.

Sveiki,
Žemaitės gimnazijos parke gyvena didžiulis pulkas varnų. Nuo 4 val ryto pauksčių keliamas didžiulis triukšmas. Šalia parko esančiuose gyvenamuosiuose namuose neįmanoma prasiverti langą. Kur kreiptis, kad būtų sprendžiama problema?
Spausdinti
2020-06-15 paklausė: Vaida

Laba diena, jeigu Jūsų minimoje vietoje yra daug varninių paukščių dėl to, kad ten jie susikrovę yra lizdus ir juose peri, tai būtų galima atlikti lizdų ardymą, kad apmažinti varninių paukščių buvimą toje vietoje, bet tai galima daryti tik po liepos 1 d. Varninių paukščių populiacijos gausos reguliavimas ardant lizdus vykdomas vadovaujantis  Lietuvos Respublikos aplinkos ministro 2000 m. birželio 27 įsakymu Nr. 258 „Dėl medžioklės Lietuvos Respublikos teritorijoje taisyklių patvirtinimo“ patvirtintomis medžioklės Lietuvos Respublikos teritorijoje taisyklėmis. Vadovaujantis šiuo įsakymu varninių paukščių lizdų ardymas (prilyginamas kaip medžioklės būdui) draudžiamas nuo kovo 1 d. iki liepos 1 d. (paukščių perėjimo laikotarpiu).

Registruojant vaika i darzeli gaunu pirmenybe leisti antraji vaika i ta pati darzeli kuri lanko pirmasis vaikas? Spausdinti
2020-05-25 paklausė: Kristina

Laba diena,
Pagal šiuo metu galiojantį Vaikų priėmimo į Telšių  rajono savivaldybės įsteigtų švietimo įstaigų ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo grupes tvarkos aprašą, tokios pirmenybės nėra numatyta. Priimant vaikus į priešmokyklinio ir ikimokyklinio ugdymo grupes, laikomasi eiliškumo tvarkos pagal prašymo registravimo datą. Jei keli prašymai pateikti tą pačią dieną, taikomi šie prioritetai:
specialių poreikių vaikams;
vaikams iš šeimų, priskiriamų socialiai remtinų šeimų grupei;
šeimoms, kuriose auga trys ir daugiau vaikų;
nepilnoms šeimoms;
vaikams, kurių vienas iš tėvų yra mokinys, studentas ir mokosi mokymo įstaigų dieniniuose skyriuose;
vaikams, kurių vienas iš tėvų turi ne didesnį kaip 35 procentų darbingumo lygį (pirmosios ar antrosios grupės invalidas).

Laba diena. Norėjau sužinoti (gal nerandu) kur rasti žaliųjų atliekų išvežimo grafiką iš sodų bendrijos "Dobilas" . Telšių regiono keliai internetiniame puslapyje tokios informacijos nerandu. Rašoma tik apie stambiagabarites atliekas, stiklo pakuotes ir t.t. Ačiū už jūsų atsakymą. Spausdinti
2020-05-16 paklausė: Danguolė

Laba diena, žaliųjų atliekų surinkimo grafikai nėra sudaryti, kadangi paslaugos teikimas šiuo metu dar nevyksta. Artimiausiu metu planuojama sudaryti sutartį su žaliųjų atliekų surinkimo paslaugas teiksiančiu paslaugos teikėju, tuomet  bus parengti ir grafikai, kurie bus paskelbti Telšių r. sav. ir UAB „Telšių regiono atliekų tvarkymo centras“ internetiniuose puslapiuose.

Kada bus atnaujintas 6 marsruto autobusas. Spausdinti
2020-05-14 paklausė: algirdas

Laba diena, nuo 2020 m. gegužės 19 d. vietinio reguliaraus susisiekimo bei priemiesčio maršrutais autobusai važiuoja moksleivių atostogų tvarkaraščiu.

Sveiki, kur galima rasti Respublikos gatvės rekonstrukcijos projektą? Spausdinti
2020-05-13 paklausė: Gedas

Laba diena, informaciją galite rasti Telšių rajono savivaldybės internetiniame puslapyje. Nuoroda: https://www.telsiai.lt/go.php/lit/Uab--techsis-pateikia-respublikos-gatves-darbu-grafika

 1 2 3 4 5 6 7 8 9 ... 52 >> 
Užduokite savo klausimą:
Pasirinkite klausimų katalogą:
Jūsų vardas:
El. pašto adresas: