Renginių kalendorius
P A T K Pn Š S
27282930010203
04050607080910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
Liepa
    2022     
 

ATIDARYTA TELŠIŲ RAJONO DIENOS CENTRŲ PARODA „MANO ŠEIMA“
Gegužės mėnuo gražus besiskleidžiančiais gėlių žiedais, žaluma ir turtingas šventėmis. Minint Tarptautinę šeimos dieną įvyko parodos „Mano šeima“ atidarymas. Tai Telšių rajono dienos centrų auklėtinių sukurti kūrybiniai darbai, kuriuose gausu šeimos portretų ir įvairių kitų meninių išraiškų simbolizuojančių šeimas. 

Atidarymo metu pasidžiaugta sukurtais meniniais darbeliais ir galimybe leidžiančia atsiskleisti kūrybiškumui. Dienos centrus lankantys auklėtiniai, ne tik  ten praleidžia  puikiai laiką, ugdo savo gebėjimus, susiranda draugų ir bendraminčių, tačiau svarbiausia leidžia patirti pasitikėjimo jausmą savimi ir atsiskleisti individualumui, juk visi mes unikalūs ir turime talentų! 
 
Dienos centrų auklėtinių sukurti darbai bus eksponuojami Telšių kultūros centro fojė iki gegužės 20 d., tad maloniai kviečiame visus apsilankyti ir pasigrožėti. 
 
Dėkojame visiems kūrusiems ir kūrybiniu keliu vedusiems. Linkime, kad mūsų rajone parodų netrūktų ir leistų susipažinti su mus supančiais talentais. Juk šeimoje prasideda pirmieji potėpiai talentų paieškose, o juos ugdyti padeda mus supanti aplinka. 
 
Reiškiame padėką visiems Telšių rajono dienos centrams: Telšių socialinių paslaugų centro Telšių, Upynos, Mitkaičių, Žarėnų dienos centrams, Lietuvos samariečių bendrijos Telšių skyriaus vaikų dienos centrui „Jaunieji samariečiai“ ir „Skubėkime daryti gerą“, Telšių moterų bendrijos „Akvalina“ šeimų centrui, Telšių centrui „Viltis“ ir vaikams iš Ukrainos, Buožėnų kaimo bendruomenės vaikų dienos centrui „Gerumo delnai“, Eigirdžių miestelio bendruomenės vaikų dienos centrui „Eigirdukas“, Ryškėnų bendruomenės vaikų dienos centrui, Degaičių bendruomenės vaikų dienos centrui „Mes“, Tryškių miestelio bendruomenės vaikų dienos centrui, Varnių I Šv. Apaštalų Petro ir Pauliaus parapijos vaikų dienos centrui „Valančiaus pastogėje“.
Taip pat skaitykite:
Atgal Spausdinimo versija Archyvas
Dalintis
Facebook
Jūsų komentaras
Vardas:
El. pašto adresas:
komentarų nėra