Renginių kalendorius
P A T K Pn Š S
27282930010203
04050607080910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
Liepa
    2022     
 

ARTĖJANT VASARAI DURIS ATVĖRĖ ATSINAUJINĘS – „SKATE PARKAS“

„Miestui turėti kokybiškų bei įvairių sporto objektų visumą yra itin svarbu. Telšiuose gyvena įvairaus amžiaus ekstremalaus sporto mėgėjų, kurių pomėgiams realizuoti reikalinga speciali ir tam pritaikyta erdvė. 2015 m. Telšiuose atidarytas pirmasis ekstremalaus sporto „Skate parkas“. Iki tol viešosiose erdvėse – šaligatviais, kelkraščiais – riedlentėmis, riedučiais ar BMX dviračiais važinėję jaunuoliai savo meistriškumą ir pomėgius galėjo perkelti į ekstremalaus sporto parką. Riedlenčių įranga imituoja gatvės kliūtis ir leidžia treniruotis saugiau, sumažina vaikų traumų riziką eismo įvykiuose. Nuo parko atidarymo prabėgo jau 7 metai, per kuriuos, ne paslaptis, kad sumontuota įranga nusidėvėjo ir reikalauja atnaujinimo. Numatyti pirmojo etapo „Skate parko“ atnaujinimo darbai jau baigti, o gegužės 16 d. parkas vėl atvėrė duris rajono gyventojams. Suprantant, kad miestui šio objekto įrengimas buvo ir yra labai svarbus, mūsų tikslas – sudaryti sąlygas, kurios padėtų užtikrinti aikštelėje besilankančiųjų saugumą. Todėl „Skate parko“ atnaujinimo darbai bus atliekami keliais etapais.

Pirmuoju etapu:

  • Demontuota dalis senų rampų ir vietoj jų pastatytos naujos rampų konstrukcijos.
  • Atlikti „Skate parko“ elementų atnaujinimo darbai pakeičiant įlūžusias vietas.

Savivaldybės administracija per kelis etapus planuoja pilnai atnaujinti riedučių parką, demontuojant senas rampų konstrukcijas ir pakeičiant jas naujomis. Kitais metais numatoma nugriauti porą senų rampų konstrukcijų ir įrengti naujas. Tokia eiga per kelerius metus bus atnaujintas visas „Skate parkas“.

Numatytame pilname „Skate parko“ atnaujinimo projekte bendras visų įrenginių užimamas plotas – apie 550kv.m. Elementai suprojektuoti pilnavertiškam kasdieniniam laisvalaikio praleidimui su neribotom galimybėm profesionaliems sportininkams kelti savo lygi ir treniruotis. „Skate parkui“ įrengti naudojamos aukštos kokybės medžiagos ir lengvai atnaujinamos/remontuojamos konstrukcijos, kurios nesukeltų papildomų rūpesčių atliekant konstrukcijų priežiūrą. Tikiu, kad parkas ir toliau trauks ekstremalaus sporto entuziastus, bus išskirtinis ir pritaikytas mėgėjams, pradedantiesiems bei profesionaliems sportininkams. Tokios vietos mieste būtinos ir gali padėti pritraukti žmones sveikai gyvensenai, ugdyti paauglių norą siekti aukštų sporto rezultatų ir tobulinti savo įgūdžius. Mūsų tikslas, kad Telšiai palaipsniui sukurtų jaunimui pritaikytą ir aktyviam laisvalaikiui patrauklią infrastruktūrą“, – „Skate parko“ atnaujinimą komentavo Administracijos direktorius Tomas Katkus.

 

Taip pat skaitykite:
Atgal Spausdinimo versija Archyvas
Dalintis
Facebook
Jūsų komentaras
Vardas:
El. pašto adresas:
komentarų nėra