Renginių kalendorius
P A T K Pn Š S
27282930010203
04050607080910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
Spalis
    2021     
 

Klausimai-atsakymai
--Aukščiausias katalogas--
Laba diena,

Kada planuojat sutvarkyti Žeimuvėnų km., Upynos sen., dvi pagrindines gatveles? Neįmanoma važiuoti su automobiliu. Bandant apvažiuot ištisas duobes, Išvažinėtos šalia gatvelìų esančios žmonių žemės. Baisu. Greit reikės palikinėti automobilius pagrindiniame kelyje,ir grįžinėti namo pėstute.Garbės nedaro visai valdžiai.
Spausdinti
2018-01-17 paklausė: Antanina

Laba diena,

  šiuo metu yra renkami seniūnų prašymai dėl kelių (gatvių) remonto 2018 metais. Gavę  Kelių direkcijos skiriamas lėšas, seniūnų prašymus perduosime svarstyti administracijos direktoriaus įsakymu sudarytai komisijai, kuri ir nuspręs, kokiems keliams, gatvėms tvarkyti bus skiriamos lėšos.

Laba diena ,kada bus perkami socialiniai bustai. Spausdinti
2018-01-15 paklausė: Vilma

Laba diena,

 savivaldybė šiais metais planuoja pirkti butus, tačiau dar neaišku, kada. Apie pirkimo konkursą bus skelbiama rajono laikraščiuose ir savivaldybės internetiniame puslapyje. Sekite skelbimus.
Laba diena kodel Nacionaline zemes tarnyba prie zemes ukio ministerijos Telsiu skyrius gaves mano skunda ,kad as dalyvaudama projekte vietoje dirbamos zemes gavau uzmirkusia sito skundo net netyre net nesidomejo kas kaip yra istikruju tiesiog gavau atsakyma ,kad viskas pagal istaytama zeme paimta dirbama atiduota uzmirkusi Alvydo Blazinausko zeme .Visiskas tarnybos neveiksnumas tiesiog vykdo nusikalstama veikla prasau istirti sitoki Nacionalines Zems ukio tarnybos veikla ir perduoti nagrineti atitinkamoms institucijoms 861323742 Spausdinti
2018-01-14 paklausė: Regina Gedviliene

Laba diena,

Nacionalinė Žemės ūkio tarnyba prie LR Žemės ūkio ministerijos Telšių skyrius yra ne Telšių rajono savivaldybės administracijos padalinys, o LR Žemės ūkio ministerijos, į kurią Jums ir reiktų kreiptis dėl šio klausimo.

Laba diena.
Kada bus suženklintas kelio ruožas nuo Telšių per Rainius link Viešvėnų? Remontas vyko dar vasarą. Sutemus BAISU važiuot net patyrusiam vairuotojui.
Spausdinti
2017-12-17 paklausė: Aurelija

Laba diena,

Telšių rajono savivaldybės Saugaus eismo komisija šį klausimą taip pat pateikusi VĮ “Telšių regiono keliai” vadovybei. Šį kelią jie prižiūri ir ženklina, kaip ir dalį miesto gatvių. Tikriausiai pastebėjote, kad dalies miesto gatvių horizontalusis ženklinimas atliktas, o dalies – ne. Vadovai aiškina, kad vyksta įmonės veiklos optimizavimas, ženklinimo darbai perkami centralizuotai visai Lietuvai. Pirkimas įvyko tik rudens pabaigoje.

Labas,norėčiau sužinoti ar teisėtai Lygumu g.57 namas pasistate ženkla 303 motorinių transporto priemonių eismas draudžiamas?ir kiek aplinkui kitiems daugebuciams priklauso žemės? Nes 53 namo gyventojai nebeturi kur palikti automobiliu,ir aplamai 57 namo gyventoju automobiliai nera sužymėti kad jie gali statyti automobilius ir ar visi jie yra taip jau registruoti tam namui?nes jai nevisi taip išeina kad ir jiems negalima įvažiuoti į ta kiema.aciu uz atsakima.kreipsimes toliau siuo klausimų jai niekas nepasikeis Spausdinti
2017-12-11 paklausė: Artūras

Laba diena,

  kelio ženklas Nr. 303 (motorinių transporto priemonių eismas draudžiamas), pastatytas adresu Lygumų 57, Telšiai, teisėtai. Kelio ženklo gali nepaisyti šio namo gyventojai, aptarnaujantysis transportas – transporto priemonės, priklausančios draudžiamaisiais kelio ženklais pažymėtoje zonoje esančioms įmonėms, įstaigoms ir organizacijoms, toje zonoje gyvenantiems ar dirbantiems asmenims ar atvežančios į tą zoną krovinius arba atvykstančios jų paimti, įskaitant lengvuosius automobilius taksi, atvežančius į tą zoną keleivius arba atvykstančius jų paimti. Dėl sklypų ribų galite pasižiūrėti Telšių rajono savivaldybės tinklapyje “REGIA”. Dėl parkuojamų transporto priemonių kieme yra kalbėta su namo pirmininku, nusiskundimų negauta.
Kaip gauti socialini busta ir kokiu dokumentu reikia. Spausdinti
2017-12-02 paklausė: Zita

Laba diena,

socialinis būstas suteikiamas asmenims (šeimoms), pateikusiems prašymą išsinuomoti socialinį būstą Telšių rajono savivaldybėje. Prašymai priimami Telšių rajono savivaldybės administracijoje (Žemaitės g. 14, Telšių m.). Prie prašymo reikia pridėti asmens (šeimos) pajamų ir turto deklaraciją už praėjusius (2017 m.) metus, šeimos sudėties ir gyvenamosios vietos deklaravimo pažymas bei asmens dokumentų kopijas.
Socialinis būstas suteikiamas, laikantis eiliškumo pagal prašymo pateikimo datą.
Laba diena,norėčiau sužinoti ,koks yra nustatytas neapmokestinamo žemės sklypo dydis (NPD) Telšių mieste arais pensininkui 2016m, ir 2017m.Ačiū už atsakymą. Spausdinti
2017-11-06 paklausė: Marija

Laba diena,

Telšių rajono savivaldybės taryba yra nustačiusi neapmokestinamuosius žemės sklypų plotų dydžius senatvės pensininkams, asmenims, kuriems nustatytas 0-40 procentų darbingumo lygis, nepilnamečiams vaikams, kurių šeimose nėra darbingų asmenų, daugiavaikėms šeimoms, auginančioms tris ir daugiau vaikų iki 16 metų amžiaus:
- besinaudojantiems žeme Telšių m., – iki 0,15 ha;
- besinaudojantiems žeme Varnių m., – iki 0,25 ha;
- besinaudojantiems žeme rajono seniūnijose (kaimo vietovėse), – iki 3,0 ha.
Ši žemės ir valstybinės žemės nuomos mokesčių  lengvata taikoma fizinių asmenų žemės ūkio paskirties žemei, individualių garažų ir garažų bendrijų narių žemei bei fizinių asmenų ir daugiabučių namų savininkų bendrijų namų valdoms.
Kai valstybinės žemės nuomininkui, turinčiam teisę į lengvatą, priklauso keli žemės sklypai (kaime ir mieste), tai taikoma viena didžiausia lengvata arba kaime arba mieste.
Laba diena,
Norėčiau paklausti,kodėl kelias Ubiške-Levenčiai pradedamas remontuoti vėl nuo Ubiškės, kaip ir praeita karta .kai buvo skirtos lėšos kelio remontui. Kada ateis eilė anam galui nuo Duseikiu, nes ten tai baisu ,kaip reikia vaikus nuvezti į darzelį?
Spausdinti
2017-10-28 paklausė: Diana

Laba diena,

Levenčių g. Tryškių sen. jungia Dūseikių k. su Ubiškės mstl. Gatvės ilgis apie 2 km. Gatvės asfaltavimo darbai buvo pradėti 2014 m. Jų vykdymui buvo paskirta 14, 57 tūkst. eurų. Siekiant tolygiau paskirstyti gaunamas Lietuvos automobilių kelių direkcijos lėšas, gatvės asfaltavimas buvo suskirstytas į etapus, pirmiausia asfaltuojant labiausiai duobėtas atkarpas. Per 2014, 2015, 2016 metus tam buvo panaudota 48,4 tūkst. eurų. Asfaltavimas atkarpomis ne visiškai pasiteisino, nes vairuotojams sunku buvo persiorientuoti važiuojant asfaltuota dalimi į duobėtą dalį, automobiliams stabdant neremontuotoje dalyje išmušamos dar didesnės duobės, be to, sunku tinkamai sujungti asfaltuojamas gatvės dalis.

Įvertinant tai, 2017 m. buvo priimtas sprendimas, pagal turimas lėšas atlikti ištisinį gatvės asfaltavimą. Buvo numatyta skirti 38,1 tūkst.eurų,  kurie  šiuo metu yra panaudoti. Buvo pasirinkta gatvės atkarpa nuo Ubiškės mstl. link Dūseikių, apie 300 m. Šioje atkarpoje sąlyginai buvo  mažiau duobių negu nuo Dūseikių pusės, tačiau šioje atkarpoje yra gyvenamųjų sodybų, mokykla ir veikiantis paukštynas, o atkarpoje nuo Duseikių pusės nėra nei vienos sodybos. Be to Dūseikių k.  ir Ubiškės mstl. 2 km. atkarpoje jungia net trys keliai, t.y 2 vietinės reikšmės keliai (gatvės) ir vienas magistralinis keliais  A11  Šiauliai-Palanga, taip kad gyventojai turi pasirinkimą kuriuo keliu važiuoti.

Laba diena, noreciaupaklausti, kodel nera perejos privzenju kapiniu Geliu gatveje nuo saligatvio ties mokykla - kapiniu vartai, Nepatogumai kyla laidotuviu cremonijos metu ar tiesiog einant is automobiliu stovejimo aiksteles i kapines Aciu. Spausdinti
2017-10-25 paklausė: Jadvyga

Laba diena,

Jūsų klausimas perduotas Saugaus eismo komisijos nariams svarstymui.

Laba diena,
norėčiau pasiteirauti, kas įrengė "kalniukus" Muziejaus g. ties išsukimu į Ežero g.? Pastebėjimas, kad darbas atliktas labai nekokybiškai. Važiuojant per kliūtis, ant jų dedasi mašinos dugnas. Kas kompensuos mašinos remontą?
Spausdinti
2017-10-17 paklausė: Ligita

Laba diena,

greičio ribojimo „kalnelius“ įrengė VĮ Telšių regiono keliai.

<< 1 ... 5 6 7 8 9 10 11 >> 
Užduokite savo klausimą:
Pasirinkite klausimų katalogą:
Jūsų vardas:
El. pašto adresas: