Renginių kalendorius
P A T K Pn Š S
01020304050607
08091011121314
15161718192021
22232425262728
29300102030405
Lapkritis
    2021     
 

Klausimai-atsakymai
Bendrieji klausimai
Laba diena, noriu pasidomėti del žmoniu registravimu, gryžau iš užsienio gyventi i Lietuva neturiu kur prisiregistruoti, ar butu imanoma prie savivaldydes kuri laika? Spausdinti
2018-10-16 paklausė: Arvydas

Laba diena,

Informuojame, kad jeigu grįžote į Lietuvą ir  dėl ne nuo Jūsų priklausančių priežasčių neturite galimybės deklaruoti savo gyvenamosios vietos, ne ilgesniam nei 12 mėnesių laikotarpiui galite būti įtrauktas į gyvenamosios vietos nedeklaravusių asmenų apskaitą pagal savivaldybę, kurios teritorijoje gyvenate. Įstaigai pateikti reikia informaciją arba duomenis, pagrindžiančius ekonominius, socialinius ar asmeninius interesus toje savivaldybėje (pvz., tai, kad dirbate, mokotės, gaunate specializuotas sveikatos paslaugas ir kt.) bei kartu su kita būtina informacija turite nurodyti savo faktinės gyvenamosios vietos adresą. Į gyvenamosios vietos nedeklaravusių asmenų apskaitą negali būti įtraukti asmenys, tos savivaldybės teritorijoje nuosavybės teise turintys patalpų ar pastatų.  Prašymą įtraukti į gyvenamosios vietos nedeklaravusių asmenų apskaitą galima pateikti ir el. valdžios vartų portale www.epaslaugos.lt . Jei kiltų klausimų skambinkite telefonu 8 444 60311.

laba diena, kodėl niekur nebuvo skelbiama apie laisvą kūno kultūros mokytojo vietą "Džiugo" gimnazojoje? Spausdinti
2018-10-15 paklausė: Arvydas

Laba diena,

išėjus iš darbo kūno kultūros mokytojui, jo darbo krūvis perskirstomas „Džiugo“ gimnazijoje dirbantiems kūno kultūros mokytojams, darbo krūvis neviršys 1 etato. Konkursas skelbiamas nebuvo.
Laba diena,
Gal galit parašyti pagal kokį darbo kodekso straipsnį Rugsėjo 3 vaikų tėvai gali nedirbti 4 valandas ir nuvesti vaiką į Mokslo metų pradžios šventę, ir ar gali ir darželinukų tėvai ar tik priešmokyklinukų ir mokyklinukų? Ačiū už greitą atsakymą.
Spausdinti
2018-08-31 paklausė: Tėtis

Laba diena,

Atsakydami į Jūsų pateiktą klausimą, cituojame Lietuvos Respublikos darbo kodekso 138 str. 4 d.:
"Teisės į šio straipsnio 3 dalyje nustatytas papildomas poilsio dienas neturintiems darbuotojams, auginantiems vaiką iki keturiolikos metų, kuris mokosi pagal priešmokyklinio ugdymo, pradinio ugdymo ar pagrindinio ugdymo programas, suteikiama ne mažiau kaip pusė darbo dienos laisvo nuo darbo laiko per metus pirmąją mokslo metų dieną, mokant darbuotojui jo vidutinį darbo užmokestį.“
Laba diena,
gal planuojama pagaliau tvarkyti gatvę prie "Nykštukas" darželio? Ačiū už atsakymą.
Spausdinti
2018-08-26 paklausė: Telšiškė
Laba diena,
Pagrindinė Žalgirio gatvė pro l/d „Nykštukas“ yra kapitaliai suremontuota. Jei gyventojo minima teritorija yra įvažiavimas į daugiabučių namų kiemus, tai jų sutvarkymu turėtų pasirūpinti patys gyventojai. Savivaldybė galėtų tik prisidėti.
Laba diena. Girdejau bus kulturos centre kino teatras. Jau pradetas ruošt.
Noriu paklaust kada bus baigtas ?
Spausdinti
2018-08-13 paklausė: Marius
Laba diena,
Telšių kultūros centre po rekonstrukcijos bus demonstruojami kino filmai pagal turimas technines galimybes, bet tai nebus nuolat veikiantis kino teatras. Norime atkreipti dėmesį, kad Telšių kultūros centras ir dabar demonstruoja filmus, taigi ir po rekonstrukcijos bus vykdoma panaši šios srities veikla.
Sveiki kokius dokumentus reikia ir iš kur surinkti,kad gauti nemokamą advokatą? Aciu Spausdinti
2018-08-13 paklausė: Gyventoja
Laba diena,
kokius dokumentus reikia pateikti, priklauso nuo situacijos, dėl kurios būtina advokato pagalba.
Tačiau visais atvejais būtina pristatyti pažymą apie gaunamas pajamas (darbo užmokestis, socialinė pašalpa, senatvės pensija ar kt.) už praėjusius 12 mėnesių.
Laba diena kur kreiptis del busto lengvatos savivaldybeje esam 4 asmenu seima.aciu Spausdinti
2018-08-12 paklausė: Marius
Laba diena,
dėl būsto lengvatos kreiptis į Administracijos Ekonomikos ir turto valdymo skyrių.
SVEIKI,tai kada bus zymimos skiriamosios juostos Sedos gatveje nuo viaduko link Zemaitijos pieno,jau du metai praejo.? Spausdinti
2018-06-27 paklausė: saulius

Laba diena,

Informuojame, kad Telšių m. Sedos gatvę nuo geležinkelio viaduko iki Šiaulių plento nuosavybės teise valdo Automobilių kelių direkcija prie Susisiekimo ministerijos. Direkcija yra įsipareigojusi 2018 m. atlikti Sedos g. ženklinimo darbus.

Kur galima rasti informaciją, kurioje būtų pateikti naujausia statistika apie Telšių seniūnijų gyventojų skaičių, sudėtį, užimtumą ir pan.? Ačiū. Spausdinti
2018-05-15 paklausė: Gyventoja

Laba diena,

šiuo klausimu kreiptis reikėtų į kiekvieną seniūniją atskirai. Telšių rajone  yra 11 seniūnijų, kurių kontaktus galite rasti

interneto puslapyje www.telsiai.lt skiltyje SAVIVALDYBĖ atsidarius STRUKTŪRA IR KONTAKTAI.

Laba diena,
Noriu sužinoti kaip pakeisti žemės sklypo paskirtį iš žemės ūkio į namų valdą. Kokios yra procedūros, reikalavimai, apribojimai, įkainiai ir t.t.
Ačiū iš anksto...
Spausdinti
2018-05-10 paklausė: Aurelijus

Laba diena,

tai labai platus klausimas, į kurį Jums pasiruošę atsakyti Telšių rajono savivaldybės administracijos Architektūros skyriaus specialistai, su kuriais galite susiekti atvykę į Telšių rajono savivaldybės administraciją adresu Žemaitės g. 14 Telšiuose arba paskambinę telefonu 8 444 56175 bei 8 444 56176.

<< 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... 52 >> 
Užduokite savo klausimą:
Pasirinkite klausimų katalogą:
Jūsų vardas:
El. pašto adresas: