Renginių kalendorius
P A T K Pn Š S
01020304050607
08091011121314
15161718192021
22232425262728
29300102030405
Lapkritis
    2021     
 

Klausimai-atsakymai
Bendrieji klausimai
Sveiki.
Norėčiau paklausti kodėl negalima rasti tikslios informacijos apie benamių žmonių nakvynės namus. Atvėsus orams mūsų laiptinėje apsistoja vienas žmogus, iškviečiame policija ji įsiveža, po to vėl jis sugrįžta. Bandžiai ieškoti informacijos, kažką radau, bet prisiskambinti neįmanoma- nr. nenaudojamas.
Taigi gal yra koks bendras tel nr. kuriuo būtų galima sužinoti apie tai, kaip padėti šiems žmonėms
Spausdinti
2012-01-17

Telšių nakvynės namai randasi Pramonės g. 18A, Telšiuose.tel. +370 444 75609.Informacija yra internetiniame puslapyje. Nakvynės namai yra Telšių socialinių paslaugų centro struktūrinis padalinys. Dėl suteikimo paslaugos ilgiau nei vienai nakčiai turi kreiptis į Telšių administracijos Socialinės paramos ir rūpybos skyriaus 209 kab. ar tel. 8 444 53895 dėl informacijos suteikimo.

Norėčiau paklausti, ar Telšių miestas šiais metais dalyvauja eglučių surinkimo akcijoje. Kur nupuoštas eglutes nuvežti? Ar yra kokie specialūs konteineriai/surinkimo punktai? Spausdinti
2012-01-10
Šiais metais eglučių surinkimo akcija nebuvo organizuota. Eglutes galite padėti prie buitinių atliekų surinkimo konteinerių ir specialus transportas jas išveš.
Laba diena,
Norime paklausti apie šiferinių stogų keitimo programą, kokia numatoma tvarka gal galima sužinoti konkrečiai kur kreiptis arba kur pasiskaityti?
Spausdinti
2012-01-05
Laba diena. Sausio 18 d. skiltyje NAUJIENOS yra paskelbta atmintinė dėl asbestinių stogų. Tikimės, kad čia rasite Jums reikiamą informaciją.
Noriu uzduoti klausima kodel Uab Telsiu vandenys savivaliauja apgaudineja zmones ir nera kam pasiskusti 12metu niekas nepakeite vandens skaitikliu ,paprasius pasitikrinti pasake ,kad yra ismesti lauk,2009metais idejo vandens skaitiklius po dvieju metu paprasius atlikti patikra skaitiklius patys pasieme laike 4menesius paskui patikrino Klaipedos metrologijos stotyje ,ir lapkricio men uzdejo bliomba ,kad as nesugadinciau skaitliuku ir dave atlikti skaitikliu ekspertize.Ar tai nera pasityciojimas is zmoniu ,kodel nebuvo uzdeta bliomba is karto kai tik buvo skaitiklis isiimtas ir kodel tada nedave man asmeniskai pasidaryti patikra.Telsiu vandenys reikalauja ,kad as viena budama uzmokeciau uz vandeni uz du metus 1200litu.Idejus skaitiklius kurie rodo teisingai vandens isnaudojau tik po 5m3per menesi .Visiska savivale neuztikrina saziningos apskaitos .Skaitikliai yra taisomi ir galima jos remontuoti .taciau Telsiu vandenys apgaudineja zmones savivaliauja ir nera kas gina zmones.

Spausdinti
2011-12-20
Rekomenduojame atvykti į Telšių rajono savivaldybę ir užpildyti prašymą išnagrinėti įvykį, nes neturint konkretesnių duomenų atsakyti į Jūsų klausimą neturime galimybės.
Stebėdami gražėjantį mūsų miestą pasigendame dėmesio S. Daukanto gatvės šaligatviams — ne vienas vaikščiojantis šia duobėta gatve yra patyręs įvairiausių traumų. Šia gatve vaikšto daug garbingo amžiaus ir fizinę negalią turinčių žmonių į Socialinės paramos ir rūpybos skyrių, taip pat didelis srautas pėsčiųjų vaikšto į Darbo biržą, geležinkelio stotį, Telšių suaugusiųjų vidurinę mokyklą ir t. t. Važiuoti neįgaliojo vežimėliu ar stumti vaikišką šia gatve seniai nebeįmanoma — važiuojama važiuojamąja gatvės dalimi.
S. Daukanto gatvė yra viena iš pagrindinių miestą aptarnaujančių gatvių, kurioje transporto ir pėsčiųjų judėjimas yra intensyvus ir kuri taip pat prisideda prie miesto įvaizdžio.
Reikalaujame rasti galimybių S. Daukanto gatvės šaligatvių dangą pakeisti nauja, reglamentus atitinkančia danga, o rezultatų nesulaukę ieškosime efektyvesnių būdų šiai problemai spręsti.
Spausdinti
2011-12-16

     Tenka sutikti su Jūsų laiške keliama problema dėl prastos šaligatvių būklės S. Daukanto gatvėje, Telšiuose. Šaligatvių dangos keitimas ekonomiškai būtų tikslingas tik rekonstruojant visą gatvę, įrengiant gatvės ir šaligatvių bortus, nuvedant lietaus vandenį, atnaujinant gatvės asfaltbetonio dangą. S. Daukanto gatvės atkarpa nuo Turgaus a. iki Karaliaus Mindaugo gatvės nuosavybės teise priklauso valstybei, ją prižiūri VĮ „Telšių regiono keliai“, todėl šios gatvės dalies rekonstravimas būtų įmanomas tik gavus pritarimą ir lėšas iš Lietuvos automobilių kelių direkcijos prie Susisiekimo ministerijos.
     Analizuojant visus įmanomus S. Daukanto gatvės rekonstravimo variantus buvo prieita prie nuomonės, kad  reikalinga parengti gatvės rekonstravimo darbų techninį projektą ir 2012 metų pavasarį atlikti šaligatvių dangos paprastąjį remontą.
     Gatvės rekonstravimo darbų  techninio projekto parengimas yra įrašytas į 2012 m. Telšių rajono savivaldybės strateginį veiklos planą, kuris bus pateiktas svarstyti Savivaldybės tarybai.

<< 1 ... 44 45 46 47 48 49 50 51 52  
Užduokite savo klausimą:
Pasirinkite klausimų katalogą:
Jūsų vardas:
El. pašto adresas: