Renginių kalendorius
P A T K Pn Š S
01020304050607
08091011121314
15161718192021
22232425262728
29300102030405
Lapkritis
    2021     
 

Klausimai-atsakymai
--Aukščiausias katalogas--
Labas vakaras,
jau seniai kalbama ir planuojama Telšių miesto plėtra prijungiant šalia miesto esančias teritorijas. Kiek man žinoma plėtros procesas yra jau senai prasidėjęs, tačiau vilkinama verčių nustatymo procedūra. Norėčiau sužinoti terminą iki kada bus nustatytos žemės sklypų Dimaičių kaime, Telšių rajone vertės?
Spausdinti
2019-06-05 paklausė: Linas
Laba diena,
Telšių miesto bazinės sklypo vertės pataisos koeficiento sklypo padėčiai įvertinti kompleksiniu urbanistiniu-ekologiniu požiūriu paskaičiavimo ir miesto zonavimo kompleksiniu urbanistiniu-ekologiniu požiūriu patikslinimo darbai pagal pasirašytą paslaugos atlikimo sutartį turi būti baigti š. m. rugsėjo 30 dieną, bet pagal gautą informaciją iš darbų atlikėjo, žadama baigti iki liepos 1 d.
Autobusas Nr 7 greitai atsidurs metalo lauže nuo tokios kelio kokybės į sodus,nejaugi Telšiuose nėra kelių priežiūros tarnybos nors kokio skusto asfalto užpilti tas duobes Spausdinti
2019-06-04 paklausė: pensininkė

Laba diena,

jeigu turite omenyje į Klevo sodus vykstantį autobusą, tai šiais metais yra numatyta kapitaliai suremontuoti visą gatvę iki pat galutinio autobuso apsisukimo prie “Čia” parduotuvės.

Kas turėtų sutvarkyti įvažiavimą į Dariaus ir Girėno 8,10,12,14 namų kiemus
Spausdinti
2019-06-04 paklausė: pensininkė

Laba diena,

Daugiabučių namų kiemų ir jų įvažiavimų, kuriems nėra suteiktas gatvės statusas ir priklauso namo teritorijai, remontu rūpinasi namo gyventojai.
 
Jei yra gyventojų noras kapitaliai susitvarkyti kiemą yra galimybė kreiptis į savivaldybės administraciją. 2016 m. rugsėjo 29  d. Telšių rajono savivaldybės tarybos sprendimu Nr. T1-338 “Dėl Telšių rajono savivaldybės susisiekimo komunikacijų ir jų inžinerinių tinklų prie daugiabučių gyvenamųjų namų statybos, rekonstravimo ir remonto, dalyvaujant fiziniams ir juridiniams asmenims, tvarkos aprašo patvirtinimo” buvo patvirtinta tvarka, kurioje yra išsamiai pateikti žingsniai, ką reikalinga atlikti prašant Telšių rajono savivaldybės prisidėjimo prie kiemo infrastruktūros bei nurodytos sąlygos dėl finansavimo dydžio ir kitų įsipareigojimų.
Sprendimas yra viešas ir visiems prieinamas el. adresu:

https://e-seimas.lrs.lt/portal/legalAct/lt/TAD/3bf501b086f911e6a0f68fd135e6f40c

Laba diena, kodėl mokiniams važiuojantiems iš kaimiškų teritorijų į Telšių muzikos mokyklą po pietų ir grįžtant vakare (muzikos mokyklos išduotas mokinio pažymėjimas yra), autobusų vairuotojai (autobusai Telšių) netaiko nuolaidų? O gal jos nepriklauso? Ačiū už atsakymą Spausdinti
2019-05-24 paklausė: Darius

Laba diena,

prašytume patikslinti iš kokios vietovės ir kokiu maršrutu važiuoja mokiniai.

Sveiki, norėčiau pasiteirauti apie vasaros stovyklas vaikams kurias kompensuoja savivaldybė. Kas gali gauti finansavimą joms? Spausdinti
2019-05-23 paklausė: Ineta
Laba diena,
savivaldybė nupirko 23 kelialapius į Balsių vasaros poilsio stovyklą vaikams iš socialiai remtinų šeimų. Vaikų, kurie važiuos į Balsius, sąrašą sudaro Telšių socialinių paslaugų centras.
Taip pat yra pateiktos 22 vaikų socializacijos projektų paraiškos. Kurie projektai gaus dalinį finansavimą, galėsime atsakyti tik po savivaldybės ekspertų komisijos posėdžio.
Laba diena. Ar reikia leidimo statant nedideli priestata prie namo. Spausdinti
2019-05-09 paklausė: Sandra

Laba diena,
norint atsakyti į Jūsų klausimą, reikia daugiau informacijos. Maloniai prašome kreiptis į Telšių rajono savivaldybės Architektūros skyrių telefonu 8 444 56176 arba atvykti į 108 kabinetą.

Laba diena noriu paklausti kada bus tvarkoma, asfaltuojama aikštelė esanti Telšiuose tarp Telšes ir Elektrinės gatvių? Elektrinės gatvė taip pat neasfaltuota. Miesto centras, turistu ir pėsčiųjų srautas yra nemažas. Mėtosi visokie plytgaliai ir krūmai tapę viešuoju tualetu! iš anksto ačiū už išsamų atsakymą. Spausdinti
2019-05-08 paklausė: Martynas Simanauskas

Laba diena,
aikštelės esančios Telšiuose tarp Telšės ir Elektrinės gatvių bei pačios Elektrinės gatvės artimiausiu metu nėra planuose kapitaliai remontuoti įrengiant asfalto dangą. Telšių miesto seniūnijai kasmet yra skiriama lėšų prižiūrėti miesto teritorijoje esančius vietinės reikšmės kelius bei viešasias erdves, kuri tai atlieka pagal turimas galimybes.

Sveiki, norime paklausti dėl ties Kauno gatvės 19 numerio einančios link Gražinos gatvės, nors stovi ženklas ,kad draudžiama sustoti visa dešinė važiuojamoji dalies pusė nustatyta automobiliais, o likusi gatvės dalis nusėta labai giliomis duobėmis, kur galima visai ratus palikti, o apvažiuoti jų neįmanoma, nes stovi mašinos. Tai kažką prašome daryti, arba sutvarkykite duobes, arba atlaisvinkite kelią. Nes priešingai draudimo sąskaitas reiks perleisti. Spausdinti
2019-05-08 paklausė: Jonas

Laba diena.

Draudžiamojo kelio ženklo Nr. 332 „Sustoti draudžiama“ galiojimo zonoje, atkarpoje  Kauno g. įvažiavimas į automobilių stovėjimo aikštelę tarp gyvenamųjų daugiabučių namų Nr. 13, Nr. 15 ir Gražinos g., patikrinimo metu (2019-05-16 12 val. 30 min.), stovinčių automobilių nepastebėta.

Laba diena mus domina kokie numatomi darbai Telšių m. Elektrines g. Gatve yra ne asfaltuota. Ar yra numatoma ja asfaltuoti jai taip tai kada ? Ar savivaldybe yra atsakinga už apželdinimą ir dabartinio plytų ir kitokiu atlieku tvarkymą šioje teritorijoje tarp Elektrinės g ir Telšės g.? Jai ne tai kas tada turėtu būti atsakingas už tai? Šioje gatvėje ribojasi žydu geto ribos tad pakankamai dažnai eina ir turistai, patiems aišku, kad akis bado vaizdas. Atsakymą galite siusti ir elektroniniu paštu. Ačiū. Spausdinti
2019-04-17 paklausė: Martynas

Laba diena,
aikštelės esančios Telšiuose tarp Telšės ir Elektrinės gatvių bei pačios Elektrinės gatvės artimiausiu metu nėra planuose kapitaliai remontuoti įrengiant asfalto dangą. Telšių miesto seniūnijai kasmet yra skiriama lėšų prižiūrėti miesto teritorijoje esančius vietinės reikšmės kelius bei viešasias erdves, kuri tai atlieka pagal turimas galimybes.
Kadangi Elektrinės g. labai maži atstumai nuo gatvės iki esančių privačių žemės sklypų (praktiškai jų nėra), apželdinimas nėra numatytas, nes būtų pažeisti galiojantys normatyviniai teisės aktai;
Informacija apie galimą teršimą labai nedideliu kiekiu statybinių atliekų, kurios galimai susidarė klojant elektros kabelį, perduota Viešosios tvarkos užtikrinimo skyriui.

Laba diena.Norim suzinoti,ar bus privatus tualetai jungiami prie miesto kanalizacijos Luokes gatveje.?Jei bus ,tada nuo kada ir kur kreiptis? Aciu.Geros dienos. Spausdinti
2019-04-09 paklausė: Elena

Laba diena,
asmuo, pageidaujantis prijungti savo nuotekų išleidimo tinklus, įrenginius prie miesto nuotekų tvarkymo infrastruktūros, turi pateikti prašymą geriamojo vandens tiekėjui ir nuotekų tvarkytojui (UAB „Telšių vandenys“) išduoti prisijungimo sąlygas ir pateikti reikalingus dokumentus. Prisijungimo tvarką ir sąlygas nustato Naujų abonentų ir vartotojų prijungimo prie geriamojo vandens tiekimo ir nuotekų tvarkymo infrastruktūros reikalavimai, patvirtinti Lietuvos Respublikos aplinkos ministro 2015 m. birželio 23 d. įsakymu Nr. D1-500 „Dėl Naujų abonentų ir vartotojų prijungimo prie geriamojo vandens tiekimo ir nuotekų tvarkymo infrastruktūros reikalavimų patvirtinimo“.

<< 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 >> 
Užduokite savo klausimą:
Pasirinkite klausimų katalogą:
Jūsų vardas:
El. pašto adresas: