Renginių kalendorius
P A T K Pn Š S
01020304050607
08091011121314
15161718192021
22232425262728
29300102030405
Lapkritis
    2021     
 

Klausimai-atsakymai
Bendrieji klausimai
Laba diena ,kur kreiptis dėl valdiškos kelio pažvyravimo prie naujų statybų,saulėtekio skg ,nes patiems kiek žinome valdiškos žemės kelių tvarkyti be leidimo negalima Spausdinti
2019-02-23 paklausė: Nerijus

Laba diena,
Saulėtekio skersgatvio Telšių mieste 2019 metais yra numatytas minimalus remontas.

Laba diena, ar yra numatomas šaligatvių, (atitinkančių reikalavimus) įrengimas Telšiuose, Klaipėdos gatvėje (kelio ruožas apytiksliai tarp namų Nr. 2 ir Nr.18)?
Šiame gatvės ruože yra plati "žalioji" zona, kurioje būtų įmanoma įrengti šaligatvius. Šiai dienai stumti vežimėlį su vaiku įmanoma tik važiuojamosios dalies kelkraščiu, o tai pakankamai pavojinga, nes eismas šioje gatvėje pakankamai intensyvus.
Spausdinti
2019-02-20 paklausė: Tomas

Laba diena,

Telšių miesto Klaipėdos gatvėje nuo Šešupės – Sukilėlių – Klaipėdos gatvių sankryžos iki Tilžės – Klaipėdos gatvių sankryžos yra parengtas pėsčiųjų tako įrengimo techninis projektas ir nupirkti rangos darbai. Pėsčiųjų tako įrengimo darbai bus atlikti 2019 metais. Įrengus pėsčiųjų taką, pėstieji tiek šviesiu, tiek tamsiu paros metu Klaipėdos gatvės dalimi vaikščios saugiai.

Sveiki,noriu paklausti ka daryti? ir kur kreiptis ? Problema yra luokes g 67 namo kiemas i kuri neimanoma ivaziuoti del labai dideliu duobiu , nama administruoja butu ukis ,bet nuvykus ten buvo pasakyta kad problema zinoma ir kad jie neturi technikos . Tai butu idomu suzinoti ka daryti ir kur laikyti automobili nors mokescius uz aplinka mokame tam paciam butu ukiui. Spausdinti
2019-02-11 paklausė: Nerijus

Laba diena,
SĮ’’ Telšių butų ūkis’’ įsipareigojo artimiausiu laiku sutvarkyti įvažiavimą į kiemą adresu Luokės g.67 Telšiai.

Laba diena,
Kas išduoda leidimus statyti kelio ženklus sodų bendrijoje. Jūsų nurodyta VĮ ,,Kelių priežiūra" sodų bendrijų kelio ženklais nesirūpina.

Petras
Spausdinti
2019-02-04 paklausė: Petras

Laba diena,
Informuojame, kad šiuo klausimu turėtumėte kreiptis į Telšių rajono savivaldybės Saugaus eismo komisijos pirmininką, kabineto Nr. 204, tel. (8 444) 56195.

Laba diena,
Ar teisėtai ir teisingai pastatyti kelio ženklai 203 (Duoti kelią) Džiugo sodų 1-oje gatvėje?
2019-01-19
Spausdinti
2019-01-19 paklausė: Petras

Laba diena,

Jūsų minėtas kelio ženklas yra įrengtas kelio juostoje pagal Kelių eismo taisykles. Priežiūrą vykdo VĮ "Kelių priežiūra". Įmonė yra informuota, pažadėjo įvertinti situaciją ir priimti reikalingą sprendimą.

Sveiki, norėčiau sužinoti kur kreiptis dėl vonios „gyvatuko" vadinamo radiatoriaus kuris mano bute nuolat yra vos vos šiltas.Kas menesi moku 12 eurų kaip ir visi Telšių gyventojai, bet ant maniškio net per naktį neišdžiūva rankšluoščiai. Esmė tame kad visuose butuose jie yra karšti kaip ir privalo būti, bet mano išskirtinis. Į butų ūkį kreipiausi daug kartų ir jau porą metų, nesenai surašiau raštiškai bet visiškas ignoravimas, jokio atsakymo. Gavau tik žodinį , kad čia viskas normalu Kas galėtų padėti išspręsti šią bėdą nes kitu atveju turėsiu papildomai kabinti elektrinį radiatorių kad vonia galutinai neišpelitų.Ačiū Spausdinti
2019-01-09 paklausė: Simona

Laba diena,
Jūsų pateiktame klausime trūksta informacijos apie tai, ar namas renovuotas, kurioje gatvėje jis stovi ir pan. Jeigu nėra įsteigtos daugiabučių namų butų savininkų bendrijos,
Jūs turėtumėte kreiptis į SĮ Telšių butų ūkis, tel. 8 444 60320, arba mobiliuoju tel. 869884544.

Laba diena,
Nesenai Birutės g. 12 namo pirmame aukšte įsigijome 3 kambarių butą. Planuojame atlikti paprastą remontą ir pašalinti vidines, vienos plytos storio sienos/pertvaras tarp tualeto ir vonios, tarp virtuvės ir svetainės. Pagal buto planą sienos/pertvaros nėra laikančios, nešančios ar atraminės. Norėtume sužinoti ar šiems darbams reikalingas gyventojų, savivaldybės leidimas/sutikimas. Namas mūrinis, 1972 m. statybos.
Spausdinti
2018-11-26 paklausė: Aurimas

Paprastojo remonto darbams vykdyti leidimai ar sutikimai nėra išduodami, jei paprastojo remonto darbais nėra keičiama pastato esančio mieste išvaizda. Įvertinti kokia numatytų vykdyti statybos darbų rūšis turėtų kvalifikuotas specialistas t. y. projektuotojas (konstrukcijų dalies).
Pagal Telšių rajono savivaldybės administracijos direktoriaus 2017 m. vasario 27 d. įsakymą Nr. A1-292 triukšmo šaltinių valdytojai, planuojantys statybos, remonto, montavimo darbus gyvenamosiose vietovėse, privalo ne vėliau kaip prieš 7 kalendorines dienas iki šių darbų pradžios raštu, paštu ar el. paštu pateikti Telšių rajono savivaldybės administracijai įsakyme patvirtintos formos pranešimą dėl planuojamų vykdyti remonto darbų.

Laba diena. 2018-11-16 vyko tarybos posėdis Nr. 14. Pirmu darbotvarkės klausimu buvo įrašyta parengto investicinio projekto kapinių Telšių r. sav., Gadūnavo sen., Džiuginėnų km, Plungės g. 57 rekonstrukcija. Koks likimas šio labai aktualaus klausimo . Ar buvo pritarta kapinių rekonstrukcijai. Spausdinti
2018-11-24 paklausė: Ina

Laba diena,

Viešojo ir privataus sektorių partnerystė
2018-11-16 Telšių rajono savivaldybės tarybos posėdyje buvo pristatytas parengtas investicijų projektas „Kapinių Telšių r. sav., Gadūnavo sen., Džiuginėnų  k., Plungės g. 57, rekonstravimas“, kurį planuojama įgyvendinti viešojo ir privataus subjektų partnerystės (toliau – VPSP) būdu.
Lietuvoje viešojo ir privataus sektorių partnerystės apibrėžimas yra nustatytas Lietuvos Respublikos investicijų įstatyme – tai valstybės arba savivaldybės institucijos ir privataus subjekto įstatymų nustatyti bendradarbiavimo būdai, kuriais valstybės arba savivaldybės institucija perduoda jos funkcijoms priskirtą veiklą privačiam subjektui, o privatus subjektas investuoja į šią veiklą ir jai vykdyti reikalingą turtą, už tai gaudamas įstatymų nustatytą atlyginimą.
Projekto įgyvendinamo etapai:
I etapas – parengtas investicinis projektas, išnagrinėta esama situacija, pateikti aktualūs problemų sprendimo būdai, iškeltas tikslas, pateikti uždaviniai, pasirinktas geriausias alternatyvos būdas.
II etapas – parengtas investicinis projektas ir partnerystės klausimynas bus teikiamas vertinimui Centrinei projektų valdymo agentūrai (toliau – CPVA), kuri pateiks išvadą. Po to išvadą turėtų pateikti savivaldybės administracijos kontrolierius. Telšių rajono savivaldybės taryba turėtų priimti sprendimą dėl projekto „Kapinių Telšių r. sav., Gadūnavo sen., Džiuginėnų  k., Plungės g. 57, rekonstravimas“ įgyvendinimo VPSP būdu.
III etapas – bus rengiami viešųjų pirkimų dokumentai, kuriuos teiksime vertinti CPVA ir Finansų ministerijai. Gavus išvadas, dokumentai bus teikiami vertinti savivaldybės kontrolieriui. Savivaldybės kontrolierius turėtų pateikti išvadą.  Telšių rajono savivaldybės taryba turėtų priimti sprendimą dėl partnerystės sutarties pasirašymo.
IV etapas – bus pasirašoma VPSP sutartis ir pradėti infrastruktūros kūrimo darbai bei teikiamos paslaugos.
Informuojame, kad šiuo metu yra įgyvendintas tik I etapas: parengtas investicinis projektas ir pristatytas visuomenei. Tolimesnėje eigoje turėtų būti įgyvendinti II, III ir IV etapai.

 

Laba diena,
Norėčiau sužinoti, kas yra atsakingas už Degaičių km. gatvių priežiūrą, konkrečiai kalbu apie Parko gatvę...Šiuo metu jos būklė tokia, kad mes, važiuodami ja, žalojame savo transporto priemones. Jeigu šios gatvės nesiteikia niekas tvarkyti, gal mes galime automobilių remonto išlaidas pateikti už tai atsakingam asmeniui ir jos bus apmokėtos...
Spausdinti
2018-11-20 paklausė: Loreta

Laba diena,

Už vietinės reikšmės kelių priežiūrą yra atsakinga savivaldybės administracija. Per paskutiniuosius keletą metų Degaičių k.  yra naujai asfaltuotos Ežero g., dalis Parko g., Anulėnų g. Savivaldybė negali vien Degaičiams  skirti visų gaunamų lėšų. Vien Telšių m. yra 19 km neasfaltuotų gatvių. Parko g. dalį nuo Tryškių g. iki Anulėnų g. numatome remontuoti 2020 m. 2019 m. numatyta parengti gatvės kapitalinio remonto darbų techninį projektą.

Sveiki,kada bus valomas Durdino upelis Plunges gatveje? Spausdinti
2018-11-04 paklausė: jovita
Laba diena,
valyti Durbinio upelį artimiausiais metais nenumatoma. Bus vykdomi kasdieniniai priežiūros darbai (šiukšlių surinkimas ir pan.).
<< 1 2 3 4 5 6 7 8 9 ... 52 >> 
Užduokite savo klausimą:
Pasirinkite klausimų katalogą:
Jūsų vardas:
El. pašto adresas: