DALYVAUJAMASIS BIUDŽETAS

 .

 

 

 

Renginių kalendorius
P A T K Pn Š S
01020304050607
08091011121314
15161718192021
22232425262728
Vasaris
    2021     

 

Klausimai-atsakymai
Bendrieji klausimai
Laba diena, kodėl iki šiol niekur nėra paskelbta, kad kaimo gyventojai gali gauti nemokamai konteinerius atliekų kompostavimui? Mažeikių r.sav. tinklalapyje yra pranešimas.Laukiame viešos informacijos. O gal ji taip paslėpta, kad rasti neįmanoma? Spausdinti
2012-04-12
Skelbimas apie planuojamus dalinti konteinerius yra pagrindinio puslapio Aplinkosaugos straipsnių skiltyje.

Laba diena,

Norėčiau sužinoti, kas atsakingas už vandens kokybę Buožėnų k. (Telšių r.) Buožėnuose vartoti vandenį tiesiai iš krano neįmanoma (pilnas rūdžių, juodulių, dvokia). Kur reikia kreiptis? "Telšių vandenys" nereaguoja-sako, kad toks vanduo išgaunamas iš požeminių vandenų. Tačiau klausimas-kodėl "Telšių vandenims" turime mokėti kaip už gerą vandenį (tokį, kokį vartoja Telšių miesto gyventojai), o gėrimui vandenį pirkti iš parduotuvės?
Spausdinti
2012-04-10
Už geriamojo vandens kokybę atsako UAB „Telšių vandenys“. Kiekvienas artezinio vandens klodas yra specifinis, jo fizikiniai-cheminiai rodikliai skiriasi. Buožėnuose vanduo yra apdorojamas filtruose, jo kokybę yra stengiamasi palaikyti gerą, jeigu pasitaiko kažkokių nesklandumų, jie skubiai šalinami. UAB „Telšių vandenys“ ieško galimybės geriamąjį vandenį išgauti kokybiškesnį, tam tikslui šiais metais bus vykdomos techninės priemonės.
Sveiki,

Š.m. gegužės 12 d.Tryškiams, Telšių rajonas bus 500 metų, mano žiniomis bus organizuojama didžiulė šventė.Norėčiau sužinoti, kur kreiptis dėl leidimo prekiauti šventės metu.

Pagarbiai
Alma Gricienė
Spausdinti
2012-04-08
Laba diena. Jei norite prekiauti suvenyrais, dėl vienkartinio leidimo prekybai reikia kreiptis į seniūniją. Jei ketinate prekiauti alkoholiu, tuomet atvykite į Telšių rajono savivaldybės administraciją ir parašykite prašymą vienkartinei licencijai prekybai alkoholiu gauti.
laba diena noriu paklausti kokiomis dienomis yra mokamos socialines pasalpos? Spausdinti
2012-04-03
Pagal sutartis, sudarytas su Socialinių paslaugų priežiūros departamentu prie Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos, pinigus socialinėms išmokoms mokėti turime gauti iki kiekvieno mėnesio 15 dienos. Paprastai pinigai pervedami anksčiau. Šalpos išmokos išmokamos kiekvieno mėnesio 8-10 dienomis, išmokos vaikams - 10-12 d., socialinės pašalpos - 8-10 d.
Laba diena. Noretume parduoti buta savivaldybei. Stoties 16 name. Gal galetumete pasakyti koks procesas ir kur kreiptis? Spausdinti
2012-04-03

Savivaldybė gyvenamąsias patalpas perka, kai tam tikslui gauna lėšų iš LR Vyriausybės. Šiemet šiam tikslui Telšių rajono savivaldybė lėšų dar negavo, ar gaus, - dar neaišku, paprastai savivaldybės apie gautas lėšas sužino birželio-liepos mėnesiais. Gavus lėšas, skelbiamas pirkimo konkursas, nes savivaldybė gyvenamąsias patalpas gali pirkti tik konkurso būdu. Visa informacija apie pirkimo konkursą skelbiama rajoninėje spaudoje.

Laba diena. Norėčiau paklausti kodėl Varnių sen. Seniūnas nesiima jokių priemonių Varnių m. Kalno gatvei sutvarkyti. Ši gatvė jau greit taps nebe pravažiuojama. Kiek katrų buvo žodžiu kreiptasi į Varnių seniūną ir jo pavaduotoją J. Rupulį tačiau pastarieji mesima jokių priemonių šiai gatvei sutvarkyti. Tai yra elementariai išsimušusias gilias duobes nors užpilti žyru. Šią gatvę vieną kartą per metus nulygina greideriu, o po šio lyginimo praėjus kelioms dienom vėl išsimuša duobės. Paklausus J. Rupulio kodėl negalima normaliai, nors pačiom mažiausioms sąnaudom sutvarkyti šią gatvę, ar dėl nemokšiškumo ar dėl nenoro J. Rupuliui iškyla visokių problemų tai jam per šlapia, tai netoks metų laikas, tai jam trūksta pinigų iš savivaldybės gatvės tvarkymui. Niekas neprašo gerbiamų minėtų valstybės tarnautojų šią gatvę iškloti asfalto danga, bet nors elementariai užtaisyti duobes. Tam nemanau, kad reikia milijoninių lėšų.Reikia tik noro truputį supratimo.Man kaip mokesčių mokėtojui, kurio pajamų mokestis atitenka Telšių savivaldybei pikta, kad turiu važiuodamas tokia gatve, laužyti savo asmeninį turtą. Taip pat pikta, kad metų metais negalima išspręsi šios problemos, juk ši gatvė yra ne kur kitur, kaip pačiame seniūnijos centre. Manau, kad Varnių seniūnui ir jo pavaduotojui reikėtu mažiau daryti politinę karjerą seniūnijos lėšų sąskaita rengiant visokius renginius, o visų pirma sutvarkyti savo seniūniją. Kaip pavyzdį galiu pasakyti, kad šią žiemą nepravažiuojamas duobes šioje gatvėje bandė taisyti, kastuvais primesdami į jas sniego. Kam iš minėtų valstybės tarnautojų buvo kilusi ši originali idėja negaliu pasakyti, tačiau tai išmoninga ir nieko nekainuoja.Iš šitokių veiksmų galima spręsti apie Varnių seniūnijai vadovaujančių valstybės tarnautojų kompetenciją. Prašau, pagalbos sprendžiant šią problemą, kad
būtų sutvarkyta ši gatvė. Jei yra galima Telšių miesto gatves kas keli metai, kloti vis naujas trinkeles, o kodėl nėra galima provincijos gatvei patvarkyti Telšių savivaldybės pagalba, įkvėpti noro minėtiems valstybės tarnautojams tai padaryti.Be to būtų malonu, kad patys Telšių savivaldybės valstybės tarnautojai atvyktų ir įsitikintu, kaip šiuo metu atrodo minėta gatvė nes Varnių seniūnas ir jo pavaduotojas stenkis įtikinti, kad čia nėra jokios problemos.
Spausdinti
2012-04-03
Varnių miesto Kalno gatvė iš esmės bus remontuojama tuomet, kada bus paklotos vandentiekio ir nuotekų tinklų magistralės. Šių metų rajono biudžete šios gatvės remontui lėšų nėra numatyta.
Kur Telšiių mieste kreiptis dėl gyvenamosios vietos deklaracijos? Spausdinti
2012-04-02
Kreipkitės į Telšių miesto seniūniją.
laba diena noreciau suzinoti kiek laiko uztrunka susitvarkyti dokumentus del vasaros vaiko globos Spausdinti
2012-03-31

Jūs klausdamas (-ma) dėl dokumentų sutvarkymo trukmės, dėl vasaros vaiko globos, turbūt turėjote omenyje dėl institucijoje globojamo (rūpinamo) vaiko išleidimo laikinai svečiuotis tvarkos. Šiuo klausimu Jums reikia kreiptis į savo gyvenamosios vietos Vaiko teisių apsaugos skyrių, jeigu gyvenate Telšių rajone, tai į Telšių rajono Vaiko teisių apsaugos skyrių, adresu: Karaliaus Mindaugo g. 36, Telšiai, (II a. 210 kab.), tel. 60125 dėl išsamesnės informacijos.

  Paaiškiname, kad fizinis asmuo norėdamas laikinai priimti svečiuotis į savo šeimą institucijoje globojamą vaiką pateikia Vaiko teisių apsaugos skyriui šiuos dokumentus:

  • rašytinį prašymą dėl vaiko išleidimo laikinai svečiuotis;
  • asmens tapatybę patvirtinančio dokumento kopiją;
  • pagal apskaitos formą Nr. 046/a išduotą „Medicininį pažymėjimą“, patvirtintą sveikatos apsaugos ministro 1993 m. gruodžio 22 d. įsakymu Nr. 507 (Žin., 1993, Nr. 74-1400).

 

   Vaiko teisių apsaugos skyrius, gavęs dokumentus, per 30 kalendorinių dienų nuo prašymo dėl vaiko išleidimo laikinai svečiuotis pateikimo dienos Vaiko teisių apsaugos skyriui, įvertina padėtį, užklausia dėl asmens teistumo, ištiria asmens buities ir gyvenimo sąlygas, išsiaiškina kartu gyvenančių asmenų nuomones, bendradarbiaudamas su atestuotais socialiniais darbuotojais išsiaiškina, ar fizinis asmuo tinkamas ir ar gali priimti vaiką laikinai svečiuotis, surašo išvadą.

Sveiki, norėjau paklausti kiek maždaug šiuo metu Telšiuose yra užregistruotą benamių ir pagyvenusių žmonių? Su kokiomis organizacijomis bendradarbiaujate, būtent bandydami mažinti benamių skaičių, padėti pagyvenusiems žmonėms, iš kur gaunate tam lėšų? Spausdinti
2012-03-31
2012-01-12 buvo užregistruoti 2226 asmenys, kurie gyvenamąją vietą deklaravo Telšių rajono savivaldybėje, tai yra neturėjo konkretaus adreso, iš jų tik 22 asmenys 2011 metais kreipėsi į nakvynės namus dėl laikino apnakvindinimo paslaugos suteikimo. Dėl asmenų apgyvendinimo nakvynės namuose bendradarbiaujama su Telšių socialinių paslaugų centru, kuriam ir priklauso Telšių nakvynės namai. Laikino apnakvindinimo paslaugos teikimas finansuojamas iš Telšių rajono savivaldybės biudžeto lėšų. Telšių rajone yra 10626 pensinio amžiaus asmenys.
kiek sia savaite mire xmoniu iskaitant ir sekmadieni
Spausdinti
2012-03-30
Laba diena. Kiek mirė žmonių per savaitę negalime pasakyti, o nuo 2012-03-25 iki 2012-04-01 rajone įregistruota 14 mirčių.
<< 1 ... 45 46 47 48 49 50 51 52 >> 
Užduokite savo klausimą:
Pasirinkite klausimų katalogą:
Jūsų vardas:
El. pašto adresas: