Renginių kalendorius
P A T K Pn Š S
27282930010203
04050607080910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
Spalis
    2021     
 

Klausimai-atsakymai
--Aukščiausias katalogas--
Laba diena, kur kreiptis sužinoti ar galima griauti siena bute? Spausdinti
2019-10-02 paklausė: Lina

Laba diena, kreiptis reikėtų į Telšių rajono savivaldybės Architektūros skyrių. Priėmimas antradieniais 09.00 - 12.00val., ketvirtadieniais 15.00 - 17.00val. 109 kabinetas.

Noriu paklausti, lb seniai sprendziamas klausimas, bet nieks nieko nedaro 😉 kam priklauso kelias Telsiai Luoke, labai norim, visu vazinejanciu mokytoju ir Luokes bendruomenes, vardu paprasyt, ar nera galimybes nubrezt ant kelio baltos linijos. Ateina ruduo, labai prastai matosi tamsiu paros metu, kur reik vaziuot. Ačiū Spausdinti
2019-08-17 paklausė: Asta

Laba diena,Valstybinės reikšmės rajoninis kelias Nr. 4605 Viešvėnai-Luokė-Upyna-Dirvonėnai nuosavybės teise priklauso Lietuvos automobilių kelių direkcijai prie susisiekimo ministerijos (toliau – Direkcija), kuri prižiūri minėtą kelią. 2017 metais buvo persiųstas Luokės bendruomenės prašymas atlikti minėto kelio horizontalųjį ženklinimą, tačiau nei 2017 nei paskesniais metais pažadas nebuvo tesėtas.

Laba diena.Aš norėčiau pakomentuot- tur būt daugelis telšiškių Norfos parduotuvės koridoriuje sutinka tokį kapišoną užsimaukšlinusį benamį( turbūt), kuris ten trinasi per dienas.Kartą jį teko stebėt pro mašinos langą......krapštosi ir kasosi,kad net per atstumą pačiam kailis pradeda niežtėt.Tai utėlių užkratas, kuris barsto tuos gyvius Norfoj... ir dar teko matyt tą patį pilietį sėdint autobusų stotelėj prie IKI ir besikasantį.Ar yra kokių nors priemonių ir kas tai turėtų padaryt, kad utėlės toliau nebūtų platinamos. ? Spausdinti
2019-08-14 paklausė: RIMA

Laba diena. Jei žmogus nepažeidžia viešosios tvarkos nėra pagrindo jį stabdyti ir tikrinti jo sveikatos. Prekybos centruose yra apsauga kuri ir turėtų imtis priemonių.

Sveiki. Norejau paklausti iki kelintos valandos galima kelti triuksma daugiabuciuose darant remonta?
Spausdinti
2019-08-13 paklausė: Mindaugas

Laba diena, vakaro  metu (nuo 19 val. iki 22 val.) ir nakties metu (nuo 22 val. iki 7 val.)  gyvenamosiose patalpose, įmonėse, įstaigose ar organizacijose, kai tai trikdo asmenų ramybę, poilsį ar darbą triukšmas draudžiamas. Tai nuo 19.00 val. iki 07.00 val. triukšmas gyvenamosiose patalpose draudžiamas, remonto darbai nekeliantys triukšmo gali būti atliekami (tapetavimas, dažymas). Apie remonto darbus gyvenamosiose patalpose nustatyta tvarka turi būti informuota savivaldybės administracija.

Sveiki norejau paklausti kada žadamos atvėsti miesto vandens ir nuotekų tinklai i paezere tiksliau Isdegos Pušies Gatvė? Spausdinti
2019-08-06 paklausė: Vytautas

Laba diena, šiame ES paramos (2014-2020) laikotarpyje toks projektas nenumatytas.

Sveiki,kada rekonstruosit Respublikos gatve? Spausdinti
2019-07-31 paklausė: saulius
Laba diena,
Telšių miesto Respublikos gatvės rekonstravimo darbų pradžia bus paskelbta savivaldybės tinklalapyje.
Sveiki,kada leisit autobusu parkui pirkti naujesniu autobusu,nes i kaimus vaziuoja tokie kibirai kad gali per grindis iskristi.? Spausdinti
2019-07-05 paklausė: saulius

Laba diena,

UAB Telšių autobusų parkui ši problema yra gerai žinoma. Per 2019 m. yra suplanuotos įsigyti 5-6 transporto priemonės, ko pasėkoje pagerės teikiamų paslaugų kokybė.

Laba diena.Kas pas jus savivaldybėje atsakingas už renginių kalendorių?Jame aiškiai parašyta,kad Rainių žudynių metinių minėjimas vyks birželio 23 dieną 19 val.O renginys kada įvyko?Susirinko giminė..ir taip sakant palikom be nieko. Gerbiamieji jau nebe pirmą kartą lipat ant to pačio grėblio....jei pasikeičia renginio laikas...tai malonėkit tai padaryti savo informacinėje lentelėje.Ir metinės kokios parašytos.... Spausdinti
2019-06-24 paklausė: RIMA
Laba diena,
 
dėl susiklosčiusių techninių bei žmogiškojo faktoriaus aplinkybių Telšių rajono savivaldybės svetainėje papildomai atsiųsta informacija apie renginį nebuvo atnaujinta. Telšių rajono savivaldybė suvokdama svarbą paminėti šitą visiems ypatingą datą, kasmet organizuoja renginį ir tikslas yra, kad žinia apie tai būtų tikslingai nukreipta.
Atsiprašome už sukeltus nepatogumus, prisiimame atsakomybę ir pasistengsime ateityje išvengti panašių situacijų.
Sveiki ar yra kokia finansine parama gyventojui norinčiam prisijungti prie miesto geriamo vandens ir nuotekų. objektas pačiame miesto centre. Ačiū Spausdinti
2019-06-20 paklausė: Martynas

Laba diena,

tokios paramos nėra. Jeigu asmuo yra socialiai remtinas, galima būtų kreiptis į savivaldybės administracijos Socialinės paramos ir rūpybos skyrių dėl vienkartinės paramos skyrimo, bet garantijų, kad tokia parama būtų skirta, nėra.
Patikslinu informaciją dėl ankstesnio klausimo "Laba diena, kodėl mokiniams važiuojantiems iš kaimiškų teritorijų į Telšių muzikos mokyklą po pietų ir grįžtant vakare (muzikos mokyklos išduotas mokinio pažymėjimas yra), autobusų vairuotojai (autobusai Telšių) netaiko nuolaidų? O gal jos nepriklauso?"
2019-05-24
Laba diena,

prašytume patikslinti iš kokios vietovės ir kokiu maršrutu važiuoja mokiniai.

Mokiniai važiuoja iš Žarėnų į Telšių muzikos mokyklą maršruto autobusu Telšiai – Žarėnai per Lauko Sodą-Telšiai arba kito maršruto autobusu Kaunas-Telšiai. Nuolaidos netaiko ir autobuse maršrutu Šilutė - Mažiekiai (važiuoja pro Žarėnus į Telšius).
Spausdinti
2019-06-06 paklausė: Darius
Laba diena,
savivaldybė, kurios teritorijoje yra švietimo įstaigos, kompensuoja  visas važiavimo išlaidas kaimuose gyvenantiems bendrojo ugdymo mokyklų ir neformaliojo vaikų švietimo įstaigų mokiniams, šių mokyklų ar įstaigų darbo dienomis važiavusiems į mokyklą ar įstaigą iki 40 km ir atgal mokinio pažymėjime nurodytu maršrutu vietinio (priemiestinio) reguliaraus susisiekimo autobusais, tolimojo reguliaraus susisiekimo autobusais. Neformaliojo vaikų švietimo įstaigų mokiniams ši lengvata taikoma ir ne darbo dienomis. Apie šitą atvejį yra pranešta Telšių autobusų parkui.
<< 1 2 3 4 5 6 7 8 9 ... 11 >> 
Užduokite savo klausimą:
Pasirinkite klausimų katalogą:
Jūsų vardas:
El. pašto adresas: