Renginių kalendorius
P A T K Pn Š S
01020304050607
08091011121314
15161718192021
22232425262728
29300102030405
Lapkritis
    2021     
 

Klausimai-atsakymai
Bendrieji klausimai
Sveiki. Turiu problemą su TRATC ,dėl įmokų. Kur kada galiu jų darbuotoją rasti. Telefenu jiems priskambinti neįmanoma. Ačiū Spausdinti
2019-07-31 paklausė: Lina
Laba diena,
TRATC rinkliavos skyrius:
Vedėjas
Tel.: 8 448 500 43

Mob.: 8 685 533 90
El. paštas: antanasvais@gmail.com
Rinkliavos skyriaus konsultantė
Telšių r. sav.

Tel.: 8 448 547 14
El. paštas: jovita.saudargiene@tratc.lt
Atliekų tvarkymo specialistė kontrolierė Telšių rajone
Turgaus a. 7 Telšiai
Tel.: 8 448 547 14
Mob.: 8 685 637 51
El. paštas: rasa.varpucianskiene@tratc.lt
Laba diena,

Noriu paklaust, kiek kartų per metus galiu nuvežt atliekų į Gaudikaičių atliekų surinkimo aikštelę? Situacija tokia, kad tvarkėmės tėvų butą ir susidarė baldų, drabužių, tekstilės atliekų. Nuvykus į atliekų aikštelę antrą kartą, mums pasakė, jog iš namų ūkio paimama tik vienąkart metuose. Kur tai parašyta? O dėl drabužių, tekstilės radau informaciją, kad 20 kg. Ar per metus? Ar per vieną kartą? Nes mums teigė, vienąkart. Kur yra aiškiai išdėstyta tvarka šioje surinkimo aikštelėje?
Pagarbiai, Brigita
Spausdinti
2019-07-13 paklausė: Brigita
Laba diena,
minėtą aikštelę administruoja UAB „Telšių regiono atliekų tvarkymo centras“, telefonas pasiteiravimui - 8 448 50043.
Laba diena,
Kreipiausi į į jūsų įstaigą, norėjau pasikonsultuoti apie tai, kur reikia kreiptis, kokius dokumentus pildyti, jei negausiu dekretinių išmokų. Jūsų darbuotoja, atsakė, jog nieko negausiu, tik vaiko pinigus 50 EURŲ ir vienkartinę išmoką. Paklausus ar tik tiek per vaiko priežiūros metus įmanoma gauti, nes pati dirbu tačiau man trūksta 1 mėnesio ,kad gaučiau dekreto išmoką, jūsų darbuotoja pradėjo klausinėti ar mano vaikas iš vis tėtį turės ir kam tada vyras jei manęs negalės išlaikyti su vaiku ir kad nesu vargšė, tad išgyvensiu. Tai, galbūt laikas jūsų darbuotojai pailsėti, pasimokyti kultūros kaip bendrauti su žmonėmis atvykusiems konsultacijos, nes jos, aš, išmokų neprašiau, paprašiau paaiškinti ir papasakoti kaip įmanoma pagerinti man šią susiklosčiusią situaciją. Grįšiu dar kart konsultacijai, tačiau sulaukus dar kart tokios konsultacijos ,po kurios besilaukdama išėjau apsiašarojusi nuo jūsų darbuotojos tono ir bendravimo, tikrai nepatingėsiu kreiptis į atsakingus asmenis dėl tokio elgesio.
Spausdinti
2019-07-04 paklausė: Severina

Laba diena,

vienkartinė išmoka nėščiai moteriai skiriama, jei moteris yra Lietuvos Respublikoje nuolat gyvenantis asmuo ir dėl išmokos kreipėsi ne vėliau kaip per 12 mėnesių nuo dienos, kurią moteriai buvo likę 70 kalendorinių dienų iki numatomos gimdymo datos.

Kreipiantis dėl vienkartinės išmokos nėščiai moteriai, sprendimas dėl išmokos skyrimo priimamas per 10 darbo dienų.

Dokumentai, reikalingi išmokai gauti, pateikiami atsižvelgiant į aplinkybes:

  1. asmens tapatybę patvirtinantis dokumentas;
  2. prašymas išmokai gauti;
  3. sveikatos priežiūros įstaigos išduota pažyma apie nėštumą;
  4. „Sodros“ teritorinio skyriaus informacija, kad moteriai nėra paskirta ir nebus nemokama motinystės pašalpa. (Moteris raštu kreipiasi į Sodrą dėl motinystės pašalpos. Neigiamas sprendimas pateikiamas Socialinės paramos ir rūpybos skyriui arba kaimiškajai seniūnijai).
Dėl išmokos reikia kreiptis į deklaruotos gyvenamosios vietos savivaldybę. Prašymą taip pat galima užpildyti internetu, per el. valdžios vartus (save identifikavus per internetinę bankininkystę, su elektroniniu arba mobiliuoju parašu).
Laba diena,
pagal vyriausybės 2019 m. vasario 13 d nutarimo Nr. 145 pakeitimą valstybinės žemės sklypų pardavimą mėgėjų sodo teritorijoje taisykles, patvirtintas 2004 11 15 nutarimu Nr. 1443, soduose galima įsigyti įsiterpusios valstybinės žemės.
Mano sodas yra "Lauko Ramunės" sodų bendrijoje, norėčiau įsigyti likusią tvenkinio dalį įsiterpusią tarp privačių žemės sklypų prie kurių neįmanoma suprojektuoti jokio privažiuojamojo kelio.
Norėčiau sužinoti kur visų pirmiausia kreiptis su prašymu, nes pagal 2018 m. lapkričio 7 d. nutarimą Nr. 1123 iš Viešvėnų sen. Paežerės kaimo patekome į Telšių miesto teritoriją.
Spausdinti
2019-05-14 paklausė: Irena

Laba diena,

šiuo klausimu turite kreiptis į Nacionalinės žemės tarnybos prie Žemės ūkio ministerijos Telšių skyrių, adresu Respublikos g. 32, Telšiai.

Laba diena.Gyvenu Rambyno G.Nr..14A name.Kada bus užtaisomos duobės namo kieme, nes ir traktorius ten greit nebepravažiuos.Kas atsakingas-administruoja šiuos darbus?
paklausė Nijolė
Spausdinti
2019-04-24 paklausė: Nijolė

Laba diena,
namų kiemų remontu rūpinasi namo gyventojai.
Jei yra gyventojų noras kapitaliai susitvarkyti kiemą yra galimybė kreiptis į savivaldybės administraciją. 2016 m. rugsėjo 29  d. Telšių rajono savivaldybės tarybos sprendimu Nr. T1-338 “Dėl Telšių rajono savivaldybės susisiekimo komunikacijų ir jų inžinerinių tinklų prie daugiabučių gyvenamųjų namų statybos, rekonstravimo ir remonto, dalyvaujant fiziniams ir juridiniams asmenims, tvarkos aprašo patvirtinimo” buvo patvirtinta tvarka, kurioje yra išsamiai pateikti žingsniai, ką reikalinga atlikti prašant Telšių rajono savivaldybės prisidėjimo prie kiemo infrastruktūros bei nurodytos sąlygos dėl finansavimo dydžio ir kitų įsipareigojimų.
Sprendimas yra viešas ir visiems prieinamas el. adresu:

http://www.lrs.lt/pls/proj/dokpaieska.showdoc_l?p_id=1181298&p_org=1058&p_fix=y&p_gov=n

Laba diena,
Ar galima įmonės skelbimus kabinti ant mieste esančių skelbimo lentų, ar tam reikalingas specialus leidimas?
Spausdinti
2019-04-01 paklausė: Kristina

Laba diena,
Ant skelbimų lentų skelbimus kabinti galima ir tam leidimo nereikia.

Laba diena,
Ar įmanoma jauniems verslininkams gauti kompensaciją už išorinę iškabą? Kur turėtumėme kreiptis?
Spausdinti
2019-04-01 paklausė: Dovydas

Laba diena,
Dėl smulkesnės informacijos reikėtų kreiptis į Telšių rajono savivaldybės administracijos Ekonomikos ir turto valdymo skyriaus vyriausiąją specialistę Zitą Simaitienę, telefonas pasiteiravimui 8 444 56183.

Sveiki noriu pasiteirauti ar būtų įmanoma gauti iš savivaldybės 20 procentų būstui įsigyti mes neturim pradinio įnašo norim įsigyti didesni būstą nes dabar 4 asmenys gyvenam vieno kambario bute norėtumėm imti paskolą butui 2 3 kambarių o visur reikalauja pradinio įnašo vyrui 40 m o man 34 turim savo vieno kambario butą. Ar yra galimybiu Spausdinti
2019-03-15 paklausė: Roma

Laba diena,
parama jaunoms šeimoms, planuojančioms įsigyti pirmąjį būstą, teikiama, vadovaujantis LR paramos būstui įsigyti ar išsinuomoti įstatymu bei LR finansinės paskatos pirmąjį būstą įsigyjančioms jaunoms šeimoms įstatymą.
Minėtuose įstatymuose yra nustatyta, kad jauna šeima laikoma tokia šeima, kurioje kiekvienas iš sutuoktinių yra ne vyresni kaip 35 metų.
Kadangi Jūsų vyras yra 40 m. amžiaus, parama pagal šiuos įstatymus Jūsų šeimai negali būti teikiama.

laba diena norriu paklausti kur reikia kreiptis ir kur parasyti prasyma galbut elektroninio pasto adresa galite pasakyt. del kaimo gyvenvietes saugaus eismo uztikrinimui. Noretume paprasyti kad per gyvenviete butu nutiestas gulintis policininkas, kadangi ne visi vairutojai laikosi keliu eismo taisykliu ir per gyvenviete vaziuoja neleistinu greiciu. Noretume uzbegti nelaimems uz akiu. aciu Spausdinti
2019-03-05 paklausė: Viktorija

Laba diena,
Saugaus eismo užtikrinimo klausimais gyventojai turėtų kreiptis raštu į Telšių rajono savivaldybės saugaus eismo komisiją. Daugiau informacijos galime pateikti tel. 8 444 54761.

Norėčiau informacijos kaip daugiabučių namų gyventojai galėtų susitvarkyti namų kiemų dangas, čia konkretus pavyzdys Muziejaus 16, 18, 18a. Ir įvažiuojant į bendrą keturių daugiabučių namų kiemą stovi eismą ribojantis ženklas, gal patikslinti jo leidimą patvirtinanti dokumentą ir ką siūlote tokiu atveju daryti gyventojams. Ačiū Spausdinti
2019-03-05 paklausė: ERIKA

Laba diena,
Telšių rajono savivaldybės administracija yra paruošusi viešosios infrastruktūros prie daugiabučių gyvenamųjų namų Dariaus ir Girėno gatvės kvartalo, S. Daukanto ir Sedos gatvių kvartalo bei Šviesos gatvės Telšių mieste (kiemų) sutvarkymo projektinius pasiūlymus. Pasiūlymuose numatyta mašinų stovėjimo ir vaikų žaidimo aikštelių, pėsčiųjų takų, apšvietimo, poilsio zonų ir želdynių įrengimas. Savo kiemus gyventojai gali tvarkytis savo lėšomis kompleksiškai bendru sutarimu. Galimas Savivaldybės prisidėjimas iki 50 procentų biudžeto lėšų, jei kiemų komplekse renovuoti arba renovuojami visi gyvenamieji namai arba iki 30 procentų kvartalo ar gatvės komplekse dalinai renovuotiems namams, bet ne daugiau kaip 10 000 eurų kompleksiniam kiemo sutvarkymui. Gyventojams ruošti papildomų dokumentų statybos darbams atlikti nereikės, reikalingos tik derinimo procedūros. Muziejaus gatvės 16, 18 ir 18a namų kiemams tvarkyti projektiniai pasiūlymai neparuošti .Gyventojai galėtų kreiptis raštu į Savivaldybės Merą su prašymu, kad šis klausimas būtų svarstomas savivaldybės Taryboje.
Informaciją apie tai, ar duotas Saugaus eismo komisijos pritarimas kelio ženklo įrengimui, pateiksime vėliau.

<< 1 2 3 4 5 6 7 8 ... 52 >> 
Užduokite savo klausimą:
Pasirinkite klausimų katalogą:
Jūsų vardas:
El. pašto adresas: