Renginių kalendorius
P A T K Pn Š S
01020304050607
08091011121314
15161718192021
22232425262728
29300102030405
Lapkritis
    2021     
 

Klausimai-atsakymai
--Aukščiausias katalogas--
Laba diena,
kur reikia kreiptis ir kokių dokumentų reikia, dėl pėsčiųjų perėjos Telšių m. ( Aguonų g. ir K. Mindaugo g. sankryžoje) ar pėsčiųjų šviesoforo ( Sedos g. ir K.Mindaugo g. sankryžoje) įrengimo? Kadangi mokiniams, geležinkelio st. darbuotojams, bei kitiems aplinkiniams gyventojams kyla keblumų iš Aguonų g. pereinant į kitą K. Mindaugo g. pusę- vieni eina tiesiog per kelią kai nėra pravažiuojančių transporto priemonių, kiti vadovaujasi Sedos g. ir K.Mindaugo g. sankryžoje esančiu transporto šviesoforu. O kadangi pravažiuojančio transporto srautas yra didelis, tai perėjimas iš Aguonų g. per K.Mindaugo g. sudaro nemažai kėblumų. Būtų labai naudinga išspręsti šią problemą įrengiant pėsčiųjų perėją ar pėsčiųjų šviesoforą.
Pagarbiai,
Svetlana Bičevaja
2017-07-2
Spausdinti
2017-07-24 paklausė: Svetlana Bičevajs

Laba diena,

kreipkitės Į Saugaus eismo komisiją parašydami prašymą. Jei kyla klausimų dėl prašymo pateikimo, skambinkite telefonu 8 444 56195.

Laba diena, esam nesusituoke turim jau viena vaika beveik 5 metu ir laukuosi antro. Ar noredami susituokti irgi gautume laukti menesi laiko nuo prasimo pateikimo susituokti? Spausdinti
2017-07-19 paklausė: Simona blankaite
Laba diena,
 paduodant prašymus santuokos registravimui, pateikite nustatytos formos gydytojo pažymą ir santuoką galėsite registruoti  po 14 dienų.
laba diena noreciau suzynoti kada bus pradeti projekto darbai telsiu mieste parko 11 namo nes negaliu isiteisinti buto yra padaryta registro klaida ir senasis projektas negalioja aciu Spausdinti
2017-07-15 paklausė: svetlana kazlauskiene

Laba diena,

  minimas projektas rengiamas sistemoje www.zpdris.lt, projekto Nr. ZSFP-27016. Šiuo metu vyksta derinimas su institucijomis. Tolimesnius veiksmus galite sekti minėtoje sistemoje.

Sveiki,
Ruošiuosi atvykti į Telšius su elektriniu aytomobiliu, kur galėčiau pasikrauti savo elektromobilį?
Dėkinga už atsakymą

Su pagarba
Daiva
Spausdinti
2017-07-11 paklausė: Daiva

Laba diena,

 Telšiuose elektromobilių įkrovimo stotelių nėra įrengta. Vyksta pasirengimas jų diegimui, jas numatoma įrengti 2018 metų pabaigoje – 2019 metų pradžioje.

Laba diena
Rūšiuoju visas atliekas (išplaunu visą plastikinę tarą, naudoju vandenį), maisto atliekas kompostuoju sode, į bendrą šiukšlinę nelieką ką mesti, ji pas mane tuščia. Tiesa kiek žinau Vokietijoje plastiką ,popierių rūšiuotą veža nemokamai.
Kodėl aš turiu mokėti tokius didelius mokesčius už šiukšlių išvežimą.
Spausdinti
2017-07-10 paklausė: nijolė

Laba diena,

  Lietuvos Respublikos Vyriausybė 2013 m. liepos 24 d. nutarimu Nr. 711 „Dėl Vietinės rinkliavos ar kitos įmokos už komunalinių atliekų surinkimą iš atliekų turėtojų ir atliekų tvarkymą dydžio nustatymo taisyklių patvirtinimo“ (nauja redakcija, patvirtinta Lietuvos Respublikos Vyriausybės 2016 m. balandžio 20 d. nutarimu Nr. 384) patvirtino vietinės rinkliavos ar kitos įmokos už komunalinių atliekų surinkimą iš atliekų turėtojų ir atliekų tvarkymą dydžio nustatymo taisykles  (toliau – Taisyklės),  kuriomis rekomendavo savivaldybėms vadovautis rengiant mokesčių už komunalinių atliekų tvarkymą apskaičiavimą.Vienas iš Taisyklių tikslų – nustatyti dvinarę rinkliavą, susidedančią iš pastoviosios ir kintamosios dalių. Pastoviosios įmokos dydis nustatytas toks, kad padengtų pastoviąsias sąnaudas. Kintamosios įmokos dydis nustatytas toks, kad padengtų kintamąsias sąnaudas. Didelę dalį atliekų sutvarkymo kainos sudaro pastoviosios sąnaudos skiriamos atliekų tvarkymo infrastruktūros išlaikymui ir plėtrai (atliekų sąvartyno, atliekų apdorojimo įrenginių, didelių gabaritų atliekų surinkimo aikštelės, kompostavimo aikštelės eksploatacijos sąnaudos; uždarytų sąvartynų priežiūros po uždarymo sąnaudos; vietinės rinkliavos administravimo sąnaudos, tame tarpe naujų programų įdiegimas; administracinės sąnaudos). Tai yra tos pastoviosios sąnaudos, kurios nepriklauso nuo komunalinių atliekų kiekio, bet būtinos, komunalinių atliekų tvarkymo sistemai tinkamai veikti. Kintamosios sąnaudos priklauso nuo surenkamo atliekų kiekio. Atliekų turėtojams vietinės rinkliavos dydžiai yra paskaičiuoti  tokie, kad padengtų visas su atliekų tvarkymu susijusias sąnaudas.

Rūšiavimo konteinerių aptarnavimas nėra apmokestintas. Gyventojai už išrūšiuotas atliekas nemoka. Vietinė rinkliava nustatyta už buitinių atliekų sutvarkymą.

 

Laba diena,
norėčiau sužinoti ar yra numatoma ir kada bus asfaltuojama kelio atkarpa nuo Lieplaukės iki Šiaulių plento. Šiuo metu šis kelias lengvosioms mašinoms pavojingas. Į Brizgių karjerą važiuojančios sunkiasvorės mašinos jį sudarkė taip, kad neįmanoma važiuoti.Jei savivaldybės planuose kelio tvarkymas nenumatytas, tai gal atkarpą nuo posūkio į Brizgų karjerą iki Šiaulių plento turėtų tvarkyti karjero savininkas?

Pagarbiai,
Regina Zdramienė
Spausdinti
2017-07-02 paklausė: Regina Zdramienė
Laba diena,
  kelias Lieplaukė - Šiaulių Palangos plentas yra rajoninės reikšmės kelias, kurį nuosavybės teise valdo ir prižiūri VĮ Telšių regiono keliai. Šį kelią numatyta išasfaltuoti iki 2020 metų.
 
Kada bus tvarkomas s.b.KLEVAS kelias. Spausdinti
2017-05-10 paklausė: Saulius Juozenas

Laba diena,

informuojame, kad sodų bendrijų keliais rūpinasi pati sodo bendruomenė.

<< 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11  
Užduokite savo klausimą:
Pasirinkite klausimų katalogą:
Jūsų vardas:
El. pašto adresas: