Renginių kalendorius
P A T K Pn Š S
27282930010203
04050607080910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
Spalis
    2021     
 

Klausimai-atsakymai
--Aukščiausias katalogas--
Laba diena,

Lopšelio- darželio "Žemaituko" tėvelių vardu noriu paklausti, kada gi bus pagaliau sutvarkytas takas šalia darželio? Mus kasdiena pasitinka purvynai, vaikai į darželį ateina labai murzinais, purvinais batais. Šalia esančio daugiabučio kieme yra didžiulės nepraeinamos balos.
Spausdinti
2017-10-09 paklausė: Ina

Laba diena,

  šiais metais planuojama parengti projektą, o sekančiais metais atlikti darbus. Daugiabučio namo kiemo duobes privalo tvarkyti daugiabučio gyventojai.
Sveiki,
noriu paklausti , kada prasidės Telšių raj. šildymo sezonas.
Ačiū.
Spausdinti
2017-10-09 paklausė: vita

Laba diena,

Telšių rajone šildymo sezonas prasidės spalio 9 d.

Sveiki, Telšių rajono bendrajame plane yra numatytas kelyje nr. 4604 aplinkkeliais aplenkiantis Nevarėnų mslt. Ar šis aplinkkelis bėra planuojamas? Ir jeigu yra planuojamas tai kad jį planuoja nutiesti? Spausdinti
2017-10-07 paklausė: Gintaras

Laba diena,

šiuo metu šis aplinkelis nėra planuojamas.

Laba diena,
renovuojant Beržų gatvę, pamatėme, kad ji yra siauresnė nei anksčiau buvo. Daugiaaukščių namų gyventojai pilnai užstato automobiliais vieną eismo juostą. Faktiškai Beržų gatvė liks tik vienos važiuojamos juostos gatve, žiemą sustumdžius sniegą dar labiau susiaurės. Kodėl buvo susiaurinta gatvė ir kodėl nepagalvota dėl mašinų parkavimo? Juk dešinėje gatvės pusėje yra didelis žolynas, kuris galėjo būti panaudotas tokiu pat principu mašinų stovėjimo vietoms kaip ir Dariaus ir Girėno gatvėje, juolab, kad Beržų gatvė ir yra Dariaus ir Girėno gatvės tęsinys?
Pagarbiai, Violeta
Spausdinti
2017-10-06 paklausė: Violeta

Laba diena,

Beržų gatvė įrengta pagal Dariaus ir Girėno g. projekto sprendinius t.y. gatvė 6 m pločio, LED apšvietimas ir pėsčiųjų-dviračių takas. Dešinėje gatvės pusėje nebuvo numatytos automobilių aikštelės, nes toje gatvės pusėje yra neseniai pasodinti medeliai bei numatytos apšvietimo atramų vietos, užtikrinant tinkamą gatvės apšvietimą.
 
Savivaldybė yra parengusi projektinius pasiūlymus Dariaus ir Girėno gatvės kvartalui, kuriuose numatytos galimybės maksimaliai išplėsti automobilių stovėjimo vietas prie daugiabučių namų bei numatyti kiti su daugiabučių kiemų tvarkymu susiję sprendiniai.
 
2016 m. rugsėjo 29  d. Telšių rajono savivaldybės tarybos sprendimu Nr. T1-338 “Dėl Telšių rajono savivaldybės susisiekimo komunikacijų ir jų inžinerinių tinklų prie daugiabučių gyvenamųjų namų statybos, rekonstravimo ir remonto, dalyvaujant fiziniams ir juridiniams asmenims, tvarkos aprašo patvirtinimo” buvo patvirtinta tvarka, kurioje yra išsamiai pateikti žingsniai, ką reikalinga atlikti prašant Telšių rajono savivaldybės prisidėjimo prie kiemo infrastruktūros bei nurodytos sąlygos dėl finansavimo dydžio ir kitų įsipareigojimų.
 
Laba diena, kodėl šiais metais nebuvo tęsiami Mąsčio ežero tvarkymo darbai, jeigu tam ES lėšos buvo skirtos? Spausdinti
2017-10-06 paklausė: Irena

Laba diena,

šiemet vyko dokumentacijos parengiamieji darbai, o šiuo metu vyksta viešųjų pirkimų konkursai rangovo parinkimui. Darbus numatoma pradėti kitamet.
Laba diena. Gyvename Dariaus ir Girėno 24, kiemas yra uždaras, kieme testovi tik musu namas, dažnai būna, kad kieme nėra vietos automobiliui pastatyti, kadangi aplinkinių namų gyventojai, kurių namai yra visai kitoje pusėje ir su kitu įvažiavimu, stato savo automobilius mūsų kieme, todėl norėčiau sužinoti kur reikėtų kreiptis ir kokia yra procedūra norint pastatyti eismą draudžiantį ženklą kitų namų gyventojams. Ačiū! Spausdinti
2017-10-02 paklausė: pilietis

Laba diena,

 dėl KET ženklo Nr. 303 (motorinių transporto priemonių eismas draudžiamas) įrengimo, Jūms reikia kreiptis į Saugaus eismo komisiją prie Telšių rajono savivaldybės su prašymu. Be to, namo bendrijos pirmininkas ar administratorius turi surengti viso namo gyventojų susirinkimą ir tai užprotokoluoti, kad daugiau kaip 50 proc. gyventojų pageidauja minėto ženklo. Pastačius minėtą ženklą, į kiemą galės įvažiuoti tik namo gyventojai. Kitų namų gyventojai bei minėto  Nr. 24 namo gyventojų draugai, svečiai taip pat negalės įvažiuoti į šį kiemą.  Įvažiuoti dar galės aptarnaujantis transportas ir transporto priemonės, pažymėtos skiriamuoju ženklu “Neįgalusis”.
Sveiki, noriu paklausti, kada sutvarkys Masčio 36 namo ir darželio Žemaitukas , kiemą? Laukiam visą vasarą, nes buvo prižadėta . Kokiom kojom vaikai turi ateiti į darželį, visur purvynai, žolė, atvykit ,įsitikinsit patys.Ačiū Spausdinti
2017-09-04 paklausė: Žydrė

Laba diena,

 įvažiavimas iki darželio sklypo ribos ir pėsčiųjų tako bus įrengtas dar šiais metais.
Labas noriu paklausti kada bus asfaltuojamas kelias i Gerulius kokiais metais aciu. Spausdinti
2017-08-31 paklausė: Gintaras

Laba diena,

artimiausiu metu kelio į Gerulius asfaltuoti nenumatoma. 
Laba diena, jauni specialistai po magistrinių studijų sugrįžo į Telšius dirbti ir gyventi, ar nėra lengvatinių sąlygų būstui įsigyti? Spausdinti
2017-08-28 paklausė: Ingrida

Laba diena,

dėl šio klausimo kreipkitės į Telšių rajono savivaldybės administracijos Ekonomikos ir turto valdymo skyriaus specialistus telefonu 8 444 56173 arba atvykite į Telšių rajono savivaldybės administraciją adresu Žemaitės g. 14, Telšiai.

sveiki noreciau paklausti kur galeciau rasti issiregistravima is gyvenamosios vietos ir panaikinti seimos statusa ? Spausdinti
2017-07-25 paklausė: Gedas lukosius

Laba diena,

 pakeitus gyvenamąją vietą “išsiregistruoti” nereikia. Reikia deklaruoti gyvenamąją vietą nauju adresu. Tai galite padaryti Telšių miesto seniūnijoje adresu Turgaus a. 7, Telšiai, jei gyvenamoji vieta yra Telšių mieste arba elektroninių valdžios vartų puslapyje www.epaslaugos.lt

<< 1 ... 6 7 8 9 10 11 >> 
Užduokite savo klausimą:
Pasirinkite klausimų katalogą:
Jūsų vardas:
El. pašto adresas: