Renginių kalendorius
P A T K Pn Š S
28293031010203
04050607080910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
Sausis
    2021     
 

SEIMO NARIO VALENTINO BUKAUSKO VEIKLA RUGPJŪČIO 20-30 D.

Paskutinė vasaros savaitė buvo aktyvi ir turininga, kupina susitikimų ir renginių Telšių rajono bendruomenėse. Rugpjūčio 23-iąją, kartu su Telšių rajono savivaldybės vadovais, šauliais, skautais, įvairių bendruomenių atstovais vykome į vietą, kurioje lygiai prieš 30 metų, 1989-ųjų rugpjūčio 23-iąją, trokšdami laisvės, stovėjo mūsų krašto žmonės. Lygiai taip kaip tada, susikibę rankomis ir jusdami žodžiais nenusakomą jausmą, kartu traukėme dainas, trispalvėmis modami sutikome pro šalį, keliu Vilnius-Ryga-Talinas, automobiliais traukiančius pakeleivius. Ši diena buvo kupina prisiminimų, įspūdžių, bendrystės ir ore pasklidusio laisvės bei vienybės jausmo.

Rugpjūčio 24-25 dienomis aktyvios Telšių rajono bendruomenės sukvietė į įvairius renginius. Dalyvavau Šv. Joakimo atlaiduose, 130-uosius metus pasitinkančioje Lauko Sodos parapijos bažnyčioje. Po šv. Mišių, kartu su svečiais ir svetinga bendruomene, susibūrėme kraštiečių šventėje „Čia mūsų namai, čia viskas gerai“. Lauko Sodos bendruomenės šventės metu man ir Telšių rajono savivaldybės administracijos direktoriui Imantui Motiejūnui patikėta svarbi misija – atidengti Žemaitijos metams ir 800-osioms Žemaitijos paminėjimo metinėms skirtą paminklą. Idėjos sumanytojas ir įgyvendinimo autorius – kraštietis Antanas Varkalis.

Įdomi bei turininga šventė vyko ir Degaičiuose. Čia, seniūno Antano Kontrimo bei visos bendruomenės pastangų dėka, buvo pastatytos dvi legendomis apipintų jaunuolių – Austelės ir Džiugo – skulptūros. Turėjau garbės atrišti simbolinę šių skulptūrų atidarymo juostelę. Džiaugiuosi visos bendruomenės nuopelnu ir indėliu kuriant aplinką, kurioje ne tik gera gyventi, bet ir smagu užsukti į svečius.

Šilti, draugiški ir vieningi žmonės – vienas iš esminių stiprios bendruomenės bruožų. Todėl džiaugiuosi, kad būtent tokios yra Telšių rajono bendruomenės. Kol mus supa aktyvūs ir savo kraštui atsidavę žmonės, tol esame vieningi, stiprūs ir puoselėjantys savo gimtuosius namus, tradicijas.

Kasdien biure Telšiuose priėmiau gyventojus, kurie, siekdami išspręsti įvairias problemas, pasidžiaugti pergalėmis bei pasiekimais, pasidalinti mintimis, kreipiasi į mane. Stengiuosi rasti laiko ir išklausyti bei padėti kiekvienam besikreipusiam.

Seimo narys Valentinas Bukauskas priima gyventojus biure Telšiuose, Aukštoji g. 3. Susisiekti su Seimo nariu taip pat galima el. paštu: valentinas.bukauskas@lrs.lt arba kreipiantis į patarėją Aušrą Blaževičienę, tel. 8 612 01141, el. paštu: ausra.blazeviciene@lrs.lt.

Taip pat skaitykite:
Atgal Spausdinimo versija Archyvas
Dalintis
Facebook
Jūsų komentaras
Vardas:
El. pašto adresas:
komentarų nėra