Renginių kalendorius
P A T K Pn Š S
28293001020304
05060708091011
12131415161718
19202122232425
26272829303101
Spalis
    2020     
 

Mero Kęstučio Gusarovo vizitas Telšių apskrities vyriausiajame policijos komisariate

Telšių rajono savivaldybės meras Kęstutis Gusarovas susitiko su Telšių apskrities vyriausiojo policijos komisariato viršininku Remigijumi Rudminu, jo pavaduotojais Vaclovu Akavickiu ir Robertu Jagminu bei kitais komisariato darbuotojais. Susitikime taip pat dalyvavo policijos bendruomenę kas savaitę lankantis Telšių apskrities policijos kapelionas prelatas Juozas Šiurys.

Šis susitikimas – pirmasis naujojo mero vizitas į savivaldybei nepavaldžią įstaigą. 

Iš kairės: Telšių apskr. VPK viršininko pavaduotojas R. Jagminas, Telšių rajono savivaldybės meras K. Gusarovas, Telšių apskr. VPK viršininkas R. Rudminas, Telšių apskrities policijos kapelionas prelatas Juozas Šiurys, Telšių apskr. VPK viršininko pavaduotojas V. Akavickis. 


„Gyventojų ir jų turto saugumas yra vienas iš savivaldos prioritetų, todėl savivaldybei labai svarbu palaikyti glaudų bendradarbiavimą su policija. Savivalda rajone gali įgyvendinti įvairiausius visuomenės gyvenimo kokybę gerinančius projektus, tačiau žmogus net ir modernioje aplinkoje nesijaus laimingas, jei nebus saugus,“ – teigia meras K. Gusarovas.

Telšių rajono savivaldybės meras Kęstutis Gusarovas.

Telšių rajono savivaldybė kiekvienais metais skiria lėšų Telšių aps. VPK vykdomoms programoms remti, pagal savivaldybės parengtą Darnaus judumo planą numatyta įrengti dar dvi vaizdo stebėjimo kameras Telšių mieste. Meras teigia, jog visgi būtina ieškoti papildomų galimybių savivaldai prisidėti prie visuomenės saugumo užtikrinimo. Viena iš jų – vaizdo stebėjimo sistemos plėtra ir kokybės gerinimas: rajone  įrengtos vaizdo stebėjimo kameros padeda greičiau nustatyti kelių eismo taisyklių ir viešosios tvarkos pažeidėjus, tiriant nusikalstamas veikas ar nusikaltimus ir kt. Galimybių padėti policijai kurti saugią visuomenę bus ieškoma Telšių rajono savivaldybei rengiant ir įgyvendinant įvairius projektus.

Susitikime meras K. Gusarovas išreiškė padėką Telšių aps. VPK viršininkui R. Rudminui ir visiems pareigūnams, kurie, neskaičiuodami darbo valandų, rūpinasi rajono žmonių ir jų turto apsauga. Telšių apskr. VPK viršininkas R. Rudminas išreiškė viltį ir norą sklandžiai ir aktyviai bendradarbiauti siekiant bendrų tikslų viso rajono žmonių labui.

Susitikimo metu aptartos galimybės gerinti policijos ir savivaldos bendradarbiavimą, Telšių apskr. VPK viršininkas R. Rudminas ir jo pavaduotojas Robertas Jagminas pristatė merui policijos komisariate įrengtą miesto vaizdo stebėjimo sistemos tinklą ir aptarė būtinybę gerinti jo kokybę. 

Taip pat skaitykite:
Atgal Spausdinimo versija Archyvas
Dalintis
Facebook
Jūsų komentaras
Vardas:
El. pašto adresas:
komentarų nėra