Renginių kalendorius
P A T K Pn Š S
30010203040506
07080910111213
14151617181920
21222324252627
28293031010203
Gruodis
    2020     
 

SEIMO NARIO VALENTINO BUKAUSKO VEIKLA RUGSĖJO 20-30 D.

Rugsėjo 24-oji buvo ypatinga diena visiems žemaičiams. Seimo narys Valentinas Bukauskas, pasidabinęs žemaitišku tautiniu kostiumu, kartu su iš įvairių Lietuvos kampelių susirinkusiais žemaičiais dalyvavo Vilniuje vykusiame šventiniame renginyje „Aš esu ta – Žemaitija“. Šis renginys – tai Žemaitijos metų ir 800-ojo Žemaitijos paminėjimo rašytiniuose šaltiniuose jubiliejaus įprasminimas bei įrodymas, kokie žemaičiai yra vieningi, darbštūs ir gabūs.


Rugsėjo 27-oji buvo kupina prasmingų ir svarbių šventinių renginių. Minint Pasaulinę turizmo dieną, Seimo narys aplankė Žemaitijos turizmo informacijos centro kolektyvą, kur ne tik pabendravo su čia dirbančiaisiais bei pasidžiaugė turistų Telšiuose gausa, bet ir sutiko Telšių simbolį – mešką. Rudeniškai spalvinga diena tęsėsi Dūseikių socialinės globos namų gyventojų apsuptyje, kur surengta tradicinė rudens šventė. V. Bukauskas pasidžiaugė čia dirbančiųjų atsidavimu, meile bei rūpesčiu likimo nuskriaustiesiems, kuriems taip svarbu ištiesta pagalbos ranka. Dūseikių globos namuose dirba per 140 darbuotojų, kurie rūpinasi 250-čia gyventojų.


Rugsėjo 27-ąją šv. Antano Paduviečio katedroje aukotos šv. Mišios už socialinius darbuotojus ir policijos pareigūnus bei jų šeimas. Čia surengti policijos ir socialinių darbuotojų dienos minėjimo renginiai. Seimo narys V. Bukauskas pasidžiaugė bendrystėje praleistu laiku su žmonėmis, kurių širdys kupinos gerumo, o troškimą padėti kitiems lydi kantrybė ir supratimas.

Rugsėjo 30-ąją Seimo narys nuoširdų padėkos žodį tarė 50 metų Tryškių miestelio bendruomene besirūpinančiai felčerei Jadvygai Drobenkai. Šią kuklią, nuoširdžią ir be galo didžiulę širdį turinčią moterį V. Bukauskas prisimena iš vaikystės, kai mažas pas ją atbėgdavo skaudant galvai ar susitrenkus koją. Ji ir dabar, būdama garbaus amžiaus, negailėdama savo laiko ir jėgų, dviračiu skuba pas sergantįjį. „Nuoširdžiai dėkoju už tai, kad 50 metų kasdien su meile eidama savo pareigas, kiekvienam iš mūsų dar kartą įrodėte, kad nėra prasmingesnės veiklos kaip rūpestis kito sveikata ir gerove, ir kad iš tiesų save atrandame tada, kai suprantame, kad esame ne dėl savęs, kad esame dėl kitų“, – sveikinimo žodį ilgametei felčerei tarė V. Bukauskas.

Seimo sesijos metu, pirmadieniais ir penktadieniais Seimo narys praleidžia Telšiuose, skirdamas laiko pas jį užsukančių gyventojų problemoms spręsti, taip pat didelį dėmesį skiria įvairioms bendruomenėms bei institucijoms. Biure Telšiuose, Aukštoji g. 3, gyventojais priimami pirmadieniais ir penktadieniais, nuo 9.00 iki 16.00 val. Bet kuriuo laiku susisiekti su Seimo nariu taip pat galima el. paštu: valentinas.bukauskas@lrs.lt arba kreipiantis į patarėją Aušrą Blaževičienę, tel. 8 612 01141, el. paštu: ausra.blazeviciene@lrs.lt.


Taip pat skaitykite:
Atgal Spausdinimo versija Archyvas
Dalintis
Facebook
Jūsų komentaras
Vardas:
El. pašto adresas:
komentarų nėra