Renginių kalendorius
P A T K Pn Š S
26272829303101
02030405060708
09101112131415
16171819202122
23242526272829
30010203040506
Lapkritis
    2020     
 

Telšiai – savo darbais ir žmonėmis garsus kraštas

Pokyčiai Telšių rajone pastaraisiais metais – ženklūs. Ne mažiau jų laukia ir ateityje. Įvertinti atliktų ir šiuo metu vykdomų darbų į Žemaitijos sostinę atvyko Lietuvos automobilių kelių direkcijos prie Susisiekimo ministerijos direktoriaus pavaduotojas Dainius Miškinis, AB „Lietuvos geležinkeliai“ Keleivių vežimo direkcijos pardavimų ir rinkodaros departamento direktorius Andrius Petrušis, Seimo narė Rimantė Šalaševičiūtė ir kiti.

Apžiūrėta rekonstruota Vilniaus gatvės dalis. 

Iš Kelių priežiūros ir plėtros programos tikslinių rezervo ir skaičiuojamųjų lėšų Telšių rajone atlikta ir šiuo metu vykdoma daugybė darbų.

Svečiai apžiūrėjo ir įvertino pradėtą rekonstruoti Respublikos, Muziejaus, Gedimino bei Plungės g. sankryžą (prie autobusų stoties), tiesiamą pėsčiųjų ir dviračių taką link Degaičių, šiuo metu atliekamus Sedos gatvės rekonstrukcijos ir jau baigtus Vilniaus gatvės darbus, įrengtas žiedinės sankryžas, sutvarkytą aikštę ir gatves prie geležinkelio stoties, rengiamą viaduką per geležinkelio bėgius ir kitus objektus.

Dėl darbų gausos šiuo metu sudėtingesniu tapęs ir eismas, tad eismo dalyviai prašomi būti atidžiais ir saugoti vieni kitus.

Lietuvos automobilių kelių direkcijos direktoriaus pavaduotojas D. Miškinis su Seimo nare R. Šalaševičiūte, Telšių rajono savivaldybės administracijos direktoriumi Sauliumi Urbonu, VĮ „Telšių regiono keliai“ direktoriumi Romualdu Kačerausku ir kitais aptarė ne tik atliktus, bet ir ateityje numatytus darbus.

D. Miškinis, R. Šalaševičiūtė ir S. Urbonas diskutuoja apie įgyvendinamus projektus. 

Su keliais reikšmingiausiais objektais, kurie numatyti jau 2017 metais, skaitytojus supažindina Saulius Urbonas: „Kitais metais rekonstruosime Telšių miesto Muziejaus gatvę, įrengsime taip ilgai lauktą žiedinę sankryžą prie Telšių „Džiugo“ gimnazijos, tęsime Sedos gatvės rekonstrukciją, ir, kas taip pat ypač džiugu ir reikalinga – atliksime Pramonės gatvės rekonstrukciją. Taip pat esame suplanavę atlikti daugybę kitų darbų ne tik mieste, bet ir rajone“.

Geri atsiliepimai apie pokyčius Telšiuose pasklidę jau po visą Lietuvą. „Lietuvos geležinkelių“ atstovas A. Petrušis teigė netikėjęs, kad Telšiai – toks gražus ir jaukus Lietuvos rajonas, galintis pasigirti ne tik tuo, kas jau padaryta, bet ir tuo, kas suplanuota ateičiai.

Jau įsibėgėja sankryžos prie Telšių autobusų stoties rekonstrukcija. 

„Telšių rajono savivaldybės administracija, siekdama gauti finansavimą įvairiems darbams, bendradarbiauja tiek su Seimo nariais, tiek su įvairiomis ministerijomis ir kitomis įstaigomis. Ne kartą sakiau ir pasikartosiu: negalime sustoti džiaugdamiesi ties tuo, kas atlikta, “ – taria Saulius Urbonas, – „Pažvelkime, kiek daug kelių dar neasfaltuota, kiek daug – duobėta, kokios būklės šaligatviai... Ir toliau turime visa išgale stengtis, kad ne tik Telšių mieste, bet ir rajono būtų gera gyventi!“

Telšių rajono savivaldybės administracijos inf. 

Taip pat skaitykite:
Atgal Spausdinimo versija Archyvas
Dalintis
Facebook
Jūsų komentaras
Vardas:
El. pašto adresas:
komentarų nėra