Renginių kalendorius
P A T K Pn Š S
28293031010203
04050607080910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
Sausis
    2021     
 

NEKILNOJAMOJO TURTO MOKESČIO MOKĖTOJŲ DĖMESIUI

Artėjant nekilnojamojo turto mokesčio  mokėjimo terminui, primename, kad Telšių rajono savivaldybės taryba 2020 m. birželio 25 d. sprendimu Nr. T1-199  atleido mokesčių mokėtojus, patekusius į Valstybinės mokesčių inspekcijos prie Lietuvos Respublikos finansų ministerijos sudarytą mokesčių mokėtojų nukentėjusių nuo COVID-19 sąrašą, nuo 25 proc. nekilnojamojo turto mokesčio už 2020 metus mokėjimo.

Plačiau
Apie vakcinavimo nuo COVID-19 ligos proceso eigą

Sausio 13 d. Telšių rajono savivaldybėje VšĮ Telšių rajono pirminės sveikatos priežiūros centrui (Telšių r. PSPC) pradėjus vakcinaciją nuo COVID-19 ligos (koronaviruso infekcijos), vadovaujantis Sveikatos apsaugos ministro įsakymu, pradėti skiepyti nurodytoms prioritetinėms grupėms priklausantys asmenys:

Plačiau
ŽIemos pramogomis mėgautis raginame atsakingai

Pagaliau spustelėjus žiemos šaltukui ir sulaukus puraus sniego, žiemos pramogomis mėgautis gyventojai raginami rinktis tokias vietas, kuriose nesirenka daug asmenų, nesibūriuoti didesnėmis nei 2 asmenų arba vienos šeimos ir (ar) vieno namų ūkio narių grupėmis, laikytis saugaus atstumo tarp asmenų ir asmenų grupių. Šiuo metu svarbu pasirūpinti ne tik šilta apranga bei kitais žiemos atributais – gyventojai primygtinai raginami dėvėti apsaugines veido kaukes.

Plačiau
SKELBIAMAS NEGYVENAMŲJŲ PATALPŲ NUOMOS PIRKIMAS

Perkančioji organizacija: Telšių rajono savivaldybės administracija (įmonės kodas 180878299).
Adresas, faksas, el. paštas: Žemaitės g.14, Telšiai, (8 444) 52229, info@telsiai.lt.
Pirkimo būdas: skelbiamos derybos.
Perkama negyvenamųjų patalpų nuoma Telšių mieste. Patalpos (administracinės paskirties) bus skiriamos Seimo nario veiklai vykdyti jo kadencijos laikotarpiu.

Plačiau
Keičiasi judėjimo tarp savivaldybių kontrolės specifika

Panaikinti iki šiol ties įvažiavimais į Telšius buvę įrengti stacionarūs kontrolės postai, kuriuose asmenų judėjimas buvo kontroliuojamas techninėmis priemonėmis:

-Tryškių g. – kelio Telšiai–Varniai–Laukuva sankryžos prieigose;
-Parko g. – kelio Telšiai–Varniai–Laukuva sankryžos prieigose (įvažiavime į pramonės rajoną);
-Pašlaitės – Džiugailės g. sankryžoje.

Asmenų judėjimo kontrolė bus vykdoma mobiliuoju principu iš anksto neskelbiamose vietose ir neskelbiamu laiku, daugiau netikėtų patikrinimų vykdoma savivaldybės teritorijoje.

Plačiau
„Užgavieniu muonā“ – virtualiai

Žemaitija nuo seno garsėja originalių „ličynų“ (kaukių) gamyba ir kūrybiniais atradimais. Siekdamas tęsti tradiciją ir puoselėdamas senuosius papročius, Telšių kultūros centras organizuoja virtualų  Užgavėnių persirengėlių kaukių konkursą-parodą „Užgavieniu muonā“ .

Konkurse dalyvauti kviečiami Telšių miesto ir rajono vaikai bei moksleiviai, šeimos, suaugusieji. Dalyviai skirstomi į penkias kategorijas:

Plačiau
INFORMUOJAME APIE NUMATOMAS PAKEISTI GATVĖS GEOGRAFINES CHRAKTERISTIKAS

Informuojame apie numatomas pakeisti Telšių miesto A. Baranausko gatvės geografines charakteristikas, gatvę sutrumpinant iki susikirtimo su M. Daukšos gatve.

PRIEDAS (atsisųsti)

Plačiau
RAJONE STARTUOJA NAUJAS VAKCINACIJOS NUO KORONAVIRUSO ETAPAS

Į Lietuvą vis atvykstant farmacijos kompanijų „BioNTech“ ir „Pfizer“ bendrai sukurtos vakcinos nuo koronaviruso (COVID-19) siuntoms, dalis jų skirta ir Telšių rajono savivaldybės gyventojams.

Šiandien, sausio 13-ąją, iš VšĮ Klaipėdos universitetinės ligoninės į Telšius buvo atgabenta 672 vienetai vakcinos. Netrukus už vakcinavimą ir su tuo susijusius procesus Telšių rajone atsakinga VšĮ Telšių r. priminės sveikatos priežiūros centro komanda pradėjo vakcinavimo sąrašuose esančių skiepijimą.

Plačiau
Priėmimas pas Vyriausybės narius

Lietuvos Respublikos Vyriausybės narių vykdomo gyventojų priėmimo 2021 m. sausio – kovo mėnesiais grafikas.

Plačiau
 1 2 3 4 5 6 7 8 9 ... 33 Toliau ->