Renginių kalendorius
P A T K Pn Š S
27282930310102
03040506070809
10111213141516
17181920212223
24252627282901
Vasaris
    2020     
 

Konferencija Žemaitės dramos teatre

Lietuvos muzikos ir teatro akademijos (LMTA) Karjeros ir kompetencijų centras kviečia į praktinę konferenciją KULTŪROS VADYBOS IR POLITIKOS PROBLEMOS, JŲ SPRENDIMO BŪDAI, kuri vyks 2020 m. kovo 3 d., antradienį, 10–16 val. Žemaitės dramos teatre (Respublikos g. 18, Telšiai).

REGISTRACIJA el. paštu ieva.gaizutyte@lmta.lt


Seminaro dalyviams bus išduodami akredituoto LMTA Karjeros ir kompetencijų centro KVALIFIKACIJOS TOBULINIMO PAŽYMĖJIMAI (veiklos vertinimo ir akreditavimo pažyma Nr. KT3-2). Pažymėjimo kaina 5,5 Eur.
Kultūros organizacijos vis labiau patiria mažėjantį finansavimą, vangesnį gyventojų įsitraukimą į kultūros veiklas. Tokio tipo pelno nesiekiančios organizacijos yra priverstos ieškoti papildomo finansavimo, daryti vietos gyventojų apklausas, kad galėtų labiau pažinti savo lankytojų poreikius, atliepti jų lūkesčius. Tokioms organizacijoms svarbu suprasti visą kultūros politikos lauką, veikimo mechanizmą, kad galėtų strategiškai planuoti savo veiklą.
Kultūros vadybos ir politikos konferencija reikalinga Lietuvos kultūros centrų atstovams, teatro, muzikos centrų vadovams, švietimo įstaigų atstovams, vykdantiems kultūros edukacijos programas, muziejų, bibliotekų ir kitų kultūros bei ne pelno siekiančių organizacijų darbuotojams. Ypatingai ši konferencija reikalinga Lietuvos regionuose dirbantiems specialistams, kurie ne visada turi galimybę įgyti profesinių ir kontekstualių žinių ir įgūdžių, apibrėžiančių universalius kultūros vadybininko vaidmenis skirtinguose kultūros vadybos ir kultūros politikos kontekstuose.
Ši konferencija geografiškai orientuota į svarbiausius centrus, kurie buria kultūros institucijas (Telšius, Druskininkus, Vilnių).
Programos tikslas – siūlomos konferencijos tikslas perteikti teorines ir praktines žinias apie kultūros vadybą, politiką, finansavimo paiešką, strateginį planavimą kultūros vadybininkams ir regionų kultūros politikams.
Tikslinė grupė: mokyklų vadovai, pavaduotojai, savivaldybių politikai, atsakingi už kultūros politikos įgyvendinimą regionuose, kultūros centrų vadovai, teatro, muzikos centrų atstovai, muziejų, bibliotekų ir kitų kultūros ne pelno siekiančių organizacijų darbuotojai, aukštesnio lygio švietimo vadovai.
Mokymosi programa siekiama, kad šios programos dalyviai, kultūros vadybininkai:
ugdytų sėkmingam darbui bei kultūrinės veiklos organizavimui būtinas nuostatas;
ugdytų mokymosi gebėjimus, reikalingus kultūros puoselėjimui ir sklaidai;
įgytų mokymosi veiklai reikalingo nusimanymo apie mokymosi procesą, būdus, strategijas, galimybes ir šaltinius.
Konferencijos organizatoriai: Lietuvos muzikos ir teatro akademija, Teatro ir kino fakultetas, Meno vadybos skyrius; Telšių rajono savivaldybės kultūros centras, LMTA Karjeros ir kompetencijų centras.


Partneriai: Telšių rajono savivaldybė.
Telšių rajono savivaldybės kultūros centras
El.p. - telsiukultura@gmail.com
Facebook paskyra - Telšiai kultūra

Taip pat skaitykite:
Atgal Spausdinimo versija Archyvas
Dalintis
Facebook
Jūsų komentaras
Vardas:
El. pašto adresas:
komentarų nėra