Telšių rajono savivaldybė - straipsniai : Telšiuose lankysis aštuonių valstybių atstovai

RENGINIAI
Modelių atranka 2018-02-22 16:30 
Adresas:  Telšių rajono savivaldybės Žemaitės dramos teatras, Kolonų salė
Nacionalinio diktanto rašymas 2018-02-23 10:00 
Adresas:  K. Praniauskaitės viešoji biblioteka Tryškių filialas, Telšių r.
„Rašome žemaitiškai“. Tarptautinei gimtosios kalbos dienai 2018-02-23 13:00 
Adresas:  K. Praniauskaitės viešoji biblioteka Kaunatavos filialas, Telšių r.

 

LR Seimo narys

Valentinas Bukauskas

Telšių rajono savivaldybės MERAS

PETRAS KUIZINAS

Telšiuose lankysis aštuonių valstybių atstovai

Spalio mėnesį Telšiuose lankysis URBACT programos projekto „MAPS“ dalyviai iš Vokietijos, Italijos, Ispanijos, Portugalijos, Kroatijos, Vengrijos, Airijos ir Graikijos.

Telšių rajono savivaldybės administracija (toliau – Administracija) įgyvendina Europos Sąjungos Struktūrinių fondų lėšomis finansuojamą projektą „Apleistos teritorijos tarp Karaliaus Mindaugo gatvės ir geležinkelio Šiauliai–Klaipėda, Telšių mieste, infrastruktūros rekonstravimas“ („Maps – military assets as public spaces“). Jo metu buvusio karinio miestelio teritorija ruošiama pramonės ir verslo aplinkos kūrimui ir plėtrai.

URBACT programos projekto „MAPS“ projektas skirtas pasidalinti patirtimi, kaip pritaikyti buvusius karinius pastatus, teritorijas (fortus, kareivines ir kt.) šiuolaikinėms gyventojų reikmėms. Projekte bendradarbiavimas vyksta tarp minėtų valstybių.

Įgyti teorinių ir praktinių žinių apie karinių pastatų ir teritorijų pritaikymą šiuolaikinėms reikmėms URBACT programos projekto „MAPS“ dalyviai vyksta vieni pas kitus. Artimiausias „MAPS“ dalyvių susitikimas vyks Telšiuose jau kitą mėnesį.

Taip pat skaitykite:
Atgal Spausdinimo versija Archyvas
Dalintis
Facebook