Renginių kalendorius
P A T K Pn Š S
28293031010203
04050607080910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
Sausis
    2021     
 

Telšiuose Lankėsi Seimo Pirmininko pavaduotojas Algirdas Sysas

Antradienį Telšiuose lankėsi LR Seimo Pirmininko pavaduotojas, Socialinių reikalų ir darbo komiteto narys Algirdas Sysas. Lydimas Telšių rajono savivaldybės administracijos direktoriaus Sauliaus Urbono ir jo pavaduotojo Kęstučio Gusarovo, Seimo Pirmininko pavaduotojas susitiko su Telšių teritorinės darbo biržos, Valstybinio socialinio draudimo fondo valdybos (SODRA) Telšių skyriaus darbuotojais, lankėsi Telšių dienos centre, Gedrimų savarankiško gyvenimo namuose ir Žemaitijos psichikos sveikatos centre.

A. Sysas – ilgametis Socialinių reikalų ir darbo komiteto narys. Viena iš komiteto kuruojamų sričių – darbo rinka ir užimtumas, kita – socialinis draudimas ir pensijų sistema. Todėl Seimo Pirmininko pavaduotojas susitiko su Telšių teritorinės darbo biržos bei SODRA Telšių skyriaus darbuotojais. Abiejose įstaigose daugiausia diskusijų ir klausimų kilo dėl šiuo metu visuomenėje ypač linksniuojamo Darbo santykių ir valstybinio socialinio draudimo teisinio-administracinio modelio (socialinis modelis). Socialinių reikalų ir darbo komiteto narys A. Sysas pažymėjo, jog profesoriai šį modulį sukūrė modernų, tačiau pritaikė jį idealiai visuomenei. Kadangi mūsų – ne tokia, praktikoje šis modulis sunkiai pritaikomas.

Socialinių reikalų ir darbo komiteto veiklos sritys apima ir socialinę integraciją, šeimos, vaikų ir jaunimo klausimus, tad Telšių dienos centre A. Sysas susitiko su socialiniais darbuotojais, seniūnais ir kitais specialistais. Kalbėta apie socialinių darbuotojų darbo užmokesčio didinimo galimybę, pašalpų, kompensacijų skyrimo niuansus ir piktnaudžiavimą bei kitas aktualijas.

Seimo pirmininko pavaduotojas A. Sysas ragino telšiškius aktyviai reikšti savo pasiūlymus, pastabas tiek jam, tiek Telšių rajono savivaldybės administracijos vadovui Sauliui Urbonui. Gyventojai į A. Sysą gali kreiptis bet kurią dieną elektroniniu paštu (algirdas.sysas@lrs.lt).

Seimo pirmininko pavaduotojas A. Sysas taip pat pažymėjo, jog vietos savivalda puikiai atstovauja vietos gyventojų interesu nacionaliniu lygmeniu, tad skatino kuo aktyviau bendrauti ir bendradarbiauti su Administracijos direktoriumi Sauliumi Urbonu ir kitais savivaldos atstovais.

„Diskutavome apie bendrą šalies politiką, Telšių rajono politinę, ekonominę, socialinę situaciją bei daugybę kitų temų. Ilgametė politiko patirtis ir Algirdo Syso skirtas dėmesys Telšių rajonui – neįkainojami“, – po Seimo pirmininko pavaduotojo vizito sakė Saulius Urbonas, – „Dažnai susitinkame Vilniuje, aptariame telšiškių lūkesčius, problemas. Džiaugiuosi, kad Seimo pirmininko pavaduotojas savo įtemptame darbų grafike atrado mums laiko ir nuoširdžiai įvertinu šio žmogaus paramą mūsų rajonui.“

 

Taip pat skaitykite:
Atgal Spausdinimo versija Archyvas
Dalintis
Facebook
Jūsų komentaras
Vardas:
El. pašto adresas:
komentarų nėra