Renginių kalendorius
P A T K Pn Š S
27282930010203
04050607080910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
Gegužė
    2020     
 

TELŠIŲ ŽEMAITĖS DRAMOS TEATRAS TURI NAUJĄ DIREKTORĘ

Nuo šiol Telšių Žemaitės dramos teatro kolektyvą bendram darbui telks ir teatrui vadovaus Ligita Liutikienė. Direktorė yra sukaupusi didžiulę vadovaujamo darbo patirtį. Yra dirbusi ir viešajame, ir privačiame sektoriuose. 6 metus dirbo privačios įmonės komercijos direktore, 5 metus - kultūros namų direktore. Naujoji Žemaitės dramos teatro direktorė yra įgijusi socialinių mokslų aukštąjį bakalauro išsilavinimą. L.Liutikienė taip pat yra aktyvi ir visuomeninėje veikloje.

Pradėjus eiti direktorės pareigas L.Liutikienė susitiko ir apie laukiančius pokyčius kalbėjosi su Telšių rajono savivaldybės meru Kęstučiu Gusarovu, administracijos direktoriumi Imantu Motiejūnu bei  mero pavaduotoju Kaziu Lečkausku.

„Man svarbus įvairių socialinių sluoksnių gyventojų kultūrinių poreikių išpildymas. Sieksiu į veiklą įtraukti kuo daugiau įvairaus amžiaus ir socialinių grupių žmonių. Pagrindinis dėmesys bus skiriamas renginių kokybei ir įvairovei, profesionalaus meno sklaidai, mėgėjų meno puoselėjimui, laisvalaikio užimtumo poreikiams, švietėjiškai veiklai, savo krašto tradicijoms, bendradarbiavimui su bendruomenėmis ir kitomis kultūros įstaigomis bei organizacijomis. Pirmi darbai - įvertinti, pasidaryti analizę ir tik tuomet planuoti veiklos gaires, pasirengti strategiją. Susipažinusi su teatro kolektyvu įsitikinau, kad čia dirba kūrybingi, talentingi, teatrą mylintys žmonės. Skatinsiu, motyvuosiu kolektyvą kurti, generuoti idėjas. Šis laikmetis nėra labai palankus naujam vadovui - karantinas, sustabdyta veikla, įvairūs apribojimai. Visa tai apsunkina situaciją, bet tikiu, kad mums pavyks teatrą padaryti šiuolaikiška, modernia, dinamišką įvaizdį turinčia įstaiga“, - mintimis apie naują pradžią ir vizijas kalba pareigas eiti pradedanti Ligita Liutikienė.

Linkime Ligitai Liutikienei sėkmingos darbų pradžios, žemaitiško užsispyrimo bei sėkmės vedant į priekį Telšių Žemaitės dramos teatrą!

Taip pat skaitykite:
Atgal Spausdinimo versija Archyvas
Dalintis
Facebook
Jūsų komentaras
Vardas:
El. pašto adresas:
komentarų nėra