Renginių kalendorius
P A T K Pn Š S
28293031010203
04050607080910
11121314151617
18192021222324
25262728293001
Lapkritis
    2019     
 

LR Seimo narys

Valentinas Bukauskas

TELŠIŲ RAJONO SAVIVALDYBĖS MERAS KĘSTUTIS GUSAROVAS TĘSIA VIZITUS PAS VIETOS VERSLO ATSTOVUS BEI ĮMONES

Kiekvieno veikiančio verslo subjekto indėlis rajone yra itin svarbus. Įmonės yra ne tik klientų paslaugų ar prekių poreikį patenkinantys juridiniai asmenys, bet kuriantys darbo vietas, mokantys mokesčius, kurie vėliau grįžta į rajono biudžetą, palaikantys ir remiantys mūsų rajono sporto, kultūros ir kitų sričių iniciatyvas. Todėl nuolatinio kontakto ir tiesioginio ryšio palaikymui su įmonėmis Telšių rajono savivaldybės meras  Kęstutis Gusarovas skirai didelį dėmesį.

Šį kartą Telšių rajono meras aplankė skirtingo dydžio ir skirtingose veiklos srityse dirbančius atstovus. Buvo susitikta ir su užsienio kapitalo įmonių UAB „Scandye“ bei UAB „2B Pack“ atstovais, kurie nusprendė veikti ir darbo vietas kurti būtent Žemaitijos sostinėje. Pasiteiravus, kas lėmė sprendimą pasirinkti būtent Telšius, atsakymai džiugina – noras stiprinti ne tik didmiesčių svarbą, mūsų rajono patogi geografinė padėtis susisiekimui geležinkelio, jūrų ir oro uostų atžvilgiais. Darbdaviai nuoširdžiai džiaugiasi darbuotojais, kuriuos rado būtent čia, jų kruopštumu ir noru dirbti. Žinoma, verslas susiduria ir su sunkumais bei problemomis, kurias visada siekiama padėti operatyviai spręsti ir mažinti kliūtis, varžančias sėkmingus darbus ar net plėtros vizijas mūsų rajone.

„Vizitų į įmones dėka galiu iš arti susipažinti, kaip sekasi vykdyti verslą, kokie didžiausi iššūkiai ir ,žinoma, nuosekliai stebėti tendencijas rajone. Įmonių rajone turime tikrai nemažai, visų aplankyti iš karto neturiu galimybės, tačiau nuoseklų tęstinį vizitų organizavimą tikrai vykdysiu nuolatos ir apie juos informuosiu visuomenę“ – po vizitų mintimis dalijasi Telšių rajono savivaldybės meras Kęstutis Gusarovas.

TRUMPA STATISTIKA APIE VERSLO SUBJEKTUS RAJONE

Per 2018 metus Telšių rajono savivaldybės teritorijoje Juridinių asmenų registre įsiregistravo 102 naujos įmonės. Telšių rajono savivaldybėje 2019 m. pradžioje, pagal darbuotojų skaičių, buvo veikiančios 828 įmonės. Daugiausia, net 477 įmonės, yra tos, kuriose dirba 0-4 darbuotojai, 179 įmonės, kuriose dirba 5-9 darbuotojai. Nesame priskiriami prie pačių didžiausių miestų Lietuvoje, todėl ir įmonių tendencija aiški – mažesnės įmonės, kurios ateityje norėtumėme, kad sėkmingai vystytųsi į dideles ir stiprias rinkos dalyves tiek nacionaliniu, tiek ir tarptautiniu lygmeniu.

Žiūrint viso rajono mastu, daugiausia Telšių rajono savivaldybėje yra įmonių, kurios pagal veiklos rūšis užsiima:

  • didmenine ir mažmenine prekyba,
  • variklinių transporto priemonių ir motociklų remontu.
 
Taip pat skaitykite:
Atgal Spausdinimo versija Archyvas
Dalintis
Facebook
Jūsų komentaras
Vardas:
El. pašto adresas:
komentarų nėra