Renginių kalendorius
P A T K Pn Š S
31010203040506
07080910111213
14151617181920
21222324252627
28293001020304
Rugsėjis
    2020     
 

TELŠIŲ RAJONO SAVIVALDYBĖ TIKSLINA PAVIEŠINTĄ INFORMACIJĄ - LĖŠOS KVĖPAVIMO APARATAMS ĮSIGYTI SKIRIAMOS

Šiuo sudėtingu ir atsakingu periodu vienas iš svarbiausių uždavinių yra patikrintos ir oficialios informacijos sklaida visuomenėje. Žiniasklaidoje šią savaitę publikuoti tam tikri teiginiai apie koronaviruso grėsmės valdymą sąlygojo sumaištį ir neteisingas interpretacijas tarp gyventojų. Atsižvelgdami į tai informuojame, kad oficialią ir patikrintą informaciją skelbia Telšių rajono savivaldybė, kurios pranešimais kviečiame vadovautis vertinant įvairias situacijas.

Tiksliname faktą – lėšų kvėpavimo aparatams įsigyti skiriama

Penktadienį internetinės žiniasklaidos priemonėje publikuotas pranešimas apie kvėpavimo aparatų stygių VšĮ Regioninėje Telšių ligoninėje. Šiame pranešime parašyta, neva savivaldybėje neturi finansinių galimybių trūkstamiems aparatams nupirkti. Neigiame tai – tokie žodžiai niekam nebuvo pasakyti.

Informuojame, kad Telšių rajono savivaldybės ir administracijos vadovai, Ekstremaliųjų situacijų operacijų centras nuolat bendrauja ir bendradarbiauja su sveikatos priežiūros įstaigų atstovais dėl koronaviruso grėsmės. Nuolat aptariamas įvairių priemonių ir aparatūros poreikis bei finansinės ir praktinės galimybės joms įsigyti. Regioninės Telšių ligoninės direktorei nurodžius poreikį įsigyti kvėpavimo aparatų, savivaldybės ir administracijos atstovai informavo skirsiantys reikalingas lėšas. Galimybė apsaugoti gyventojų sveikatą ir gyvybę yra Telšių rajono savivaldybės prioritetas - pinigai aparatams įsigyti bus skirti. Tą patvirtina ir VšĮ Regioninės Telšių ligoninės direktorė Jovita Seiliuvienė.

„Kviečiu visus, nepriklausomai nuo to, kokioms politinėms ar asmeninėms pažiūroms priklausote, nepolitikuoti ir nedaryti skandalų iš žodžių, kurie paimti iš pokalbio konteksto, bei bendros koronaviruso situacijos grėsmės. Šis periodas – puiki proga parodyti, kad visi mes gebame dirbti vieningai ir visi padedame medikams. Man, ligoninės vadovei svarbiausia, kad įstaigai būtų skiriama kuo daugiau lėšų, taip užtikrinant tinkamą pagalbą ir sąlygas pacientams bei patiems medikams,“ - praneša Regioninės Telšių ligoninės direktorė Jovita Seiliuvienė.

Įstaigos vadovė informuoja, kad rytoj, pirmadienį, ligoninėje vyks posėdis, kurio metu bus svarstomi pateikti pasiūlymai dėl kvėpavimo aparatų įsigijimo. Sulaukta septynių pasiūlymų, aparatūra bus įsigyta vadovaujantis viešųjų pirkimų procedūromis. „Mums svarbiausia: aparatų kokybė ir jų pristatymo laikas – kvėpavimo aparatai reikalingi kuo greičiau, o ne už kelių mėnesių. Prašau gyventojus jaustis saugiais ir nepanikuoti,“ - teigia Regioninės Telšių ligoninės direktorė Jovita Seiliuvienė.

Telšių rajono savivaldybė informuoja gyventojus, kad kvėpavimo aparatams reikalinga suma ligoninei skiriama atsisakius dalies šiais metais savivaldybės veiklai suplanuotų veiklų.

Taip pat primename, kad savivaldybė nuolat skiria lėšų ligoninėje reikalingai įvairiai aparatūrai įsigyti, pastato remonto darbams atlikti, finansuoja rezidentų studijas ir kt. Visuomenės sveikata Telšių rajono savivaldybei yra svarbiausia - lėšų sveikatos priežiūrai buvo, yra ir bus skiriama nuolat.

Taip pat skaitykite:
Atgal Spausdinimo versija Archyvas
Dalintis
Facebook
Jūsų komentaras
Vardas:
El. pašto adresas:
komentarų nėra