Renginių kalendorius
P A T K Pn Š S
28293031010203
04050607080910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
Sausis
    2021     
 

Telšių miesto seniūnas Česlovas Ubartas kviečia visuomenę bendrauti ir bendradarbiauti

Telšių rajono savivaldybės administracijos Telšių miesto seniūnija turi naują seniūną – Česlovą Ubartą.  Penkiasdešimt vienerių metų Telšių miesto gyventojas į pareigas paskirtas konkurso būdu. Vadovauti Žemaitijos sostinei Č. Ubartas pradėjo jau turėdamas seniūno darbo patirties – septynerius metus dirbo Luokės seniūnijos seniūnu.

Žemaitijos sostinės vardas vis dažniau skamba kaip vieno gražiausių ir pažangą darančią miestų šalyje. Pasinaudojus įvairių fondų parama, Telšių rajone sėkmingai įgyvendinta daugybė projektų, kurių rezultatu grožisi ne tik vietos turistai, bet ir užsieniečiai. Telšių rajono savivaldybė mieste suplanavusi įgyvendinti ir daugiau projektų, turima ir kitų idėjų ir planų, kuriuos įgyvendinti padės naujojo seniūno patirtis, profesinės bei žmogiškosios savybės.

Č. Ubartas anksčiau gyveno Janapolėje, pastaruosius kelerius metus – Telšiuose, tad jam puikiai žinomos tiek miesto, tiek kaimo gyventojų problemos ir jų sprendimo būdai. Dėl lėšų stygiaus yra galimybė išspręsti tik dalį šių problemų, tačiau kai kurioms pakanka tik tinkamo organizavimo. Pavyzdys – daugiabučio namo gyventojams trukdė kieme esanti atliekų surinkimo aikštelė, seniūnas suorganizavo jos perkėlimą į kitą vietą, tad telšiškiai džiaugiasi erdviu kiemu.

Telšių mieste atlikta daug darbų, o seniūnijai tenka svarbi užduotis – išsaugoti tai, kas sukurta, vykdant tinkamą viešųjų erdvių priežiūrą. Tuo, be seniūno, rūpinasi negausus, bet darbštus ir atsakingas Telšių miesto seniūnijos darbuotojų kolektyvas: žolės pjovėjai, gėlininkės, kapinių prižiūrėtojai, valytojai bei kiti darbininkai. Kiekvieno iš jų darbas svarbus ir reikšmingas, vertas pagarbos už pastangas ir rezultatus prižiūrint miestą.

Darbuotojų rytas prasideda nuo pasitarimo Telšių miesto seniūnijoje – pasiskirsčius darbais, išskubama pjauti žolės, tvarkyti gėlynų, valyti purvo ar sniego, prižiūrėti kelio ženklų, tvarkyti autobusų laukimo stotelių, atlikti smulkų medžių genėjimą, valyti fontanų, takus, palaikyti tvarkos kapinėse ir t.t.

Naujasis seniūnas organizuoja ne tik į ūkinių reikalų, bet ir kitų seniūnijose teikiamų paslaugų veiklą –  sprendimą, bet ir  kasdienę savo ir kolegų veiklą, bet ir santykį taip, kad žmogus sulauktų pagalbos, jaustųsi girdimas, išgirstas, pagal galimybes.

 

Telšių miesto seniūnas Česlovas Ubartas:

–        Telšiai stovi ant septynių kalvų – kaip Roma, Telšių senamiestis – vienas iš 7 saugomų architektūrinio paveldo senamiesčių Lietuvoje. Telšiai nuo seno vadinami menininkų kalve: tiek bendrojo lavinimo, tiek muzikos bei dailės mokyklose ir Vilniaus dailės akademijos Telšių fakultete išugdomi darbštūs ir gabūs menininkai, kurių darbai puošia mūsų miestą. Išties turime kuo pasidžiaugti, tačiau ne mažiau svarbu išspręsti ir likusias problemas bei įgyvendinti tikslus, kurie pagerins visuomenės gyvenimo kokybę.

–        Šiuo metu Telšiuose įgyvendinami didelės vertės projektai – tvarkoma Masčio ežero pakrantė, taip pat pastatas, kuriame bus įkurta menų mokykla, netrukus prasidės ješiboto rekonstrukcija ir t.t. Greta šių, didelės vertės projektų, yra ir paprastų, žemiškų darbų ir problemų, kurios gyventojui kartais būna netgi reikšmingesnės: duobėti keliai, neasfaltuotos gatvės, netvarkyti šaligatviai ir pan. Mano, seniūno, pareiga, žinoti visas tas problemas ir palaipsniui jas išspręsti. Todėl kviečiu visuomenę bendrauti ir bendradarbiauti – Telšių miesto seniūnija yra atvira pasiūlymams bei prašymams ir norinti padėti žmogui.

 

Telšių miesto seniūnija

Turgaus a. 7, Telšiai, Lietuva: (8-444) 53598,

Seniūno Č. Ubarto mob. nr. 8 675 38022, el. p. ceslovas.ubartas@telsiai.lt

Taip pat skaitykite:
Atgal Spausdinimo versija Archyvas
Dalintis
Facebook
Jūsų komentaras
Vardas:
El. pašto adresas:
komentarų nėra