Renginių kalendorius
P A T K Pn Š S
25262728293001
02030405060708
09101112131415
16171819202122
23242526272829
30310102030405
Liepa
    2018     
 

LR Seimo narys

Valentinas Bukauskas

Darbuotojų informacija
TARYBA Spausdinti skyriaus darbuotojų informaciją
Žemaitės g. 14, Telšiai, Lietuva
Pareigos Vardas, pavardė Aprašymas Kabineto nr. Telefonai
Meras Petras Kuizinas
petras.kuizinas@telsiai.lt
Rodyti 8 686 27107
Tarybos narys Kęstutis Gusarovas
kestutis.gusarovas@telsiai.lt
Rodyti 8 650 50420
Tarybos narė Virginija Vitkauskienė
virginija.vitkauskiene@telsiai.lt
Rodyti 8-687 21575
Tarybos narys Rimantas Adomaitis
rimukasa@gmail.com
Rodyti 8 676 44211
Tarybos narys Algirdas Bacevičius
algirdas.bacevicius@telsiai.lt
Rodyti 8 614 83313
Tarybos narė Vilija Bačionienė
vilija.bacioniene@telsiai.lt
Rodyti 8 699 49063
Vilijos Bačionienės visuomeninis padėjėjas Remigijus Macas
remigijus.macas@outlook.com
Rodyti 8 699 49063
Tarybos narys Juozas Butkevičius
juozas.butkevicius@telsiai.lt
Rodyti 8 699 20701
Tarybos narys Stanislovas Čekanauskas
stanislovas.cekanauskas@telsiai.lt
Rodyti 8 687 76304
Tarybos narys Adomas Domarkas
adomas.domarkas@telsiai.lt
Rodyti 8 655 48983
Tarybos narys Artūras Domarkas
arturas.domarkas@telsiai.lt
Rodyti 8 671 68654
Tarybos narė Laima Jurytė-Zakarauskienė
laima.juryte@telsiai.lt
Rodyti 8 611 22138
Tarybos narys Remigijus Juška
remigijus.juska@telsiai.lt
Rodyti 8 659 11929
Tarybos narys Tomas Katkus
katkus.t@gmail.com
Rodyti 8 626 95271
Tarybos narys Almantas Lukavičius
almantas.lukavicius@telsiai.lt
Rodyti 8 699 52673
Tarybos narys Sigitas Mikalauskas
sigitas.mikalauskas@telsiai.lt
Rodyti 8 655 58843
Tarybos narys Zenonas Mockus
zenonas.mockus@telsiai.lt
Rodyti 8 698 27646
Tarybos narys Benediktas Šniaukas
benediktas.sniaukas@telsiai.lt
Rodyti 8-680 79299
Tarybos narė Stefa Naujokienė
snaujokiene@gmail.com
Rodyti 8-698-29689
Tarybos narys Vytautas Rakickas
vytautas.rakickas@telsiai.lt
Rodyti 8-686-26818
Tarybos narys Kęstutis Trečiokas
kestutis.treciokas@telsiai.lt
Rodyti 8-686 29095
Tarybos narys Jolanta Rupeikienė
jolanta.rupeikiene@telsiai.lt
Rodyti 8-699-17261
Tarybos narys Danielius Rupšys
danielius.rupsys@telsiai.lt
Rodyti 8-686-42683
Tarybos narys Mantas Serva
mantas.serva@telsiai.lt
Rodyti 8-621-47609
Tarybos narė Irena Skernevičiūtė
irena.skerneviciute@telsiai.lt
Rodyti 8-698-87664
Tarybos narys Kajatonas Šliogeris
kajatonas.sliogeris@telsiai.lt
Rodyti 8-615-81308
Tarybos narė Alfreda Tamoševičienė
alfreda.tamoseviciene@telsiai.lt
Rodyti 8-686-27236
Tarybos narys Algirdas Tarvainis
algirdas.tarvainis@telsiai.lt
Rodyti 8-616-32201
Spausdinti visų skyrių darbuotojų informacijąSpausdinti visų skyrių darbuotojų informaciją