Renginių kalendorius
P A T K Pn Š S
29303101020304
05060708091011
12131415161718
19202122232425
26272829303101
Rugpjūtis
    2019     
 

LR Seimo narys

Valentinas Bukauskas

Darbuotojų informacija
TARYBA Spausdinti skyriaus darbuotojų informaciją
Žemaitės g. 14, Telšiai, Lietuva
Pareigos Vardas, pavardė Aprašymas Kabineto nr. Telefonai
Meras Kęstutis Gusarovas
kestutis.gusarovas@telsiai.lt
Rodyti 8 650 50420
Tarybos narys Rimantas Adomaitis
rimukasa@gmail.com
Rodyti 8 676 44211
Tarybos narys Algirdas Bacevičius
algirdas.bacevicius@telsiai.lt
Rodyti 8 614 83313
Tarybos narė Janina Bucevičė
janina.bucevice@telsiai.lt
Rodyti 8 682 27662
Tarybos narys Stanislovas Čekanauskas
stanislovas.cekanauskas@telsiai.lt
Rodyti 8 687 76304
Tarybos narys Dovydas Česnauskis
dovydas.cesnauskis@telsiai.lt
Rodyti 8 629 11129
Tarybos narys Martynas Gedvilas
martynas.gedvilas@telsiai.lt
Rodyti
Tarybos narys Tomas Katkus
katkus.t@gmail.com
Rodyti 8 626 95271
Tarybos narys Petras Kuizinas
petras.kuizinas@telsiai.lt
Rodyti 8 686 27107
Tarybos narys Kazys Lečkauskas
kazys.leckauskas@telsiai.lt
Rodyti 8 698 43784
Tarybos narys Tomas Lekavičius
tomas.lekavicius@telsiai.lt
Rodyti 8 685 75669
Tarybos narys Martinas Leščiauskas
martinas.lesciauskas@telsiai.lt
Rodyti 8 626 02039
Tarybos narys Remigijus Macas
remigijus.macas@telsiai.lt
Rodyti 8 686 37410
Tarybos narys Sigitas Motuzas
sigitas.motuzas@telsiai.lt
Rodyti 8 686 73227
Tarybos narė Giedrė Nagienė
giedre.nagiene@telsiai.lt
Rodyti 8 604 30031
Tarybos narys Remigijus Puplauskas
remigijus.puplauskas@telsiai.lt
Rodyti 8 698 71512
Tarybos narė Vilma Rumšienė
vilma.rumsiene@telsiai.lt
Rodyti 8 615 15718
Tarybos narys Jolanta Rupeikienė
jolanta.rupeikiene@telsiai.lt
Rodyti 8 699 17261
Tarybos narys Mantas Serva
mantas.serva@telsiai.lt
Rodyti 8 621 47609
Tarybos narė Simona Simaitytė
simona.simaityte@telsiai.lt
Rodyti 8 698 84837
Tarybos narys Linas Šedvilas
linas.sedvilas@telsiai.lt
Rodyti 8 686 02120
Tarybos narys Algirdas Tarvainis
algirdas.tarvainis@telsiai.lt
Rodyti 8 616 32201
Tarybos narys Kęstutis Trečiokas
kestutis.treciokas@telsiai.lt
Rodyti 8 686 29095
Tarybos narys Evelina Zelbaitė
evelina.zelbaite@telsiai.lt
Rodyti 8 694 41958
Tarybos narys Algirdas Žebrauskas
algirdas.zebrauskas@telsiai.lt
Rodyti 8 652 32515
Spausdinti visų skyrių darbuotojų informacijąSpausdinti visų skyrių darbuotojų informaciją