Renginių kalendorius
P A T K Pn Š S
28293031010203
04050607080910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
Sausis
    2021     
 

Sveikinimas su Vietos savivaldos diena

Brangūs rajono žmonės,

puikiai suprantame, jog į Telšių rajono savivaldybę dažniausiai kreipiatės ne tik paslaugų, bet ir pagalbos. Mes norime ir galime Jums padėti.

Puikiai suprantame ir tai, kad ne kiekvienas išdrįstate ar matote būtinybę kreiptis į mus. Bet mes siekiame, kad kiekvienas iš Jūsų Savivaldybėje jaustųsi laukiamas, suprastas ir gautų tinkamą pagalbą.

Ne visus egzistuojančius sunkumus galime išspręsti – ne viskas mūsų galioje ir valioje, o finansinės galimybės – ribotos. Tačiau kiekviena darbų sąraše esanti užduotis sulauks savo eilės, o žmogiškosios problemos išsprendžiamos supratingumu, kantrybe, abipusiu bendradarbiavimu.

Šiandien minime Vietos savivaldos dieną. Nuoširdžiai sveikiname visus savivaldos dalyvius: Telšių rajono savivaldybės tarybos narius, Telšių rajono savivaldybės administracijos darbuotojus, seniūnaičius, bendruomenių ir visuomeninių organizacijų atstovus bei visus kitus, prisidedančius prie mūsų krašto gerovės.

Džiaugiamės matydami savo darbui atsidavusius savivaldos atstovus, gebančius atlikti ne tik tiesiogines darbo funkcijas, bet ir išklausyti eilinį žmogų ir jam padėti. O tai ypač svarbu, nes tik bendravimu ir bendradarbiavimu vietos savivalda kasmet stiprės ir įgaus vis didesnį žmonių pasitikėjimą.

Vietos savivaldos diena yra mūsų visų, kiekvieno gyventojo šventė, raginanti susimąstyti, kokių pokyčių, darbų, tikslų dar reikia mūsų savivaldybėms, mūsų šaliai. Tad bendraukime. Būkime atviri vieni kitiems. Supraskime ir nesmerkime, dirbkime atsakingai ir komandoje. Taip laimės kiekvienas rajono pilietis.

Raginu visus Telšių rajono žmones – gyvenančius mieste ar atokiausiuose kaimeliuose, jaustis savo rajono šeimininkais. Nes be Jūsų nebūtų mūsų.

Pagarbiai,

Telšių rajono savivaldybės meras Petras KUIZINAS

Taip pat skaitykite:
Atgal Spausdinimo versija Archyvas
Dalintis
Facebook
Jūsų komentaras
Vardas:
El. pašto adresas:
komentarų nėra