Renginių kalendorius
P A T K Pn Š S
28293031010203
04050607080910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
Sausis
    2021     
 

Socialinė akcija ŽvejOK pasibeldė į vaikų globos namų auklėtinių širdis

Telšiuose vyko socialinė akcija „ŽvejOK“. Telšių apskrityje esančių vaikų globos namų auklėtiniai supažindinti su mėgėjiška žūkle ir kartu su profesionalais išmokyti žvejybos paslapčių. Akcijos sumanytojas – Aplinkos viceministras Linas Jonauskas, akcijos koordinatorius Telšių apskrityje – Telšių rajono savivaldybės administracijos direktorius Saulius Urbonas.

„Dažnai ieškome ir nerandame prasmingų laisvalaikio leidimo būdų vaikams ar paaugliams. Išeitis yra – žvejyba, tad raginkime augančią kartą nesėdėti namuose prie kompiuterių, o leisti laiką gryname ore,“ – taria akcijos koordinatorius Telšių apskrityje Saulius Urbonas. Kaip sektiną pavyzdį jis įvardija Telšių vaikų globos namų socialinį darbuotoją Danielių Kriaučiūną – vyriškis kartu su auklėtiniais žvejyba mėgavosi ne tik per socialinę akciją „ŽvejOK“, bet tai daro nuolat.

Nors kibimas buvo prastas, nuo ankstyvo ryto į socialinę akciją atskubėję vaikai mokėsi žvejybos būdų, kaip šerti žuvis bei kitų jaunajam žvejui būtinų žinoti paslapčių.

Po žvejybos vaikų globos namų auklėtiniai vaišinosi picomis, plaukiojo laivu po Masčio ežerą bei džiaugėsi simbolinėmis dovanomis bei bendravimu vienas su kitu. Akcijoje talkino ir savanoriai: Dainius Černauskas, Tomas Brazauskas, Sigitas Motuzas, pasveikinti mažųjų žvejų atvyko LR Seimo narė Rimantė Šalaševičiūtė ir Telšių miesto seniūnas Kazys Lečkauskas.

„Vaikų globos namų auklėtinių kasdienybė man puikiai pažįstama – vaikystėje buvau dažnas svečiais vaikų globos namuose,“ – sako akcijos „ŽvejOK“ koordinatorius Telšių apskrityje Saulius Urbonas, kurio mama Aldona iki pensijos dirbo Telšių vaikų globos namuose.

„Nesvetimas man ir žvejų gyvenimas – radęs laisvą minutę, pažvejoju, o kartu su Aplinkos viceministru L. Jonausku sprendžiame Telšių rajono žvejų problemas, naujų prieplaukų statybos poreikį ir tai, kad Telšių rajono žmonės galėtų be atskirų leidimų žvejoti vandens telkiniuose,“ – sako Telšių rajono savivaldybės administracijos direktorius Saulius Urbonas.

Telšių rajono savivaldybės administracijos inf.

Taip pat skaitykite:
Atgal Spausdinimo versija Archyvas
Dalintis
Facebook
Jūsų komentaras
Vardas:
El. pašto adresas:
komentarų nėra