Renginių kalendorius
P A T K Pn Š S
25262728293001
02030405060708
09101112131415
16171819202122
23242526272829
30310102030405
Liepa
    2018     
 

LR Seimo narys

Valentinas Bukauskas

SENIŪNIJOS Spausdinimo versija
  TELŠIŲ MIESTO SENIŪNIJA
  DEGAIČIŲ SENIŪNIJA
  GADŪNAVO SENIŪNIJA
  LUOKĖS SENIŪNIJA
  NEVARĖNŲ SENIŪNIJA
  RYŠKĖNŲ SENIŪNIJA
  TRYŠKIŲ SENIŪNIJA
  UPYNOS SENIŪNIJA
  VARNIŲ SENIŪNIJA
  VIEŠVĖNŲ SENIŪNIJA
  ŽARĖNŲ SENIŪNIJA

Telšių rajono savivaldybės administracijos Telšių miesto seniūnijos seniūnaitijos

Eil.

Nr.
Seniūnaitija Atstovaujamos vietovės (gatvės) pavadinimas
1.

Germanto

Roberta

Šliogerytė

8 692  77 879

robertasliogeryte@gmail.com

Klaipėdos, J.Basanavičiaus, J.Basanavičiaus skg., J.Biliūno, Džiugo, K.Donelaičio, Germanto, Germanto skg., J.Janonio, A.Kulviečio, Karaliaučiaus,  Kretingos, V.Kudirkos, Ligoninės, M.Mažvydo, Medvėgalio, Medvėgalio skg., Minijos, O. Goeldnerio, Plinkšių, Plungės, Rambyno, Ragainės, Ramunių, Ramunių skg., Rožių, Šatrijos, Šešupės, Tilžės, Varduvos, Vydūno, Vytauto, Siraičių, Sukilėlių, Sukilėlių skg.,

Alsėdžių, Brazdeikių, Brazdeikių skg., Brėvikių, Brėvikių skg., Buklaukių, Buožėnų, Diemedžio, Diemedžio skg.,  Dobilo, Dobilo skg., Džiuginėnų, Džiugailės, Džiugailės skg., Degenių, Geniškių, Jazminų, Jovaro, Judrėnų, Judrėnų skg., Juodėnų, Kalniškių, Kapelių, Kęstaičių, Laukų, Laukų skg., Marės, Pagermančio, Pagudonės, Pagudonės skg., Padurbinio, Padurbinio skg., Paragų, Pašlaitės, Pavasario, Piliakalnio, Plytinės, Purplių, Rubežaičių, Šaltalankių, Šaltalankių skg., Šaltinėlio, Šilų,  Tujų, Upėtakio, Užupės, Užberžyno, Užgirių, Užgirių skg. Vyturio, Žvaigždžių, Žvejeliškės, Žilvičių, Medvalakio, Medvalakio skg..    
2.

Karaliaus Mindaugo

Jurgita

Kalaminskienė

8 601  76 703

jurgakalaminskiene@gmail.com

Karaliaus Mindaugo, Anulėnų, Degaičių, Degaičių skg., Dimaičių, Draugystės a., S.Daukanto, Gandrų, Geležinkelio, Gulbių, Kepyklos, Kuršėnų, Lakštingalų, Liepų, V.Montvilos, Mažeikių, S.Nėries, Palangos, Pasvaigės, Pramonės, Saulės, Sodo, Statybininkų, Šiaurinės, Šiaulių plento, Šviesos, Taikos, Taikos skg., Tryškių, Vyšnių, Žuvėdrų.

3.

Luokės

Nijolė

Kasparavičienė

8 620  57 724

nijolekasparaviciene@gmail.com
Luokės, Saulėtekio skg., Rūtų, Saulėtekio, Tulpių, Tulpių skg., Lygumų, Nemuno.
4.

Masčio

Vida

Šaulevičienė

8 648  52 247

saulevicienev@gmail.com

Algirdo, Gražinos, Kauno, Mastupio, Masčio, Paežerės, Paežerės skg., Vilniaus, Vytenio, Vytenio skg..
5.

Naujamiesčio

Algirdas

Žvirzdinas

8 674  40 142

algirdas.zvirzdinas@vpgt.lt

Alyvų, Alyvų skg., Aušros, Ąžuolyno, A.Baranausko, Baltijos, Berkinėnų, Berkinėnų skg., Baltijos skg., Beržų, Butkų Juzės, P.Cvirkos, Dariaus ir Girėno, Dailininkų, Dirkstelių, Durbino, M. Daukšos, Gluosnių, A.Klemento, Kaštonų, Klevų, Lelijų, Malūno, Medžiotojų, Melioratorių, Miško, Muziejaus skg., Muziejaus, Neringos, K.Praniauskaitės, P.Genio, P.Genio skg., Parko, D.Poškos, Putinų, S.Stanevičiaus, K.Sirvydo, Šermukšnių, Uosių, M.Valančiaus, Varnių, Ventos, Virvytės, Žarėnų, Žibučių, Žilvino, Želvaičių, Želvaičių skg., Ąžuolo, Ąžuolo skg., Drebulės, Eglės, Šlaito. 

6.

Senamiesčio

Valė

Beržienė

8 642  84 059

        lavanda.vale@gmail.com

Aguonų, Aukštoji, Birutės, M. K. Čiurlionio, Elektrinės, Ežero, Ežero skg., Gedimino, Gėlių, Iždinės, Kalnėnų, Kalnėnų skg., Kalno, Katedros, Kęstučio, Laisvės, Laivų, Lazdynų Pelėdos, L.Giros, Maironio, Mažoji Kalno, Naujoji, Pakalnės, Pašto, Pirties, Respublikos, Sedos, Sinagogos, Sporto, Stoties, Tausalo, Telšės, Turgaus a., Žalioji, Žalgirio, Žemaitės, Žvejų, Žvejų skg..