Renginių kalendorius
P A T K Pn Š S
28293031010203
04050607080910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
Sausis
    2021     
 

Savivaldybės vadovų padėka krepšinio klubo „Telšiai“ komandai

Krepšinio klubo „Telšiai“ komanda sugebėjo įrodyti, jog ir gana nedidelio rajono krepšininkai yra dideli savo rezultatais ir tikslo siekimu. NKL bronzos laimėtojai – tokią, istorinę pergalę mūsų rajonui pelnė šis, iš gana kuklaus biudžeto išsilaikantis krepšinio klubas!

 

Šiandien Telšių rajono savivaldybės vadovai P. Kuizinas, M. Serva, I. Motiejūnas bei Seimo narys V. Bukauskas pagerbė istorinį laimėjimą mūsų rajonui iškovojusius krepšininkus ir jų trenerius Ovidijų Kaminskį, Igną Razutį, Vilių Pocių, Mindaugą Stonkų, Ainarą Budginą, Ernestą Bružą, Mindaugą Motuzą, Toą Rimšą, Mindaugą Norkų, Deivydą Rasį, Juozą Balčiūną, Lauryną Kaveckį, Povilą Šakinį, Audrių Maneikį, Artūrą Domarką, Eugenijų Sabutį.

„Sunku apsakyti, ką miestui reiškia iškovota bronza. Pirmą kartą istorijoje patekome į finalinį ketvertą ir iš karto pasikabinome bronzos medalius“, – po pergalės teigė naudingiausią šio sezono susitikimą sužaidęs jau minėtas O. Kaminskis. 

Visi kilnūs darbai ir jų rezultatai prasideda būtent nuo meilės savo šaliai, nuo istorijos, dabarties ir ateities, kurią patys kuriame. Džiaugdamiesi rezultatu, dažnai nepagalvojame, koks sudėtingas fizinis bei emocinis pasirengimas slypi už tokio rezultato. Už finansinę ir moralinę paramą bei mūsų kraštą garsinančias krepšininkų pergales savivaldybės vadovai dėkojo krepšinio klubo „Telšiai“ direktoriui Vidui Kolesinskiui, kuris savo lėšomis ženkliai prisideda prie sėkmingo klubo gyvavimo. Už pagalbą krepšiniui taip pat padėkota Telšių sporto ir rekreacijos centro direktoriui Juozui Simanauskui.

Ši pergalė dar kartą patvirtino, kaip telšiškiai serga už savo krepšinio komandą – alsuoja jos augimu ir pergalėmis, džiaugiasi pasiekimais. Jonavoje vykusiose varžybose dalyvavo minios telšiškių.

Ši pergalė iškovota būtent Žemaitijos metais.

Taip pat skaitykite:
Atgal Spausdinimo versija Archyvas
Dalintis
Facebook
Jūsų komentaras
Vardas:
El. pašto adresas:
komentarų nėra