Renginių kalendorius
P A T K Pn Š S
28293031010203
04050607080910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
Sausis
    2021     
 

Savivaldybės administracija planuoja tvarkyti kaimuose esančius pastatus

„Nepakanka tik džiaugtis aktyvia kultūrine veikla ir bendruomenėmis – mūsų rajono žmonėms turime suteikti kuo geresnes sąlygas vykdyti veiklą,“ – teigia Saulius Urbonas, kurio vadovaujama Telšių rajono savivaldybės administracija pateikė projektų paraiškas gauti finansavimą tvarkyti kaimo vietovėse esančius pastatus – bendruomenės namus ir dvejus kultūros namus.

Šiuo metu vertinama pateikta projekto „Viešvėnų kultūros centro pastato kapitalinis remontas“ paraiška. Ji pateikta Nacionalinei mokėjimo agentūrai prie Žemės ūkio ministerijos.

Pagal projektą būtų sutvarkytas Viešvėnų kultūros centro pastatas (stogas, langai, lauko durys, sienos) ir vidaus patalpos (scena, salės grindys, vidaus durys ir kt.)

Pagal parengtą Viešvėnų kultūros centro pastato kapitalinio remonto, pritaikant bendruomenės poreikiams, techninį projektą, bus atliekamas vidaus patalpų kapitalinis remontas pirmo aukšto patalpose, taip pat rekonstruojamas pastato fasadas bei stogas.

Investicijos planuojamos į Ryškėnus – planuojama atlikti Masčio g. 5 esančio  pastato dalies, kurioje veiklą vykdo bendruomenė, kapitalinį remontą:  sutvarkyti ir apšiltinti pastato sienas, stogą, pakeisti langus ir duris. Įgyvendinant šį projektą, taip pat numatyta tvarkyti viešąją infrastruktūrą:  Liepų gatvės atkarpą nuo Liepų g. 5 iki Spindulio g.: įrengti šalčiui atsparų sluoksnį, skaldos pagrindą bei asfalto dangą, sutvarkyti kelkraščius bei perkelti keleivių laukimo paviljoną iš Aušros g. į Liepų g.

Atsakymo, ar šiems projektams bus skiriamas finansavimas, dar laukiama. Dėl trečiosios pateiktos paraiškos – investicijų į Kaunatavą jau gautas teigiamas atsakymas, tad Telšių rajono savivaldybės administracija planuoja kapitaliai remontuoti Kaunatavos kaimo kultūros namų pastatą – pritaikyti jį bendruomenės poreikiams.

Pagal projektą numatyta tvarkyti pastato stogą, fasadą, dalį langų ir katilinę bei dalis vidaus patalpų.

„Rūpinamės ne tik miestu, bet ir kaimo vietovėmis: esame numatę tvarkyti Tryškių ir Nevarėnų viešąsias erdves, Varnių miesto centras taip pat bus atnaujintas iš pagrindų. Daug darbų esame atlikę, ne mažiau jų bus vykdoma ir ateityje,“ – sako Telšių rajono savivaldybės administracijos direktorius Saulius Urbonas.

 

SKAISTĖ SADONYTĖ

El. p. skaiste.sadonyte@telsiai.lt      
Tel.: (8 444) 22365

Taip pat skaitykite:
Atgal Spausdinimo versija Archyvas
Dalintis
Facebook
Jūsų komentaras
Vardas:
El. pašto adresas:
komentarų nėra