Renginių kalendorius
P A T K Pn Š S
28293031010203
04050607080910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
Sausis
    2021     
 

Saulius Urbonas – apie žvyrkelių asfaltavimą

Telšių rajono savivaldybės administracija nuolat bendrauja ir bendradarbiauja su LR Susisiekimo ministerija. Šiuo metu Telšių miesto keliuose – tikras darbų įkarštis, tačiau ne mažiau jų numatyta ir kaimo seniūnijose. Šį kartą Telšių rajono savivaldybės administracijos direktorius Saulius Urbonas pasakoja apie trijų neasfaltuotų kelių kapitalinį remontą.

Maždaug prieš dešimtmetį buvo asfaltuota atkarpa nuo Luokės miestelio iki Užventis–Žaduvėnai–Luokė sankryžos. Dėl lėšų stygiaus darbai nuo sankryžos iki privažiuojamojo kelio prie Viekšnalių nebuvo atlikti.

„Žvyrkelio būklė minėtoje atkarpoje buvo viena iš prasčiausių rajone. Gavosi tarytum užburtas ratas: gyventojai priekaištavo, o dalis jų tikriausiai net pagalvojo, kad mums nerūpi jų problemos. O mes ne tik kad ieškojome finansavimo šaltinių remontui, bet ir jaudinomės dėl žmonių saugumo ir patogumo. Todėl, gavę lėšų iš žvyruotų kelių asfaltavimo ir kelių priežiūros plėtros programos, prioritetą skyrėme būtent kelio prie Viekšnalių kapitaliniam remontui,“ – taria Telšių rajono savivaldybės administracijos direktorius Saulius Urbonas. Pašnekovas pabrėžia, kad kelias – gana judrus: juo naudojasi ne tik viekšnališkiai (kurių – 238), bet ir aplinkinių kaimų (Spukaičių, Raudiškės, Venckiškės, Gelsodės) gyventojai.

Pavasarį taip pat bus atliekamas kapitalinis remontas nuo krašto kelio Telšiai–Varniai–Laukuva iki Kegų kaimo bei nuo Šatrijos kalno kelio iki Gaulėnų.

Ties asfalto ir žvyro sankirta. Kelias prie Viekšnalių bus asfaltuojamas jau pavasarį.

Iki šių metų galo bus baigti projektavimo darbai, kapitalinis remontas pradedamas pavasarį. 

„Telšių rajonas sparčiai modernėja, bet, kad ir kaip būtų apmaudu, vis dar yra neasfaltuotų kelių ar asfaltuotų, kuriems būtinas remontas. Problema tame, kad susisiekime problemų yra daugiau nei už finansinių galimybių jas spręsti. Ir nors neturime lėšų visų būtinų darbų atlikti vienu metu, tačiau palaipsniui mes įgyvendiname savo tikslus ir nuoširdžiai stengiamės, kad ne tik miesto, bet ir kaimo žmonių gyvenimo kokybė gerėtų,“ – sako Saulius Urbonas.

Telšių rajono savivaldybės administracija ir toliau ieško finansavimo šaltinių susisiekimo infrastruktūrai gerinti. Tad minėti darbai yra tik maža dalis, numatytų artimiausiu metu.

 

Telšių rajono savivaldybės administracijos inf.

Taip pat skaitykite:
Atgal Spausdinimo versija Archyvas
Dalintis
Facebook
Jūsų komentaras
Vardas:
El. pašto adresas:
komentarų nėra