Renginių kalendorius
P A T K Pn Š S
28293001020304
05060708091011
12131415161718
19202122232425
26272829303101
Spalis
    2020     
 

Saulius Urbonas – apie stadionų prie švietimo įstaigų rekonstrukciją

Šiuo metu modernizuojamas Telšių „Kranto“ progimnazijos stadionas, taip pat atliekamas „Džiugo“ gimnazijos sporto aikštyno rekonstrukcijos antrasis etapas.

Su atliekamais darbais supažindina Telšių rajono savivaldybės administracijos direktorius Saulius Urbonas.

„Sportas – sveikata, o mes privalome užtikrinti, kad augančiai kartai būtų sudarytos tinkamos sąlygos lavinti fizinį pasirengimą,“ – sako Telšių rajono savivaldybės administracijos direktorius Saulius Urbonas.

Iš Telšių rajono savivaldybės skirtų lėšų Telšių „Kranto“ progimnazijos stadione suprojektuota krepšinio ir tinklinio aikštelė, bėgimo takai, bus įrengti du krepšinio stovai bei futbolo vartai, atnaujinta futbolo aikštės danga, įrengta kamuolio gaudyklė bei atlikti kiti darbai. Juos tikimasi baigti dar šiemet.

„Kranto“ progimnazijos stadionu netrukus džiaugsimės ne tik dėl to, kad jis yra Masčio ežero pakrantėje. Jau netrukus šis stadionas taps moderniu ir, tikiuosi, pateisins tiek moksleivių, tiek suaugusiųjų lūkesčius ir poreikius,“ – teigia sako Telšių rajono savivaldybės administracijos direktorius Saulius Urbonas.

Šiuo metu taip pat modernizuojamas Telšių „Džiugo“ gimnazijos sporto aikštynas. Minėtos švietimo įstaigos bendruomenei įrengiama tinklinio ir krepšinio aikštelė bei tribūnos prie jų sektorių, lengvosios atletikos bėgimo takai, , dirbtinės dangos futbolo aikštelė, šaligatvis  ir kt.

„Planavome, kad Džiugo“ gimnazijos sporto aikštyno rekonstrukcija bus baigta iki mokslo metų pradžios. Tačiau konkursą laimėjęs rangovas nepasirašė sutarties, tad konkursą teko skelbti iš naujo. Tad ne dėl mūsų kaltės iki rugsėjo nespėta – tiesiog užtruko, kol buvo paskelbtas naujas konkursas ir atlikti kiti formalumai. Nepaisant šio nesklandumo, darbus žadama pabaigti dar šiais metais,“, - teigia Saulius Urbonas, užtikrinantis, kad ir toliau bus ieškomos finansavimo kitų švietimo įstaigų stadionams rekonstruoti.

Telšių rajono savivaldybės administracijos inf. 

Taip pat skaitykite:
Atgal Spausdinimo versija Archyvas
Dalintis
Facebook
Jūsų komentaras
Vardas:
El. pašto adresas:
komentarų nėra