Renginių kalendorius
P A T K Pn Š S
26272829303101
02030405060708
09101112131415
16171819202122
23242526272829
30010203040506
Lapkritis
    2020     
 

SEIMO NARIO VALENTINO BUKAUSKO VEIKLA GRUODŽIO 20-31 D.

Didžiųjų metų švenčių sūkuryje LR Seimo narys Valentinas Bukauskas savo laiką, dėmesį ir šilumą skyrė ne tik Telšių krašto žmonėms, bet ir savo šeimai, artimiesiems. Jiems, neslepia pats V. Bukauskas, dėl įtemptos darbotvarkės Vilniuje ir Telšiuose, ne visada laiko ir lieka.

Paskutinįjį Advento sekmadienį V. Bukauskas praleido turiningai ir prasmingai - Dievo namuose Žarėnų bendruomenės apsuptyje. Dėkodamas Žarėnų parapijos klebonui Vaidui Buivydui už gebėjimą sutelkti bendrai maldai ir jaukiai Kūčių popietei dalijantis Kalėdaičiais, Seimo narys visai bendruomenei linkėjo dvasios stiprybės, artumo ir laiko bendrai maldai.


Kaip ir kiekvienais metais, taip ir šiemet Didžiųjų metų švenčių išvakarėse Seimo narys kartu su patarėja Aušra Blaževičiene aplankė Telšių rajono senelių globos ir Gedrimų savarankiško gyvenimo namų gyventojus. „Džiaugiuosi, kad senolių akys kupinos tikėjimo, vilties ir džiaugsmo. Trumpas stabtelėjimas ir galimybė akimirką praleisti su jais mano širdį užliejo ramybe ir šiluma. Tarp kalėdinių blizgučių gausos būtent žmogiškas dėmesys ir yra tai, kas tikra, kas visada buvo, yra ir bus tikroji gyvenimo prasmė ir vertybė“ – susitikimų prasmę įvardijo V. Bukauskas.


Laiką tarp Kalėdų ir Naujųjų metų Seimo narys taip pat praleido itin turiningai. Jis aplankė Dūseikių socialinės globos namuose gyvenusius ir Telšiuose naujuose grupinio gyvenimo namuose įsikūrusius 10 gyventojų, kurie nuo šiol turės galimybę lengviau integruotis į visuomenę ir, padedami specialistų, patys rūpinsis savimi ir savo naujais namais. Pasveikinęs naujakurius bei padėkojęs Dūseikių socialinės globos namų direktoriui Remigijui Šimkui ir visam darbuotojų personalui už pastangas ir indėlį kuriant žmonių gerovę, V. Bukauskas visiems palinkėjo prasmingų artėjančių metų.


Tą pačią dieną V. Bukauskas aplankė ir į šventinę popietę susibūrusius Lietuvos neįgaliųjų ir pensininkų bendrijos narius. „Bendrystė ir žmogiška šiluma – neatsiejamos gyvenimo vertybės, teikiančios džiaugsmą ir pilnatvės jausmą. Todėl džiaugiuosi, kad šios bendrijos nariai nestokoja idėjų, dėmesio vienas kitam ir laisvalaikį praskaidrina bendra daina ar pašnekesiais prie kavos puodelio. Ačiū už skleidžiamą šilumą ir Jūsų visų gerumą!“ – į susirinkusiuosius kreipėsi V. Bukauskas.


Šventiniu laikotarpiu Seimo narys Valentinas Bukauskas biure Telšiuose, Aukštoji g. 3, gyventojus priima darbo dienomis, nuo 9.00 iki 16.00 val. Bet kuriuo laiku susisiekti su Seimo nariu taip pat galima el. paštu: valentinas.bukauskas@lrs.lt arba kreipiantis į patarėją Aušrą Blaževičienę, tel. 8 612 01141, el. paštu: ausra.blazeviciene@lrs.lt.


Taip pat skaitykite:
Atgal Spausdinimo versija Archyvas
Dalintis
Facebook
Jūsų komentaras
Vardas:
El. pašto adresas:
komentarų nėra