Renginių kalendorius
P A T K Pn Š S
26272829303101
02030405060708
09101112131415
16171819202122
23242526272829
30010203040506
Lapkritis
    2020     
 

SEIMO NARIO VALENTINO BUKAUSKO VEIKLA GRUODŽIO 1-10 D.

Gruodžio 1-ąją prasidėjus Adventui ir vis labiau įsibėgėjant prieššventiniam šurmuliui, LR Seimo narys Valentinas Bukauskas tęsė susitikimus su Telšių rajono gyventojais. Gruodžio 2 d. jis lankėsi Luokės, Baltininkų ir Viekšnalių bendruomenėse, susitiko su Luokės Vytauto Kleivos gimnazijos kolektyvu. Kaip ir ankstesnėse lankytose bendruomenėse, Seimo narys su gyventojais aptarė aktualias problemas, pasidžiaugė bendruomenių aktyvumu ir bendryste.


Gruodžio 3 d. iš visos Žemaitijos į Seimą susirinko kryždirbiai ir medžio meistrai, kurių dėka Seime atidaryta jų darbų paroda „Mens, ėšaugės Žemaitiu žemie“. „Kiek daug savo širdies, išmonės, laiko ir pastangų atidavė kūrėjai, kurių rankose gimė Žemaitiją atskleidžiantys ir apie ją kalbantys dirbiniai“, – atidaryta paroda Seime džiaugėsi V. Bukauskas. Už įgyvendintą projektą Seimo narys dėkojo kolegoms Seimo nariams, parodos koordinatorei Lietuvos tautodailininkų sąjungos Telšių skyriaus pirmininkei Sigitai Dacienei, parodos darbų kūrėjams iš Telšių, Mažeikių, Plungės, Kretingos, Radviliškio, Gargždų, Kuršėnų: Pranui Dužinskui, Steponui Kaminui, Vytui Jaugėlai, Kazimierui Striaupai, Antanui Vaškiui, Adolfui Viluckiui, Petrui Balsiui, Raimondui Baškiui, Antanui Viskantui, Alfonsui Bendikui, Evaldui Rimkūnui, Virgilijui Mikuckiui, Česlovui Pečetauskui, Stanislovui Špukui. Taip pat Telšių kultūros centro režisierei Alinai Gintalienei ir folkloro ansamblio „Čiučiuruks“ vaikams bei jų vadovei Ritai Macijauskienei.


Besibaigiant metams, gruodžio 6-ąją, Telšiuose surengti iškilmingi renginiai, Žemaitijos metams ir 800-osioms Žemaitijos paminėjimo metinėms įprasminti. Seimo nariui V. Bukauskui įteiktas vienas iš atminimo ženklų „Už nuopelnus Žemaitijai“. „Tai įpareigoja dar labiau stengtis ir dirbti visų mūsų, žemaičių, labui“, – pelnytu apdovanojimu didžiuojasi V. Bukauskas.

Gruodžio 7 d. Seimo narys dalyvavo Lietuvos moksleivių sąjungos Telšių rajono mokinių parlamento narių surengtoje konferencijoje „Palik baimes užnugaryje“. V. Bukauskas džiaugiasi, kad savaitgalį jaunimas leidžia turiningai ir prasmingai - bendrauja, dalijasi mintimis ir idėjomis, aptaria jiems svarbius klausimus ir ieško įvairių problemų sprendimo galimybių.


Gruodžio 7 d., Nerimdaičių bendruomenė pakvietė Seimo narį į padėkos šventę „Gyvenkime gerumu ir viltimi“, kuri tradiciškai organizuojama Advento laikotarpiu. „Didelės ir mylinčios šios bendruomenės širdys, skleidžiama vienybės ir vilties ugnis - neįkainojama vertybė. Ačiū už bendrystę, už šiltą ir gerumo kupiną vakarą“, – dėkojo V. Bukauskas.


Gruodžio 9 d. Vilniaus Rotušėje aštuntąjį kartą iškilmingai įteikti aukščiausi Lietuvos kultūros centrų asociacijos įsteigti apdovanojimai „Auksinis Feniksas“. Seimo narys džiaugiasi, kad vienas iš penkių Feniksų keliauja į Telšius. Nominacija „Geriausias metų kultūros rėmėjas“ šiemet atiteko Telšiuose įkurtai UAB „Sidonas ir Ko“. 16-lika metų veikiančios bendrovės įkūrėjas Antanas Dargis. Nominacija įteikta bendrovės komercijos direktoriui Donatui Dargiui.


Seimo narys Advento laikotarpiu aktyviai dalyvavo rudens sesijos posėdžiuose LR Seime. Biure Telšiuose, Aukštoji g. 3, Seimo narys gyventojus priima pirmadieniais ir penktadieniais, nuo 9.00 iki 16.00 val. Bet kuriuo laiku susisiekti su Seimo nariu taip pat galima el. paštu: valentinas.bukauskas@lrs.lt arba darbo dienomis nuo 8.00 iki 17.00 val. kreipiantis į patarėją Aušrą Blaževičienę, tel. 8 612 01141, el. paštu: ausra.blazeviciene@lrs.lt.

Taip pat skaitykite:
Atgal Spausdinimo versija Archyvas
Dalintis
Facebook
Jūsų komentaras
Vardas:
El. pašto adresas:
komentarų nėra